Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boliviaanse moeder en kind”. Porselein groepje. Onderaan gemerkt.
Lladro

“Boliviaanse moeder en kind”. Porselein groepje. Onderaan gemerkt.

”Mère bolivienne et son enfant”. Un groupe en porcelaine. Marque à la base.
Dim. H: 23 cm
SKU: 2210190408.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #408
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #311

    Een oeil-de-boeufklok met inlegwerk van parelmoer. Met sleutel en slinger.

    Une pendule oeil-de-boeuf, incrustations de nacre. Avec clé et balancier.
    No longer available
    Dim. 62 x 49 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #446

    Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.

    Une carpette afghane en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 155 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #752

    Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.

    Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.
    No longer available
    Dim. 80 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #288

    Twee oude atlassen, waarbij één uit 1892 (van Belgische geograaf Alexis Marie Gochet, 1835-1910) en één uit 1926.

    Deux atlas anciens, dont un de 1892 ( par le géographe belge Alexis Marie Gochet, 1835 -1910) et un de 1926.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #327
    Hergé

    “Tintin”. Zeven albums in zeer gelezen staat. Harde covers.

    ”Tintin”. Sept albums à couverture dure, état usuré.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #541

    “Mahavira”. Een oppergod van het jaïnisme op lotusbloem van verguld brons.

    “Mahavira”. Le dieu principal du jaïnisme sur une lotus en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #463

    Een lot van vier Weense vide-poches van onyx, getooid met bronzen beeldjes.

    Un lot de quatre vide-poches de Vienne en onyx, décorations de statues en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 7 vm
    Estimate: € 80 / 120
  • #688

    Een paar dansende figuren van meerkleurig geglazuurd terracotta. Eén hand manco.

    Paire de personnages dansant en terre cuite polychrome. Une main manque.
    No longer available
    Dim. h: 60 & 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #663

    Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.

    Candélabre en bois à patine grise de style baroque. Monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #276

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #268

    Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Eerste Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Twee delen. In-4°, slijtage.

    Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Première Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Deux volumes. In-4°, usures.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #626
    Meshed

    Handgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een klein centraal medaillon met een brede herati boord. Perzisch werk, mooie staat.

    Tapis persan en laine. Noué main. Motif islimi avec petit médaillon central. Large bordure herati.
    No longer available
    Dim. 348 x 269 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More