#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
#796Een beeld van een staande Boeddha.
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
#787Een sobere houten hallbank.
#797Een paar stenen leeuwen.
#798Een paar natuurstenen honden.
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
#800Een paar wit marmeren zuilen.
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500 / 600
#507Een slagtand op een Chinese houten staander.
#547“Vogels”. Een beeld van jade op sokkel.
#14Een rechthoekig salontafeltje van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl. Rieten blad onder glas.
Table de salon rectangulaire en chêne sculpté de style Louis XV. Tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 90 x 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#33Een paar koperen schouwkandelaars, versierd met kristallen pendeloques.
#44“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Portrait d’une jeune femme”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#577Een paar hexagonale balustervazen van cloisonné op brons, versierd met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de bases balustres hexagonaux en bronze cloisonné décorés de cavaliers. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#614Een buffetkast van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie met twee paneeldeuren langs een centraal klapblad en met drie laden boven- en onderaan.
Buffet en bois de placage décoré de marqueterie florale. Ouvrant à deux portes pleines flanquant un abattant et avec trois tiroirs vers le haut comme vers le bas.No longer availableDim. 135 x 200 x 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#303Een paar vazen van meerkleurig porselein met een decor van dieren en planten en met geel koperen monturen. XXe eeuw.
Paire de vases en porcelaine polychrome à décor d’animaux et de plantes et aux montures en laiton. XXe siècle.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 140 / 200