#685
Salle à manger en chêne sculpté comprenant une vitrine à eux corps, six chaises et une table de chasseNo longer availableDim. 230 x 135 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#702
#275
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger van amber.
Chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif en ambre.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 200 / 250 -
#76
Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
#704Albano
“Sloep aan de oever.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#579GDS
“Schaal met citroenen” Aquarel op papier. Draagt monogram.
#177Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Saddle bag’. In originele draagtas.
#375
Een halssnoer met langwerpige parels.
Collier de perles allongées.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#415
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,26 ct et d’un rubis central de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#203
#308Lucien BridouxPeriod: 1878 - 1963
#273
Muziekdoos. Zwitserse makelij. Gereviseerd in 1982.
Boîte à musique de fabrication suisse. Révisée en 1982.No longer availableDim. B. 55,5 cmEstimate: € 200 / 250