Similar lots by type
-
#697
Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.
Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 60/100 -
#80Alfred Richard
“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220/280 -
#439
Een Romeinse buste van gegoten en witgepatineerd steengoed.
Buste romain en grès moulé et patiné blanc.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#708
Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.
Guanyin debout en bronze. Sur base en forme de lotus.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 80/100 -
#633
Een staande Boeddha van ivoor en been. Chinees werk. Gemerkt.
Bouddha debout en os et ivoire sur bois. Travail chinois. Avec marque.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/300 -
#241
“Maraboes”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Marabouts”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 180/220 -
#247
Een sluipende jaguar van groengepatineerd brons.
Jaguar glissant en bronze à patine verte.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 160/180 -
#688
Een bronzen presse-papier in de vorm van een olifant op een voetstuk van zwart marmer.
Presse-papier en bronze en forme d’éléphant sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 55/65 -
#231
“Viering van de wijnoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gestempeld ‘Niderviller’ en genummerd.
“Fêtes de la Vigne”. groupe en biscuit monochrome blanc. Au verso le cachet “Niderviller” et numéroté.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#227
“Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/200 -
#208
“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
“Mercure”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Jean de Bologne. Base en marbre à la frise aux putti représentant les arts.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 500/550 -
#664
Een lot van zeven verschillende muzikanten als wandversiering van gepolychromeerd hout. Indonesisch werk.
Lot de sept différents musiciens en bois polychrome. Travail indonésien.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/70 -
#588
Een paar octogonale Chinese sokkels van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Paire de socle chinois octogonaux en bois sculpté et à tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#32
Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#223
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpent”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160/180 -
#416
Een beeld van een Afrikaanse vrouw van gesculpteerd hout.
Sculpture représentant une femme africaine en bois.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 60/80 -
#681
“De druivenoogst”. Een beeld van donkergepatineerd zamak.
“Les vendanges”. Sculpture en régule à patine foncée.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/100 -
#217
Een lopende panter van zwartgepatineerd brons.
Panthère courant en bronze à patine noire.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550/600 -
#1
Een haan van meerkleurig kunststof en een smid van polychroom biscuit. Beide Italiaans werk, waarbij de eerste van G. Armani en de tweede van Capodimonte.
Un coq en résine polychrome et un forgeron en biscuit polychrome. Travail italien, l’un signé G. Armani, l’autre Capodimonte.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 20/30 -
#611
Een brullende tijger van gesculpteerd albast.
Tigre rugissant en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#623
Een beeld van een krijger te paard van ivoor en been. Chinees werk.
Guerrier à cheval en os et ivoire. Travail chinois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#213
Een beer van donkergepatineerd brons.
Ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 900/1000 -
#411
Een bronzen beeld met de voorstelling van een fluitspelende Krishna.
Statuette en bronze représentant Krishna jouant la flûte.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#342
Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.
Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#249Arthur Emiel HessensPeriod: 1899-
“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 67 cmEstimate: € 50/70 -
#614Eugène Van MieghemPeriod: 1875-1930
“Stilleven met uien”. Gewassen pentekening. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux oignons”. Lavis sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 400/600 -
#138
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#358
Een oude Engelse barometer.
Baromètre anglais ancien.No longer availableDim. l: 81 cmEstimate: € 30/40 -
#279
“Jagende putti”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Herdoekt met kleine brandplek en in originele kader.
“Putti à la chasse”. Huile sur toile. XIXe siècle. Retoilé avec petite brûlure. Dans le cadre d’origine.No longer availableDim. 95 x 95 cmEstimate: € 200/300 -
#185
Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#397Val St. Lambert
Een lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.
Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#780
Een mahoniehouten ronde tafel op centrale driepoot.
Table ronde en acajou sur tripode central.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 100/160 -
#206
Een groot Chinees wollen tapijt.
Très grand tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 549 x 366 cmEstimate: € 200a/400 -
#459Armand ApolPeriod: 1879-1950
“Vissersboot voor een huisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche devant une petite maison”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 300/400 -
#47
Een kandelaar van verguld koper met vijf lichtpunten en versierd met plantenranken.
Candélabre en cuivre doré à cinq lumières, décoré de branches aux feuilles.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/80 -
#186
Eikenhouten kast. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire en chêne d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120/200