Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boliviaanse moeder en kind”. Porselein groepje. Onderaan gemerkt.
Lladro

“Boliviaanse moeder en kind”. Porselein groepje. Onderaan gemerkt.

”Mère bolivienne et son enfant”. Un groupe en porcelaine. Marque à la base.
Dim. H: 23 cm
SKU: 2210190408.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #408
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #281

    “Edel koppel”. Een groep van deels verguld porselein. Onderaan gemerkt.

    ”Couple noble”. Un groupe, partiellement en porcelaine dorée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #546
    Ahar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #279

    Een wit marmeren bas-reliëf met een voorstelling van Venus en Cupido. Achteraan met stempel “Arts and commerce promoted”.

    Bas relief en marbre blanc représentant Vénus et Cupidon. Cachet au verso: “Arts and commerce promoted”.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #227

    Een XIXe eeuwse horizontale stoommachine met twee cylinders.

    Machine à vapeur horizontale à deux cylindres. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 75 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #637
    Vic Gentils
    Period: 1919-1997

    Bronzen sculptuur. Niet gesigneerd. Geschenk van de auteur.

    Sculpture en bronze. Sans signature, mais don de l’artiste.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #482

    “Hinkelend kind”. Olieverf op board.

    ”Enfant à cloche-pied”. Huile sur carton.
    No longer available
    Dim. 22 x 16cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #657

    Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.

    Table en chêne aux pieds tournés.
    No longer available
    Dim. 70 x 115 x 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432
    Ch. Croonst

    “Watervallen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.

    “Cascades”. Huile sur toile. Signée et datée 1891.
    No longer available
    Dim. 35 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532
    Anto Diez

    “Mannenkop met pomponmuts”. Gesigneerd en H/C buiten de plaat.

    ”Tête d’homme à bonnet pompon”. Signé et H/C hors planche.
    No longer available
    Dim. 73 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #416

    Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.

    Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #356

    Een verchroomd art deco serveerwagentje met twee glazen leggers en op wieltjes. Jaren ‘20.

    Charrette de service art déco en chrome à deux niveaux. Années 20.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #445
    Longchamp

    Twee verschillende sjaals van wol, kasjmier en mohair.

    Deux châles différents en laine, cachemire et mohair.
    No longer available
    Dim. 190 x 90 en 147 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More