Other lots in this auction
-
#303Een platte balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in reliëf op blauwe fond.
Un vase balustre plat en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs sur fond bleu.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60Een 18 karaats geel gouden geweven hanger.
Un pendentif tissé en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 31,37 gEstimate: € 700 / 800 -
#409“Portret van een verpleegster.” Ets, gedateerd 1916. Buiten de plaat gesigneerd.
”Portrait d’une infirmière”. Une eau-forte, datée 1916, signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#437Een antieke rood koperen brasero.
Un brasero en cuivre rouge antique.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#58Scailmont, ManageEen art deco lampenvoet van gesatineerd glas.
Un pied de lampe Art Déco en verre satiné.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#216Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 230 x 120 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#243Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en draakjes.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages dans un paysage et de dragons.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#82Rafael GorsenPeriod: °1942“Oude dame met wagentje”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Vieille dame et charette”. Fusain sur papier. Signé et daté ‘84.No longer availableDim. 83 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#187DelvauxEen handtas van zwart “toile-de-cuir bucket bag”. Met stofhoes.
Un sac à main “toile-de-cuir bucket bag”. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#275Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,30 ct. en een parel. Met certificaat.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une perle. Avec certificat.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 300 / 400 -
#374Twee ingekleurde Japanse houtsneden met vogels en bloemen. Gesigneerd.
Deux gravures sur bois en couleurs japonaises de fleurs et d’oiseaux. Signées.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#176De Ias à AngleurEen staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.
Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.No longer availableDim. 246 x 45 x 26 cmEstimate: € 200 / 300


