Other lots in this auction
-
#671
Een schotel van Imariporselein met een geribde vleugel en een decor van een leerling bij wijzen in het plat.
Une assiette en porcelaine Imari à l’aile côtelée et décor d’un sage avec son étudiant dans le plat de l’assiette.No longer availableDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 40/60 -
#557
Een paar pijpvaasjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met fo-honden.
Une paire de vases pipe en porcelaine de Chine polychrome, aux décors de chiens Fo.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 240/260 -
#446
Zeven kleine wollen karpetten, handgeknoopt: 5 Indo-Bidjar, 1 Pakistaanse Tabriz en 1 Nepalees.
Sept carpettes en laine nouées main: cinq carpettes Indo-Bidjar, une carpette du Pakistan Tabriz et une carpette du Népal.”No longer availableDim. ± 60 x 40 cmEstimate: € 70/80 -
#679
Een lot varia, bestaande uit oud landmetermateriaal, passerdozen met inhoud, een pyrometer in originele houten kast, een veldmicroscoop, een oude kappersverstuiver, twee rekenlatten en een weerstandsbrug voor een galvanometer van Siemens & Halske.
Lot varié comprenant du matériel d’arpenteur, des boussoles dans leurs étuis, un pyromètre dans sa boîte d’origine en bois, un microscope de champs, un vaporisateur de coiffeur et un pont de résistance électrique de galvanomètre par Siemens & Halske.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#407Val St. Lambert
Een vaasje van geslepen kleurloos en groen glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre taillé incolore et vert. Porte une marque.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#550
“Schildpad met jongen op haar schild”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Tortue avec un garçon assis sur sa carapace”. Un netsuke en ivoire sculptée . Premier quart du XXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 2,5 cmEstimate: € 60/100 -
#647
“Kabuki-acteur”. Een okimono van gesculpteerd ivoor met roterend hoofdje. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Acteur Kabuki”. Okimono en ivoire avec tête tournante. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 180/240 -
#438
“De grote bierencyclopedie”. Berry Verhoef. Ed. Rebo, 2003.
“De grote bierencyclopedie”. Berry Verhoef. Ed. Rebo, 2003.No longer availableEstimate: € 24/30 -
#711
Bronzen beeld van een musicerende Bodhisatva. Thailand.
Une statue en bronze représentant un Bodhisattva musical. Thailande.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 120/200 -
#727
Ivoren netsuké in de vorm van een schildpad. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw.
Un netsuke en ivoire en forme de tortue. travail japonais, premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. L. 5,5 cmEstimate: € 60/80 -
#398
Een sober eikenhouten bijzetmeubeltje mt een lade in de gordel.
Un petit meuble en chêne, sobre, à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 40/50 -
#301
Tafelklok van mahoniehout.
Une horloge de table en acajou.No longer availableDim. H. 33,5 cmEstimate: € 100/120