Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boekenberg”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Frank Mortelmans

“Boekenberg”. Pastel op papier. Gesigneerd.

”Montagne de livres”. Pastel sur papier. Signé.
Dim. 24 x 31 cm
SKU: 1911190064.
Category: Gouache.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #64
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #130

    Een 18 karaats roze gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.

    Un bracelet esclave en or rose 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 9,84 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #236

    Een achthoekige cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.

    Un cache-pot octogonal en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #287

    Een grote schotel van Imariporselein.

    Un grand plat en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #23

    Een lot van acht verschillende vroeg XXde eeuwse medailles. In houten kistje.

    Un lot de huit médailles différentes, début XXème siècle. Dans un coffret en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #362

    “Portret van een burger uit de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek.

    ”Portrait d’un civil du XVIIème siècle”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 17 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #240

    Een lang grijs parelhalssnoer.

    Un long collier de perles grises.
    No longer available
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #106

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #14
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Stilleven met koper en fruit’. Olieverf op doek. Doek opnieuw op te spannen.

    ”Nature morte, cuivre et fruits”. Huile sur toile. Toile à resserrer.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #319
    Henk Dekker

    “Zeeuwse kust.” Potlood op papier. Gesigneerd.

    ”Côte Zélandaise”. Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 30,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #344
    Joseph Beuys

    7000 Eichen Kunst Dünger. Draagtas op 700 exemplaren, nummer 35. Met authenticatiestempel van Dokumenta 7.

    7000 Eichen Kunst Dünger. Un sac, 700 exemplaires, celui-ci porte le numéro 35. Avec tampon d’authenticité Dokumenta 7.
    No longer available
    Dim. 44 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #334
    Guido Vanderheyden

    “Serie van drie Nô-maskers”. Litho’s. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.

    ”Une série de trois masques Nô”. Trois lithographies. Signées et numérotées hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 16 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #176
    De Ias à Angleur

    Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.

    Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.
    No longer available
    Dim. 246 x 45 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More