#64“Land van Luikstraatje te Brussel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1914.
”Pays de la rue de Liège à Bruxelles”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1914.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#787LimogesKleine terrine met onderschaal van polychroom porselein.
#530Een 18 karaats geel gouden ring met een diamant van ± 0,50 ct.
#633Een kaarsenluchtertje met paars windglas. Omstreeks 1900.
#590Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. een centrale briljant van ± 0,15 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,12 ct, d’un brillant central de ± 0,15 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 400 / 500 -
#780Hoyland Sport 89Een grote zwart en groene paraplu met karikaturen. Gesigneerd.
Grand parapluie noir et vert décoré de caricatures. Signé.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 40 / 80 -
#222Harold Webb“Duinen aan de Welshe kust”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Dunes à la côte de Galles”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#442Twee oude seinsleutels, een seinalarm en een telefoon.
Deux clefs de signalisation anciennes, un signal d’alarme et un ancien téléphone.No longer availableDim. l: 15,5 & 17,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#694Een manueel aandrijfwiel en een roterende balkvormige spiegel. Beide op gietijzeren voet. Omstreeks 1900.
Roue motrice manuelle et miroir rectangulaire tournant. Les deux sur base en fonte. Vers 1900.No longer availableDim. h: 47 & 71 cmEstimate: € 120 / 200 -
#117Een gestileerde houten scheepsmaquette.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280