Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boerenkoppel”. Een hoogreliëf van gesculpteerd steen.
“Boerenkoppel”. Een hoogreliëf van gesculpteerd steen.
C. Becker

“Boerenkoppel”. Een hoogreliëf van gesculpteerd steen.

“Couple campagnard”. Relief en pierre sculptée.
Dim. 13 x 9 cm
SKU: 0602180299.
Category: Steen.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #299
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Becker

  • #122
    J. Becker

    Een paar ovale kinderportretten. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.

    Paire de portraits d’enfants ovales. Pastel sur papier. Signé et daté 1889.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100

Similar lots by type

  • #1105

    Een paar Chinese tuinstoelen van steen.

    Paire de chaises en pierre. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 850 / 950

Other lots in this auction

  • #1099

    Een hallantaarn van messing, versierd met saterkoppen en met een eivormige coupe van geslepen glas.

    Lanterne de vestibule en laiton décorée de têtes de satyre et avec une coupe ovoïde en verre taillé.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #148

    ‘Liggende vos’. Een polychroom geglazuurd aardewerken beeld. Gesigneerd M. Guiraud-Rivière.

    “Renard couché”. Statuette en faïence polychrome. Signée M. Guiraud-Rivière.
    No longer available
    Dim. l: 58 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #608

    Houten beeld van een man, goederen torsend. Afkomstig uit Zuid - Amerika.

    Statue d’un paysan portant des marchandises en bois sculpté. Travail de L‘Amérique du Sud.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #268
    Schiettekatte

    “Grote Markt van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    “Grand-Place d’Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.
    No longer available
    Dim. 90 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #180

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.
    No longer available
    Dim. 6,78 g
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #945

    Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.

    Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #768

    Een paar dubbele kandelaars van gegoten kleurloos glas.

    Deux chandeliers en verre incolore.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1019

    Een antilopengewei.

    Un bois d’antilope.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #313

    Een set van drie metalen bloemenmanden in oplopende groottes.

    Suite de trois paniers en métal de tailles descendantes.
    No longer available
    Dim. l: 41 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1082

    Een grote trumeauspiegel van verguld hout.

    Grand trumeau en bois doré.
    No longer available
    Dim. 180 x 97 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #616

    Een bijzettafeltje van wortelnootfineer in art decostijl.

    Table de milieu en placage de ronce de style Art Déco.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø 60 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #536
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 215 x 298 cm
    Estimate: € 220 / 280
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More