Other lots in this auction
-
#57Een lot van drie verzilverd koperen bas-reliëfs, waarbij twee met voorstellingen naar werken van Goya.
Un lot de trois bas-reliefs en cuivre argenté, dont deux d’après Goya.No longer availableDim. 30 x 45 & 37 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#119“Interieur”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Intérieur”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#230Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,52 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,52 ct.No longer availableDim. 8,02 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#49“Personages bij een ruïne in een romantisch landschap”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
”Personnages, ruine et paysage romantique”. Une aquarelle sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#396Een ovaal bijzetmeubeltje met zes getorste poten, met twee gecanneerde tussenbladen en een roze marmeren blad.
Un petit meuble à six pieds torsadés, deux tablettes cannées au milieu et tablette en marbre rose.No longer availableDim. 81 x 90 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#64Frank Mortelmans“Boekenberg”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Montagne de livres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#100Een 18 karaats geel gouden geweven vijf rijen schakelarmband.
Un bracelet à cinq rangs tissés en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 66,12 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#96Design staanlamp met lichttubes.
Une lampe design à tubes lumineux.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 80 / 120 -
#133“Kleurrijk circus”. Gemengde techniek. In de geest van Max.
”Cirque et couleurs”. Techniques mixtes. Dans l’esprit de Max.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 100 / 140 -
#74Jozef MousPeriod: 1896-1968“Plattelandszichten”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd.
”Paysages de campagne”. Deux fusains sur papier. Signés.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#383Collectie postzegels: Album Uno New York 1951-1989. Album-cassette Uno Genève, Wenen en vlaggen van Uno New York 1980-1989. Album-cassette Uno Genève, 1969-1995, Uno Wenen 1979-1995.
Une collection de timbres postes. Album Uno New York 1951-1989. Album-cassette Uno Genève, Vienne et drapeaux de l’Uno New York 1980-1989. Album-cassette Uno Genève, 1969-1995, Uno Vienne 1979-1995.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#410BrunswickEen grammofoonmeubel met een groot aantal platen.
Un meuble phonographe et un lot de disques.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 120 / 200


