Similar lots by type
-
#196
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van fantasievogels en de deksels getooid met een Fo-hond.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux fantaisie bleu sur blanc et couvercles ornés d'un chien de Pho.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 260/280 -
#318
Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris, versierd met een koppel met druiventrossen.
Une paire de vases à fleurs Vieux Paris, décorés d'un couple avec des grappes de raisin.No longer availableDim. h: 21,5 & 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#8Goebel, Germany
“Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.
Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/80 -
#223
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130/140 -
#307
Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise avec glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/100 -
#241Royal Doulton, England
“Grand manner”; “Rhapsody”; “Laura”; “Lady April”; “Fleur”. Een reeks van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.
" Grand manner ";" Rhapsody ";" Laura ";" Lady April ";" Fleur ". Une série de cinq figurines en porcelaine multicolores. Marquées en bas."No longer availableDim. h: 17 - 21 cmEstimate: € 170/180 -
#281
Drie borden van Imari-porselein, waarvan er twee een paar vormen.
Trois assiettes en porcelaine Imari, dont deux sont une paire.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#258Goebel, Germany
“Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.
Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 160/180 -
#358
Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.
Deux Guan Yins assis, une geisha et un sage en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 50/80 -
#224
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130/140 -
#357Lladro
“De dokter”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Le médecin. Une sculpture de porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 60/80 -
#231
Een Guan Yin van blauw en wit porselein. Vingers linkerhand beschadigd.
Un Guan Yin de porcelaine bleue et blanche. Doigts de la main gauche endommagés.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 130/150 -
#339Capodimonte
“Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.
Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50/75 -
#218
Een pelgrimsfles van monochroom wit Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een draak.
Une bouteille de pèlerin en porcelaine chinoise blanche monochrome, décorée d'un décor en relief représentant un dragon.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180/200 -
#206
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260/280 -
#400
Een porseleinen frenologiebuste.
Un buste de phrénologie en porcelaine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#303
Vijf Guan Yins van monochroom wit Chinees porselein. Eén gerestaureerd aan een hand.
Cinq Guan Yins en porcelaine chinoise blanche monochrome. Un restauré à une main.No longer availableDim. h: 27 - 37 cmEstimate: € 50/80 -
#347
Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari à aile lobée. Japon, vers 1900.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 45/55 -
#209
Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420/480 -
#380
Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.
Une paire de lions avec une boule en porcelaine multicolore d'après un exemple anglais.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 90/110 -
#204
Een tuinstoel van Chinees porselein met blauw op wit decor.
Chaise de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260/280 -
#395
Een diep bord van Chinees porselein, gedecoreerd met een vis in het plat.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine, décorée d'un poisson au centre.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#217
Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Un grand vase en porcelaine chinoise blanche monochrome avec des anses en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 190/210 -
#233
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de personnages bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 120/130
Other lots in this auction
-
#365
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
Un masque africain en bois sculpté. Igbo, Nigéria.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#355
Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 55/65 -
#389
Een met zilververf gepatineerde houten plantenstaander.
Un support de plante en bois peint en argent.No longer availableDim. h: 92 cm Ø 40 cmEstimate: € 50/80 -
#61
Een witmetalen bestek voor twaalf personen.
Un ensemble de couverts en métal blanc pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#202
Een vierdelig koffie- en theestel van 800‰ zilver met houten handvatten en versierd met gegraveerde decors in Lodewijk XIV-stijl. Bruto: 2410 g.
Service à thé et café quatre pièces en argent 800 ‰ avec poignées en bois et décoré de décors gravés de style Louis XIV. Brut: 2410 g.No longer availableDim. h: 8 - 25 cmEstimate: € 2000/2400 -
#72
“Papegaaien in een Herderijklijst”. Toegeschreven aan Ting.
Perroquets dans une liste Herderijk . Attribué à Ting.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#198Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Escholier 14me siècle”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Escholier 14me siècle . Une statue en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1100/1200 -
#54
Compositie gemengde techniek. Toegeschreven aan Kantor.
Composition de techniques mixtes. Attribuée à Kantor.No longer availableDim. 18 x 16 cmEstimate: € 100/180 -
#50
Een 18 karaats geel gouden fotohouder bezet met pareltjes.
Un porte-photo en or jaune 18 carats serti de perles.No longer availableDim. 14,45 gEstimate: € 400/500 -
#372Goebel, Germany
“Sweet music”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.186.
Sweet music . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 186.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 60/70 -
#367Alice Heath
Dansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.
Mère et enfant dansant. Image. Signé.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 40/60 -
#254
Drie schilderijen met vissersboten op zee. Doek. Dragen een handtekening: Frans Van Der Heide. Eén zonder lijst. 60 x 80 en 50 x 60 cm.
Trois tableaux représentant des bateaux de pêche en mer. Toile. Avec une signature: Frans Van Der Heide. Un sans cadre. 60 x 80 et 50 x 60 cm.No longer availableEstimate: € 150/200