Other lots in this auction
-
#311Een oeil-de-boeufklok met inlegwerk van parelmoer. Met sleutel en slinger.
Une pendule oeil-de-boeuf, incrustations de nacre. Avec clé et balancier.No longer availableDim. 62 x 49 cmEstimate: € 75 / 90 -
#446Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
Une carpette afghane en laine nouée main.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#752Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.No longer availableDim. 80 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#288Twee oude atlassen, waarbij één uit 1892 (van Belgische geograaf Alexis Marie Gochet, 1835-1910) en één uit 1926.
Deux atlas anciens, dont un de 1892 ( par le géographe belge Alexis Marie Gochet, 1835 -1910) et un de 1926.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#327Hergé“Tintin”. Zeven albums in zeer gelezen staat. Harde covers.
”Tintin”. Sept albums à couverture dure, état usuré.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#541“Mahavira”. Een oppergod van het jaïnisme op lotusbloem van verguld brons.
“Mahavira”. Le dieu principal du jaïnisme sur une lotus en bronze doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 220 / 260 -
#463Een lot van vier Weense vide-poches van onyx, getooid met bronzen beeldjes.
Un lot de quatre vide-poches de Vienne en onyx, décorations de statues en bronze.No longer availableDim. h: 7 vmEstimate: € 80 / 120 -
#688Een paar dansende figuren van meerkleurig geglazuurd terracotta. Eén hand manco.
Paire de personnages dansant en terre cuite polychrome. Une main manque.No longer availableDim. h: 60 & 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#663Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.
Candélabre en bois à patine grise de style baroque. Monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#276Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#268Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Eerste Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Twee delen. In-4°, slijtage.
Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Première Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Deux volumes. In-4°, usures.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#626MeshedHandgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een klein centraal medaillon met een brede herati boord. Perzisch werk, mooie staat.
Tapis persan en laine. Noué main. Motif islimi avec petit médaillon central. Large bordure herati.No longer availableDim. 348 x 269 cmEstimate: € 400 / 600

