#86Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.
#796Kebe, DanmarkEen paar designfauteuls van chroom en fluweel. Lichte slijtage.
Paire de fauteuils “design” en chrome et velours. Petites usures.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 400 / 600 -
#447Een lot van acht glazen vazen in verschillende vormen en formaten.
Un lot de 8 vases en verre différents.No longer availableDim. h: 14 - 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#22“Petronille de Gand 1851”. Een prent van een Belgische driemaster.
#735The BridgeTwee verschillende paraplu’s met houten handvat.
#127Een met bloemen gegraveerd zilveren vaasje. Gemerkt.
#526HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#462J. Van Gent“Cabaretmeisje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Fille de cabaret”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#56Rond barmeubeltje met rolluikdeurtjes. Engelse stijl.
Meuble bar rond à volets. Style anglais.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146Een eikenhouten koffer met gegalbeerd deksel.
#60Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,67 ct. en topazen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,67 c et de topazes ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 9,33 gEstimate: € 900 / 1000