Other lots by Becker
#148‘Liggende vos’. Een polychroom geglazuurd aardewerken beeld. Gesigneerd M. Guiraud-Rivière.
“Renard couché”. Statuette en faïence polychrome. Signée M. Guiraud-Rivière.No longer availableDim. l: 58 cmEstimate: € 160 / 200 -
#608Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.
Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#268Schiettekatte“Grote Markt van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Grand-Place d’Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 90 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#945Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
#768Een paar dubbele kandelaars van gegoten kleurloos glas.
#1019Een antilopengewei.
Un bois d’antilope.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#313Een set van drie metalen bloemenmanden in oplopende groottes.
Suite de trois paniers en métal de tailles descendantes.No longer availableDim. l: 41 x 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1082Een grote trumeauspiegel van verguld hout.
#616Een bijzettafeltje van wortelnootfineer in art decostijl.
Table de milieu en placage de ronce de style Art Déco.No longer availableDim. 60 x Ø 60 cmEstimate: € 160 / 200 -
#536HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 215 x 298 cmEstimate: € 220 / 280