Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.
J.J. Van de Sande-Bakhuyzen

“Boerin met koeien aan het bos”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. vermelding achteraan 1925.

"Farmer's wife with cows in the woods". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. entry at the back 1925.
Dim. 40 x 60 cm
SKU: 0503240162.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #162
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #509
    Jean Baptiste Madou
    Period: 1796-1877

    “De Meid”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1865.

    "The Maid." A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1865 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 29 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #454
    З.Х.

    “Compositie met vrijmetselarijsymbolen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.

    "Composition". Oil on canvas. Monogrammed and dated ‘84.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #262
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Winterzicht’, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd rechts onder ‘Pauwels’.

    'Winter Scene', oil on panel, signed lower right 'Pauwels'.
    No longer available
    Dim. 60 x 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #244

    “De zieke met levertraan”. Olieverf op paneel met de voorstelling van een bedlegerige man.

    "The Sick Man with Cod Liver Oil". Oil painting on panel depicting a bedridden man.
    No longer available
    Dim. h 35 x b 28 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #642

    ‘Bocht in de rivier’, olieverf op doek, gesigneerd Van Den Broeck en gedateerd 1970.

    ‘Bend in the river’, oil on canvas, signed Van Den Broeck and dated 1970.
    No longer available
    Dim. 41 x 143 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234
    R. Mulders

    “Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 55 x 47cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #214
    Idsidore Verheyden
    Period: 1846 - 1905

    “Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Cows by the River". Oil paint on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 37 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #589
    Alfons Van Meirvenne
    Period: 1932 - ....

    ‘Paddestoelen’, olieverf op doek, getekend A. V. Meirvenne en gedateerd ‘77.

    ‘Mushrooms’, oil on canvas, signed A. V. Meirvenne and dated ‘77.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #532

    “Molenzicht met hoeves”. Een paar schilderijen op doek, onderaan gesigneerd.

    "Mill view with farmhouses." A pair of canvas paintings, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 57cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #249

    “Landschap met rivier”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan onleesbaar gesigneerd.

    "Landscape with River". A painting, oil on panel, signed illegibly at the bottom.
    No longer available
    Dim. 17 x 21,5 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #522

    “Grootmoeder met kinderen”. Een schilderij, olieverf op doek. Niet gesigneerd, toegeschreven aan echtgenote van Jean Baptiste Madou, XIXde eeuw.

    "Grandmother with Children". A painting, oil on canvas. Not signed, attributed to the wife of Jean Baptiste Madou, 19th century.
    No longer available
    Dim. 73 x 66 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #95
    B. De Wit

    “Verdure met een stadsgezicht in de verte”. Wandtapijt naar de XVIIde eeuw. Gesigneerd rechtsonder. Uit de werkhuizen van De Wit te Mechelen.

    "Verdure with a cityscape in the distance". Tapestry from the 17th century. Signed lower right. From the workshops of De Wit in Mechelen.
    No longer available
    Dim. 124 x 183 cm cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #189
    Albert Jurardus Van Prooyen

    “Weidezicht met koeien”. Een schilderij, olieverf op koper. Onderaan gesigneerd “AJV Prooyen”.

    "Meadow view with cows". A painting, oil on copper. Signed at the bottom "AJV Prooyen".
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #572
    Alfons Blomme

    ‘Bomenrij’, olieverf op doek, getekend A. Blomme.

    ‘Row of Trees’, oil on canvas, signed A. Blomme.
    No longer available
    Dim. 50 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #224
    Henriette Coffez

    “Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 100 x 120cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #362

    Een geweven wandtapijt met een middeleeuws tafereel.

    A woven wall tapestry depicting a medieval scene.
    No longer available
    Dim. h 113 x b 123 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #519
    Paul Verdussen
    Period: 1868-1945

    Een lot van 3 schilderijen, met weide en hoevezichten, waarvan 1 olieverf op doek en 2 op board. Onderaan gesigneerd.

    A lot of 3 paintings, with pasture and farm views, 1 oil on canvas and 2 on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 40,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #219
    Remi Lens

    lot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesigneerd, rechts, ingelijst in aluminium. -Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts. -Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.

    Lot of 3, “Hoc Est” Charcoal drawing on paper, signed at the bottom center, right, framed in alu. -Additional “Adoration of the Shepherds” sd Lithograph, simili Japon, numbered 8/25 and signed bottom right -Additional “Flight to Egypt” “Landscape with haystacks” watercolour drawing on paper, recto verso, not signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 51
    Estimate: € 150 / 250
  • #252

    “Boslandschap met wandelaar”. Een schilderij, olieverf op doek. Eind XIXde eeuw.

    "Wooded landscape with walker". A painting, oil on canvas. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #152
    Clement Van Droogenbroek
    Period: 1875-1966

    “Stilleven met haring en sardines”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Still Life with Herring and Sardines". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 63 x 71 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #674
    Gilberte Dupret

    ‘Stilleven met bloemen’, olieverf op paneel, getekend Gilberte Dupret en geateerd 1938.

    'Still life with flowers', oil on panel, signed by Gilberte Dupret.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #209
    Samuel De Wilde
    Period: 1748 - 1832

    “Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.

    "Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 27,5cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #499

    ‘Het melken der veestapel’, olieverf op doek door een volger van A. Klomp, gerestaureerd en herdoekt. 19e eeuws.

    "The Milking of the Livestock", oil on canvas by a follower of A. Klomp, restored and re-lined. 19th century.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #652

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, draagt handtekening.

    'Church Interior', oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 80 x 68 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #260
    Dupont

    Een vulpen in zwarte lak en verguld metaal, met gouden pen. In oorspronkelijke doos en met boekje en vullingen.

    A fountain pen in black lacquer and gilded metal, with a gold nib. In original box with booklet and refills.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #84
    Armand Apol

    ‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.

    'Orchard under Snow', a color etching after Valerius De Saedeleer by Armand Apol. Signed outside the plate and numbered 127/250.
    No longer available
    Dim. 55x60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #404
    Hubert De Vries

    “Twee Clowns”. Een litho op papier, onderaan binnen de plaat gesigneerd en gemerkt EC N/S.

    "Two Clowns". A lithograph on paper, signed and marked EC N/S at the bottom within the plate.
    No longer available
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #137

    Een paar bronzen liggende leeuwen.

    A pair of bronze reclining lions.
    No longer available
    Dim. 16 x 32 cm
    Estimate: € 420 / 440
  • #673

    Een bakelieten radio, Philips model BX462A uit 1946.

    A Bakelite radio, Philips model BX462A from 1946.
    No longer available
    Dim. 28 x 43 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #437

    Een kleine coupe van Imari porselein. Vroeg XIXde eeuw, diverse beschadigingen.

    A small cup made of Imari porcelain. Early 19th century, several damages.
    No longer available
    Dim. Ø 15 x 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #551
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.

    "Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #165

    ‘Le Cheval De Marly’. Een bronzen groep naar Guillaume Coustou.

    'The Horse of Marly.' A bronze group after Guillaume Coustou.
    No longer available
    Dim. h 58 x l 55 x d 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #697
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen vaasje met swirl in reliëf. Onderaan gemerkt.

    A vintage crystal vase with raised swirl pattern. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #89
    Sèvres ‘Chateau des Tuilleries”

    Een paar portretten, handgeschilderd op porseleinen tegel. Eind 19e eeuw. Getiteld en verso opschrift.

    A pair of portraits, hand-painted on porcelain tile. Late 19th century. Titled and inscribed on the back.
    No longer available
    Dim. 22 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #178
    Mappin & Webb, London & Sheffield

    Een set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.

    A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 1800 / 2400
  • #146

    Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.

    A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style.
    No longer available
    Dim. 190 x 55,5 x 96 cm
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More