Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boerin in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Frans Van Huffel

“Boerin in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

Femme paysanne dans les bois. Huile sur toile. Signée.
Dim. 75 x 50 cm
SKU: 2610210119.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #119
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #504
    Barbie

    The peacock. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Le paon. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #37

    Een zuilvormig metalen bureaulampje.

    Une lampe de bureau colonne en métal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #259
    Valentijn De Waele
    Period: 1918-

    “Hoeve aan het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Ferme sur le lac. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 73 x 82 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #79

    “Bootjes aan de kade”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘WB’

    Bateaux à quai. Huile sur panneau. Monogrammé 'WB'
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554
    Felix De Boeck
    Period: 1898 - 1995.

    “Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.

    “Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #403
    Val St. Lambert

    Een vaas van roze en kleurloos kristal met getorste ribben. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal rose et incolore avec des côtes torses. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415
    Starlux

    19 diverse loden soldaatjes, met de hand geschilderd. Allen gemerkt.

    19 soldats de plomb divers, peints à la main. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. è à 8 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #336

    Een messingen staande lamp met twee olielampen. Gemonteerd op elektriciteit. Met originele glazen. We voegen er een kleine tafel olielamp aan toe.

    Un lampadaire en laiton avec deux lampes à huile. Monté électrique. Avec verres d'origine. Nous ajoutons une petite lampe à huile de table.
    No longer available
    Dim. h: 180 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #157

    Een bronzen panter met donker patina naar een werk van Paris.

    Une panthère en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.
    No longer available
    Dim. l: 72 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #439
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Dreigende Storm. Garnalenvisser”. Ets. E.A. en gesigneerd buiten de plaat.

    “Tempête imminente. Pêcheur de crevettes”. Gravure. E.A. et signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 24 x 18,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #550
    Goebel, Germany

    “Sturmläuten”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Uit de Century collection, 1990. Met certificaat.

    “Sturmläuten”. Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. De la collection Century, 1990. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #219

    “Stilleven met balalaika”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Dave 1995’. We voegen er het afgebeelde instrument aan toe.

    Nature morte à la balalaïka. Huile sur panneau. Signé 'Dave 1995'. Nous ajoutons l'instrument représenté.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More