Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boerenkoppel op het land”. Een linosnede, gemonogrammeerd.
Frans Nackaerts
Period: 1884-1948

“Boerenkoppel op het land”. Een linosnede, gemonogrammeerd.

"Peasant couple on the land". A linocut, monogrammed.
Dim. 26 - 38 cm
SKU: 0703230342.
Categories: Grafiek, Papier.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #342
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #634
    Maurits Bilcke

    Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.

    A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #19
    Frans Van Immerseel

    “Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”, aquarel ingekleurde houtsnede, onderaan getiteld en gesigneerd met monogram in de plaat, Ingelijst, gebruind.

    “Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”. Watercolour coloured woodcut, titled at the bottom and signed with monogram in the plate, framed, browned.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #682

    “Vrouwenportret.” Gemengde techniek op papier. Genummerd 1/1. Onleesbaar gesigneerd.

    “Women's portrait.” Mixed media on paper. Numbered 1/1. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 31 x 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #369
    Maurits Bilcke

    “Tuinen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 2-2-1944.

    “Gardens”. An ink drawing. Signed and dated 2-2-1944.
    No longer available
    Dim. 21 x 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #4
    E. Ivanovsky

    “Cavalier spaniel”. Een grafiettekening. Gesigneerd en gedateerd 1933.

    “Cavalier Spaniel”. A graphite drawing. Signed and dated 1933.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #229
    Thierry Renard
    Period: °1951

    “Introduction aux choses d’amour, à l’usage des apprentis”. Een collage. Gemonogrammeerd en gesigneerd. Met certificering op de achterkant.

    “Introduction aux choses d'amour, à l'usage des apprentis”. A collage. Monogrammed and signed. With certification on the back.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #294
    Piet Gillis

    lot van 2 etsen op papier, “Winter” genummerd 3/100 & kleurenets “Scheldegezicht”, beide gesigneerd “Piet Gillis”, ingekaderd.

    Lot of 2 etchings on paper, "Winter" numbered 3/100 & colour etching "Scheldt view", both signed "Piet Gillis", framed.
    No longer available
    Dim. 21 x 26,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Maria, Maria Magdalena en Johannes onder het kruis”, “Christus”, lot van 2 pentekeningen op papier. Opgekleefd en ingelijst.

    "Mary, Mary Magdalene and John under the cross" "Christ" lot of 2 pen drawings on paper. Mounted and framed.
    No longer available
    Dim. 33 25,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #654
    Maurits Bilcke

    “Lino A”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 3/10.

    "Lino A". A linocut, signed, dated 1935 and numbered 3/10.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #434
    Remi Lens

    “Hoofd”. Olieverf op karton, zichtbaar gesigneerd onderaan rechts in bruine verf, ingelijst, roestvlekken op lijst.

    “Head” Oil on cardboard, visibly signed lower right in brown paint, framed, rust stains on frame.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 21,5cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #2
    Maurits Bilcke

    “Haan”. Een Inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1942.

    "Rooster". An Ink Drawing. Signed and dated 1942.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #189
    L.H. Paquot

    Paar ovale pastels op papier, “Edelman en Dame”, waarvan één gedateerd en gesigneerd 1824 “L.H. Paquot”, ingekaderd.

    Pair of oval pastels on paper, “Edelman en Dame”, one of which is dated and signed 1824 “LH Paquot”, framed.
    No longer available
    Dim. 50,5 x 38cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #644
    Maurits Bilcke

    “Lino C”. Een linosnede, gesigneerd en gedateerd 1935.

    "Lino C". A linocut, signed and dated 1935.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #138
    Gevaert

    Een lot van tien affiches AGFA Gevaert, gedateerd rond 1944. Met specifieke ontwerpers. Met takszegels.

    A lot of ten AGFA Gevaert posters, dated around 1944. With specific designers. With tax stamps.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #424

    Een moderne zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 70/125.

    A modern screen print. Signed, dated and numbered 70/125.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #642
    Oscar Liedel

    De oorlog en de bezetting, compleet met 30 insteek bladen + inhoudslijst + voorblad, uitgave september 1947 op 500 exemplaren.

    The war and the occupation, complete with 30 inserts + list of contents + cover page, edition September 1947 on 500 copies.
    No longer available
    Dim. H 40 x 39.5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #432
    Frank Mortelmans
    Period: 1898-1986

    “Portret van man met hoed”, pastel op papier, afgebeeld portret van man met hoed en kostuum, gesigneerd onderaan “F Mortelmans, augustus 1941” bijschrift “als blijk van genegenheid en oorlogsjaren Krijgsgasthuis”.

    "Portrait of man with hat", pastel on paper, depicted portrait of man with hat and suit, signed at the bottom "F Mortelmans, August 1941" caption "as a token of affection and war years War Hospital".
    No longer available
    Dim. 53 x 41cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #512

    “L’ange gardien”. Twee gekleurde XIXe eeuwse gravures. In fraaie vergulde kaders en achter glas.

    "L'ange gardien". Two colored XIXth century engravings. In nice gilded frames and behind glass.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm (kaders)
    Estimate: € 160 / 200
  • #32
    Maurits Bilcke

    “Ruine”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1948.

    "Ruin". An ink drawing, signed and dated 1948.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #624
    Maurits Bilcke

    “De vleugel van de poëzie”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 6/10.

    “The Wing of Poetry”. A linocut, signed, dated 1935 and numbered 6/10.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #632
    Constant De Swerts

    “Vaas met strobloemen”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1954.

    "Vase of straw flowers". A watercolor. Signed and dated 1954.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204
    Delville

    “Prometheus”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Binnen de plaat gedateerd 1907.

    "Prometheus". An engraving. Signed outside the plate. Inside the plate dated 1907.
    No longer available
    Dim. 73 x 44 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #359

    “In ‘t Soete Naemken”. Een inkttekening van het begijnhof te Lier in de stijl van Anton Pieck.

    “In 't Soete Naemken”. An ink drawing of the beguinage in Lier in the style of Anton Pieck.
    No longer available
    Dim. 14 x 9 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #289
    Period: Mortsel 1924 - 2006

    Schilderij aquarel op papier, Dame met hoed, mogelijk gesigneerd Van Dongen.

    Painting watercolour on paper, Lady with hat, possibly signed Van Dongen.
    No longer available
    Dim. 30cm x 19cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #553

    Een zijden kleedje. Verkleuring.

    A silk rug. Discoloration.
    No longer available
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564
    Joz. De Swerts

    “Stilleven met eend, fruit en theepotten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Still life with duck, fruit and teapots. Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #496
    Ispahan

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    A hand-knotted oriental wool rug.
    No longer available
    Dim. 91 x 161 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #69
    P. Mossay

    “Dreef in herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘52.

    “Green lane in fall.” Oil on canvas. Signed. Dated '52.
    No longer available
    Dim. 54 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #685
    K.L.M.

    25 Amsterdamse huisjes van blauw en wit Delfts aardewerk, uitgegeven door Bols als jeneverflesjes voor KLM, allen nog met waszegel.

    25 Amsterdam houses of blue and white Delft earthenware, issued by Bols as gin bottles for KLM, all still with wax seal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #288

    Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.

    French Provencal, glazed pitcher, 19th century.
    No longer available
    Dim. h37cm x Ø28cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #357

    Een lot bestaande uit twee biscuit wijwatervaatjes en 6 biscuit engeltjes.

    A lot consisting of two biscuit holy water fonts and 6 biscuit angels.
    No longer available
    Dim. H: 10-18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #405

    Een Pembroke bijzettafel van notenhout met twee klapbladen.

    A Pembroke side table made of walnut wood with two folding leaves.
    No longer available
    Dim. 99x91x72 cm
    Estimate: € 100 / 12
  • #688
    Palissy, England

    Incompleet aardewerken servies met jachtdecor. Onderaan gemerkt ‘A member of the Royal Worcester Group; Game series.’ Bestaande uit 5 grote, 8 middelgrote en 8 kleine diepe borden, met 8 kommen en een melkkannetje.

    Incomplete earthenware service with yacht decor. Marked at the bottom 'A member of the Royal Worcester Group; Gameseries.' Consisting of 5 large, 8 medium and 8 small deep plates, with 8 bowls and a milk jug.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #657

    Een bronzen siervaas in empirestijl. Divers gesculpteerd met mythische hoofden in reliëf en handvat.

    A bronze decorative vase in Empire style. Variously sculpted with mythical heads in relief and handle.
    No longer available
    Dim. H: 45 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #46

    Een lot van 6 eikenhouten stoelen met detail snijwerk, rieten zit-en rugvlak en gedraaide poten.

    Lot of 6 oak chairs with detailed carving, wicker seat and back and turned legs.
    No longer available
    Dim. h108 x l40 x b46
    Estimate: € 40 / 60
  • #458
    Christian Defays

    Vrouwentorso. Gemerkt. Gesigneerd en genummerd achteraan.

    Female torso. Marked. Signed and numbered at the back.
    No longer available
    Dim. H: 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More