Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boliviaanse moeder en kind”. Porselein groepje. Onderaan gemerkt.
Lladro

“Boliviaanse moeder en kind”. Porselein groepje. Onderaan gemerkt.

”Mère bolivienne et son enfant”. Un groupe en porcelaine. Marque à la base.
Dim. H: 23 cm
SKU: 2210190408.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #408
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #475
    Pazuki London

    Twee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.

    Deux châles différents en laine, rayon et acrylique.
    No longer available
    Dim. 180 x 23 en 160 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #44
    Joris Minne
    Period: 1897-1988

    “Vroeger en nu”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 1/45 buiten de plaat.

    ”Avant et maintenant”. Une gravure. Signée et numérotée 1/45 hors planche.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #157

    Een antieke houten winkelpop op ijzeren voet.

    Mannequin d’étalage ancien en bois sur pied en métal.
    No longer available
    Dim. h: 165 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #755

    Een houten en lederen kat met negen staarten. Met zes staarten...

    Martinet en bois et en cuir.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #744

    “Wijzen”. Een Arabische schildering op ivoor in een met messing en parelmoer ingelegde kader.

    “Sages”. Peinture arabe sur ivoire dans un cadre en laiton incrusté de nacre.
    No longer available
    Dim. 20 x 10 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #46

    Armstoel Lodewijk XV stijl met rieten rug en met fluwelen kussens.

    Fauteuil de style Louis XV à dossier en osier et aux coussins en velours.
    No longer available
    Dim. H - 95 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #783

    Een eikenhouten hangvitrine met één deur.

    Vitrine à suspendre en chêne ouvrant à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #145
    Mulberry

    “Hiver”. Een sjaal van kasjmier.

    “Hiver”. Châle en cachemire.
    No longer available
    Dim. 100 x 25 cm
    Estimate: € 70 / 130
  • #206

    Een Napoleon III tweedeursvitrine van zwart gefineerd hout, rijkelijk versierd met marquetterie van diverse houtsoorten en met verguld bronsbeslag.

    Une vitrine à deux portes Napoléon II en bois de placage noir, richement décorée de marqueterie de divers sortes de bois et montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. 140 x 163 x 52 cm
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #21

    Een lot diverse gebeeldhouwde houten hondjes.

    Un lot de petits chiens en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #249

    Een uit twaalf tegels opgebouwde zonnewijzer in houten kader. Vermoedelijk Portugees.

    Douze carreaux formant cadran solaire dans un cadre en bois. Probablement portugais.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #504

    “Zon over de zee”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/100 buiten de plaat.

    ”Soleil au dessus de la mer”. Une lithographie. Signée et numérotée 31/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 61 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More