#412Een lot van vier oude gravures.
#445Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met twee tanden.
#44André GoezuPeriod: °1939“Reflet”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 8/35 buiten de plaat.
”Reflet”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 8/35 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#425Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,30 ct. SI.
#322Victor Dolphyn“Palatino”. Aquarel op papier. Gesigneerd en met opdracht.
”Palatino”. Une aquarelle sur papier. Signé et avec dédicace.No longer availableDim. 26 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#27Punch, or the London Charivari. Vol. 10, nr 243, met index, vol. 11 en 13 (fout genummerd). Ed. Londen 1846. Daarbij: Punch vol. 58 nr 1488 van 15/1/1870 en Judy vol. 0007 (the very first) van 12/6/1867. Evenals: “L’Assiette au beurre 13/6/1908. Le Cimetière Libre du Congo”. Goede staat. En “Art et le Beau n° 6 Juin 1906. Félicien Rops Special. Ed. Librairie artistique et littéraire. En een catalogus van een Félicien Rops uit 1991.
”Punch, or the London Charivari”. Vol. 10, nr 243, avec index, vol. 11 en 13 (numération fautive) . Ed. Londen 1846. Aussi: Punch vol. 58 nr 1488 de 15/1/1870 et Judy vol. 0007 (the very first) de 12/6/1867. Aussi: “L’Assiette au beurre 13/6/1908. Le Cimetière Libre du Congo”. Bon état. Et “Art et le Beau n° 6 Juin 1906. Félicien Rops Special. Ed. Librairie artistique et littéraire. Et un catalogue de Félicien Rops daté 1991.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#335Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 400 / 500 -
#59Edmond Thomas“Griet 16-12-1980”. Een glasraam in lichtbak naar aanleiding van een geboorte. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Griet 16-12-1980”. Un vitrail dans un bac lumineux à l’occasion d’une naissance. Signé et daté 1987.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 120