Other lots in this auction
-
#530
Een zwart kanten kleed met onderkleed bezet met een kraag van Rosaline perlé. We voegen er een bavette van 30 x 20 cm aan toe. Omstreeks 1900.
Une robe en dentelle noire avec sous-vêtement serti d'un col de Rosaline perlé. On rajoute une bavette de 30 x 20 cm. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#699
Een notenhouten wandvitrine.
Une vitrine murale en noyer.No longer availableDim. 85 x 42,5 cmEstimate: € 60/80 -
#320
Een paar gegraveerde knijpoorbellen.
Paire de boucles d’oreilles type clips.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 130/160 -
#594
Een paar boekensteunen in de vorm van mannetjes. Zilvergepatineerd kunststof.
Une paire de serre-livres en forme d'hommes. Plastique patiné argent.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 75/100 -
#695
Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.
Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 30/40 -
#440Delheid
Een zilveren broodmandje gedecoreerd met takken en bloemen. Gemerkt. 800 ‰.
Une corbeille à pain en argent décorée de branchages et de fleurs. Marqué. 800/1000 .No longer availableDim. 379,37 gEstimate: € 100/130 -
#275
Een lot aardewerk, bestaande uit drie borden van Nevers en een hartvormig inktstel met bloemendecor, onderdaan gemonogrameerd. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de poterie, composé de trois assiettes de Nevers et d'un encrier en forme de coeur à décor floral, monogrammé sous la base. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 80/120 -
#1
Een antieke papegaai van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde N. Een blaadje beschadigd.
Perroquet ancien en porcelaine saxonne multicolore. Marqué du N couronné. Un feuillet est abîmé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#353
Drie modelautootjes uit de reeks “Tintin au voiture”. In originele doosjes.
Trois modèles réduits de voitures de la série "Tintin au voiture". Dans les boîtes d'origine.No longer availableDim. 7 x 14 x 6 cmEstimate: € 50/80 -
#516
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#252Daniël Levering
“Bank te park den Brandt te Wilrijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kader stuk.
“Banc au parc den Brandt à Wilrijk”. Huile sur toile. Signée. Cadre en mauvais état.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#50
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en één robijn cabochon van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,20 ct et d'un rubis cabochon de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 500/600