#504BarbieThe peacock. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#37Een zuilvormig metalen bureaulampje.
#259Valentijn De WaelePeriod: 1918-“Hoeve aan het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#554Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995.“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Début et fin”. Huile sur panneau. Signée et datée 1989.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 650 / 750 -
#415Starlux19 diverse loden soldaatjes, met de hand geschilderd. Allen gemerkt.
#157Een bronzen panter met donker patina naar een werk van Paris.
#439Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Dreigende Storm. Garnalenvisser”. Ets. E.A. en gesigneerd buiten de plaat.
“Tempête imminente. Pêcheur de crevettes”. Gravure. E.A. et signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 24 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219“Stilleven met balalaika”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Dave 1995’. We voegen er het afgebeelde instrument aan toe.
Nature morte à la balalaïka. Huile sur panneau. Signé 'Dave 1995'. Nous ajoutons l'instrument représenté.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150