#100Een 18 karaats geel gouden geweven vijf rijen schakelarmband.
#410BrunswickEen grammofoonmeubel met een groot aantal platen.
#89Marieke Baümler“Contemplatie”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
”Contemplation”. Techniques mixtes sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#362“Portret van een burger uit de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek.
”Portrait d’un civil du XVIIème siècle”. Huile sur toile.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#325Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 800 / 1000 -
#184Andrei MedinskiPeriod: °1948“Ballerina”. Olieverf op board. Gesigneerd. 1991.
”Ballerine”. Huile sur carton. Signée , 1991.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 260 / 280 -
#360Een relaxfauteuil met zwart lederen bekleding. Mechanisme te reviseren.
#41Een oude knuffelbeer in plexi presenteervitrine.
#7Een gevarieerd lot XIXe eeuwse drukblokken voor postkaarten.
Un lot varié de blocs à impression pour cartes postales du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#208“Jezus sterft aan het kruis”. Een ovaal reliëf van pijpaarde in fraai gebeeldhouwde lijst. XIXe eeuw.
”Jésus meurt à la Croix”. Un relief ovale en terre de pipe avec encadrement en bois sculpté. XIXème siècle.No longer availableDim. 43 x 30 cm; 80 x 49 cm (lijst)Estimate: € 300 / 350 -
#413Een rood koperen beddenpan. XIXe eeuw.
Une panne de lit en cuivre rouge. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#58Scailmont, ManageEen art deco lampenvoet van gesatineerd glas.
Un pied de lampe Art Déco en verre satiné.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180