#82Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Kruik met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#80Delvaux, Bruxelles
Een lederen halssnoer in stofhoes en in de originele doos.
#788
Een comtoiseklok van gedreven messing. Met slinger en gewichten.
#804Val Saint-Lambert e.a.
#30
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un rubis central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 450/550 -
#77
Russische icoon met het leven van Christus met centraal
, de Verrijzenis. XIXde eeuw.
#541
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de nombreux personnages dans des cartouches. Anses en forme de chiens de Pho et avec quatre dragons dorés les l’épaule. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H.44,5 cmEstimate: € 300/400 -
#319
Drie diverse aquarellen met landschappen.
Trois aquarelles diverses représentant des paysages.No longer availableDim. 25 x 36 en 24 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#276
Acht eikenhouten stoelen.
Huit chaises en chêne.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 160/200 -
#266
Een antieke hoekkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met legplanken.
#14
Een lot van elf paardenkoetsjes van meerkleurig porselein.
#20
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de trois petits diamants de taille ancienne et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 400/500