Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boekenberg”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Frank Mortelmans

“Boekenberg”. Pastel op papier. Gesigneerd.

”Montagne de livres”. Pastel sur papier. Signé.
Dim. 24 x 31 cm
SKU: 1911190064.
Category: Gouache.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #64
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #54
    Loritat (?)

    “Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #9

    Een spiegel met gedreven tinnen lijst. Duitsland, omstreeks 1800.

    Un miroir à encadrement en étain repoussé. Allemagne, +- 1800.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #236

    Een achthoekige cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.

    Un cache-pot octogonal en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #97

    Een lot verzilverd metaal. Waaronder twee koffiesets en een Wiskeman koffiekan.

    Un lot de métal argenté, dont deux services à café et une cafetière Wiskeman.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #211

    “Sater & nimf”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre Le Faguays. Op marmeren sokkel.

    “Satyre et nymphe ou l’enlèvement des Sabines”. Sculpture en bronze d’après Pierre Le Faguays. Socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #343

    Een tafellamp in de stijl van Tiffany.

    Lampe de table dans le goût de Tiffany’s.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #137

    “Naakte baadster”. Gemengde techniek.

    ”Nageuse nue”. Techniques mixtes.
    No longer available
    Dim. 29 x 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #391

    “Antwerpen.” NV Gevaert 1951 - Van Uffelen en Claes. We voegen nog andere documenten met betrekking tot Antwerpen toe. O.a ‘Waar is de tijd.’

    Antwerpen.” NV Gevaert 1951 - Van Uffelen et Claes. Nous ajoutons d’autres documents en relation avec Anvers, dont ‘Waar is de tijd’.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #114
    Edmond Thomas

    “Kom en eet mee aan onze tafel”. Een glasraam in lichtbak. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    ”Viens et mange avec nous à table”. Un vitrail dans un bac lumineux. Signé et daté 1987.
    No longer available
    Dim. 55 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #65
    Rodania

    Een roestvrij stalen quartzhorloge.

    Une montre en acier inoxydable quartz.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #384
    Sam Herciger

    “Oosterse wijze.” Pastel en potlood op papier. Gesigneerd.

    ”Sage oriental”. Pastel et crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #397

    Een paar lichtblauwe vaasjes van aardewerk. Belgisch werk, onderaan gemerkt.

    Une paire de petits vases bleus en faïence. Travail belge, marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More