Other lots in this auction
-
#317Een glazen vaas met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde motieven.
Vase en verre à décor floral peint à la main et motifs dorés.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#684Brown & Beres Designs Inc.Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#577Een grote sierschotel en een kom van Chinees porselein met een blauw-wit decor van goudfazanten en pioenen.
Grand plat et bol décoratifs en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de faisans et de pivoines dorés.No longer availableDim. Ø: 46 & 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#411“Smeekbede.” Aardewerken sculptuur op marmeren sokkel.
"Supplication." Sculpture en faïence sur socle en marbre.No longer availableDim. h 21 cm, L 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#270Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,52 ct.No longer availableDim. 7,65 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#341Twee oude bureaulampen met bakelieten kap.
Deux anciennes lampes de bureau avec abat-jour en bakélite.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#537“Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.
"Chien de chasse au faisan". Une statuette en bronze.No longer availableDim. 20,5 x 7 x 13 cmEstimate: € 10 / 140 -
#666Een smeedijzeren luchter met vijf lichtpunten in de vorm van kastanjetakken.
Lustre en fer forgé à cinq points lumineux en forme de branches de châtaignier.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#485Een lot zilver waaronder, een taartscheppen met Duitse en Franse keuren, een mes en vork van Delheid en een suikertang en strooier en lepeltje met Belgische en Franse keuren.
Lot d'argenterie comprenant, une pelle à tarte aux poinçons allemands et français, un couteau et une fourchette de Delheid et une pince à sucre et spatule et cuillère aux poinçons belges et français.No longer availableDim. 299,75 gEstimate: € 130 / 160 -
#145Jan Hermann Barend KoekkoekPeriod: 1840 - 1912“Hollandse vrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Femme hollandaise dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 300 / 400 -
#692Een ronde ijzeren tuintafel met marmeren blad. Het tafelblad is lichtjes verweerd.
Une table de jardin ronde en fer avec tablette en marbre. La tablette de la table est légèrement patiné.No longer availableDim. h: 75 cm Ø 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#431Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour impériale dans un jardin.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60 / 80

