#563
Een kader met 3 woodblock print postcards uit Tokyo ca. jaren 30 van de vorige eeuw.
A frame with 3 woodblock print postcards from Tokyo, dating back to the 1930s.No longer availableDim. h 9 x b 14 cmEstimate: € 40/60 -
#99Rudi de VosPeriod: °1944
“De Rupel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#735Péjé
“Zeilboot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier à quai". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#55Giorgio Armani Collezioni
Een zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 155 x 44 cmEstimate: € 100/130 -
#154Lazare VolovickPeriod: 1902 - 1977
‘De Pianiste’, olie op doek, getekend Volovick. Met verfschade.
'The Pianist', oil on canvas, signed Volovick. With paint damage.No longer availableDim. h 54 x b 73 cmEstimate: € 400/500 -
#282Alexander Wust
Een boszicht met stroom. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#82Rudolf Meerbergen
“ Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Restauratie, midden de linker boom.
"Landscape". Oil on canvas. Signed. Restauration at the middle of the left tree.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 100/150 -
#22Arsène KennisPeriod: 1888 - 1973
Parkzicht bij herfst, olieverf op het paneel.
#195Noverdy, France
#48
#470
#16
Een Bretoens houten bijzetkastje. 2 laden.
A Breton wooden side cabinet. 2 drawers.No longer availableDim. 64 x 65 x 40cmEstimate: € 40/60