#582“Alpengezicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Filarski.
”Paysage des Alpes”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Filarski.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#500Een 18 karaats wit gouden halssnoer met kwastvormige hanger bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,46 ct.
Collier en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de frange serti de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 3,46 ct.No longer availableDim. 33,82 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#616MeshedHandgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een brede herati boord. Perzisch werk. Enkele lichte slijtageplekken.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif islimi et large bordure herati.No longer availableDim. 450 x 298 cmEstimate: € 400 / 500 -
#399Brakeli“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#625Zero HalliburtonEen grijze aktetas van aluminium.
Malette en aluminium gris.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#158Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.
#545Zero Halliburton“Elite”. Een lichtgrijze aktetas van aluminium.
#684Drie notenhouten stoelen en een armstoel, bekleed met zwart gecapitonneerd leder.
Trois chaises en noyer et un fauteuil recouverts de cuir noir capitonné.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#448Een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#76Een paar gebeeldhouwd notenhouten armstoelen, bekleed met tapisserie.
Paire de fauteuils en noyer sculpté recouverts de tapisserie.No longer availableDim. H: 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#108Een albasten siervaas.
Un vase en albâtre.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#487Chinees vaasje met vrouwenfiguren. Onderaan gemerkt.
Un petit vase chinois à figures féminines. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 50 / 55