Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Van Den Broeck

“Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

“Farm life”. A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
Dim. 38 x 25cm
SKU: 2609230252.
Categories: Papier, Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #252
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #204
    Frans Van Tongerloo

    “Wolken boven de Heide”. Een schilderij, olieverf op board. Dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd voor en achterzijde. Gedateerd 1914.

    "Clouds above the Heath." A painting, oil on board. Double signed and monogrammed on the front and back. Dated 1914.
    No longer available
    Dim. 34 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #239

    “De verboden lectuur”. Een pastel op papier.

    “The forbidden reading”. A pastel on paper.
    No longer available
    Dim. 60 x 50cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #169
    Henry Schouten

    ‘Twee honden’, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), gesigneerd ‘Henry Schouten’.

    'Two dogs', a painting, oil on canvas (repainted), signed 'Henry Schouten'.
    No longer available
    Dim. h 53 x b 65 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #294
    Stephan Goris

    Herder met kudde in bosdreef”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    Shepherd with flock in the woods." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 40 x 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364
    Jules van Ael
    Period: 1912-1997

    “Moeders en kinderen in de tuin”. Een ets op papier, Onderaan gesigneerd en genummerd 10/50.

    “Mothers and children in the garden”. An etching on paper, signed and numbered 10/50 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 16 x 17cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #349
    Max van der Linden
    Period: 1922-1999

    Een Renaissance trapgeveltje van geglazuurd terracotta. Niet gesigneerd.

    A Renaissance stepped gable of glazed terracotta. Not signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #214

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    No longer available
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #541

    Een brons gesculpteerd beeld van Bodhisattva Indra in rusthouding. Vermoedelijk 19e eeuws.

    A bronze sculpted statue of Bodhisattva Indra in a resting posture. Presumably from the 19th century.
    No longer available
    Dim. 31 x 25cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #128
    Val Saint Lambert

    Een lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.

    A lamp in green and colorless crystal from the 1960s, signed Val Saint Lambert and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 26 x Ø 18 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #81

    Een albasten Empire pendule met vergulde wijzerplaat en slinger. Er zijn meerdere beschadigingen aan het albast alsook de losse bovenplaat is meermaals gelijmd. XIXde eeuw.

    An alabaster Empire clock with a gilded dial and pendulum. There are multiple damages to the alabaster and the detachable top plate has been glued several times. 19th century.
    No longer available
    Dim. 49 x 25 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #51
    Wilhelmus Nakatenus

    “Hemels Palm-Hof met de groote Getyden beplant Godtvruchtige Oefeningen...”. Ed. Weduwe van Hieronymus Verdussen, Antwerpen. Ex Libris van Joanna Catharina Coppens (°Ophem 19/1/1764). Met enkele bidprentjes (1804, 1841). Mooi gebonden in rood leder met sloten. Evenals Pierre Corneille, “Limitation de Jesus Christ”. Ed. Foppens, Brussel 1723. Bruin lederen band.

    "Heavenly Palm Court planted with the great Tides Pious Exercises..." Ed. Widow of Hieronymus Verdussen, Antwerp. Ex Libris of Joanna Catharina Coppens (born Ophem 19/1/1764). With a few prayer cards (1804, 1841). Beautifully bound in red leather with clasps. Also, Pierre Corneille, "Limitation de Jesus Christ". Ed. Foppens, Brussels 1723. Brown leather cover.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #25
    Val Saint Lambert

    Eénentwintig kristallen glazen. Jaren 50.

    21 crystal glasses. Fifties.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #321

    Een gevarieerd lot van 4 zilveren items bestaande uit een klokje, fotokadertje, handborstel en eihoudertje. Divers promille +800.

    A diverse lot of 4 silver items consisting of a clock, photo frame, hand brush, and egg holder. Various parts per thousand +800.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #230

    Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een vlinder met filigraanwerk.

    An 18 carat yellow gold butterfly brooch with filigree work.
    No longer available
    Dim. 14,75 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #504
    Nadi

    “Jongen op stoel.” & “Meisje in de stad met pop.” Acryl op papier. Gesigneerd.

    "Boy on chair." & "Girl in the city with doll." Acrylic on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 47 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #575

    Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.

    A sculpted wooden Renaissance style cabinet with 2 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 123 x 162 x 62cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #580

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.

    An 18 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.
    No longer available
    Dim. 2,54 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #16

    Een houten telefoonmeubel met 1 schuiflade en magazinehouders onderaan.

    A wooden telephone cabinet with 1 drawer and magazine holders at the bottom.
    No longer available
    Dim. 79 x 35 x 50cm
    Estimate: € 35 / 40
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More