Similar lots by type
-
#482Carlo Tarras“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#182Jos DufourPeriod: 1896 - 1976“Winteravond aan de boskant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Soirée d'hiver côté forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#414“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#119Jules Bovée“Interieur van de Sint Martinuskerk te Kontich”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur de la Sint Martinuskerk à Kontich. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 50 / 75 -
#429“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Composition. Techniques mixtes sur papier. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 180 / 240 -
#144Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Jongens van Granada”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Garçons de Grenade. Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260 / 300 -
#569Een paar ovale schilderijtjes met afbeeldingen van Aziatische schepen.
Une paire de peintures ovales représentant des navires asiatiques.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#484Guy Cambier“Woonwagen in de stad”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Roulotte dans la ville. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#134Jos DufourPeriod: 1896 - 1976“Winters landschap te Heverlee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver à Heverlee. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120 / 160 -
#404“Ruiter”. Olieverf op doek. In de geest van C. H. Pedersen.
Cavalier. Huile sur toile. Dans l'esprit de C. H. Pedersen.No longer availableDim. 62 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#497Stanisic“Personages in een landschap” & “Personages in een winters landschap”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en met certificaten.
Personnages dans un paysage & Personnages dans un paysage d'hiver. Huile sur panneau. Signé et avec certificats.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#499Lode Verhoeven“Zicht op Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956.
Vue de Paris. Huile sur panneau. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#492“Boerenerf”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Cour de ferme". Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 50 / 75 -
#424“Vlakkencompositie”. Plakaatverf op papier. Draagt monogram.
Composition aux surfaces . Affiche sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#172“De fluitspeler” Olieverf op doek. Naar het werk van Thomas Gainsborough (1727-1788)
Le joueur de flûte Huile sur toile. D'après l'oeuvre de Thomas Gainsborough (1727-1788)No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#169Tuur De RijbelPeriod: 1927 - 2016“Boskapel te Buggenhout”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chapelle forestière à Buggenhout. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#444Victoria CallejaPeriod: ° Chili, 1958“De l’escargot à la poire”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Afgebeeld op p.115 in bijgevoegd boek.
De l'escargot à la poire. Huile sur toile. Signée. Présentée p.115 dans le livre joint.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220 / 260 -
#152Jules BrouwersPeriod: 1869 - 1955“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#149Paul BoonaertPeriod: °1946“Winters zicht op Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver de Kwaremont. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#462Lode VerhoevenEen schouwspiegel met bovenaan een hoevezicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 75x145cm45x60cm(Schilderij)Estimate: € 75 / 100 -
#304Gust VerelstPeriod: 1901 -1978Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableDim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#552Gust VerelstPeriod: 1901 -1978“Stadszicht” & “Hoevezicht in de Rupelstreek”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd ‘29.
Vue de ville & Vue de ferme dans la région du Rupel. Huile sur toile. Les deux signées et la première datée '29.No longer availableDim. 64 x 64 & 45 x 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#491Een lot van vier katten van Japans porselein.
Un lot de quatre chats japonais en porcelaine.No longer availableDim. h: 10 - 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#142Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964“Zeilboten te Concarneau”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘37.
Voiliers à Concarneau. Huile sur panneau. Signé et daté '37.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 400 / 600
Other lots in this auction
-
#430Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.
Groupe en ivoire de Chine finement sculpté et polychrome. Estampillé sur le fond et sur un socle en bois.No longer availableDim. H:28cmEstimate: € 180 / 220 -
#592Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Een ets. Gesigneerd en genummerd 29/100 buiten de plaat.
‘O.L.V. over Dijle (Mechelen)’. Une eau-forte. Signée et numérotée 29/100 hors de la planche.No longer availableDim. 33,5 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#561Een reeks boeken, waarbij drie met verhalen van Dante en twintig banden van Shakespeare.
Une série de livres, trois avec des histoires de Dante et vingt bandes de Shakespeare.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#244Martin Monnickendam“Jongen met hondje in de stal”. & “Jongen met konijnen”. Twee olieverfschilderijen op doek. Toegeschreven aan, dragen handtekening.
Garçon avec chien dans l'écurie. & Garçon avec lapins. Deux peintures à l'huile sur toile. Attribuées à, portent une signature.No longer availableDim. 47 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#171Een messingen reisicoon met beeltenis van de martelaren Boris en Gleb. Rusland, XVIIIe eeuw.
Icône de voyage en laiton représentant les martyrs Boris et Gleb. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 8, 5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#104Gust VerelstPeriod: 1901 -1978“Vrouwenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘46.
Portrait de femme. Huile sur panneau. Signé et daté '46.No longer availableDim. 100 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#548Een paar gietijzeren kanonnetjes als boekensteuntjes.
Une paire de canons en fonte comme serre-livres.No longer availableDim. H:10cmEstimate: € 40 / 50 -
#71“Le Sauveteur”. Een beeld van zamak op rood houten sokkel.
Le Sauveteur. Une sculpture en régule sur un socle en bois rouge.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75 / 100 -
#362“Intrede van de Mogul”. Miniatuur op ivoor.
Entrée du Mogol. Miniature sur ivoire.No longer availableDim. 10 x 10,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#214“De paardenkoets”. Olieverf op doek.
La calèche. Huile sur toile.No longer availableDim. 47 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#132Gustave ColsoullePeriod: 1843-1895“Paarden in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chevaux dans l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 81 cmEstimate: € 400 / 600 -
#179Een reeks van vier met de hand verluchte en handgeschreven boekfragmenten op perkament. Tweezijdig ingekaderd achter glas. Mogelijk XVe eeuw.
Une série de quatre fragments de livres enluminés et manuscrits sur parchemin. Encadrés des deux côtés sous verre. Probablement XVe siècle.No longer availableDim. 14 x 19 & 14,5 x 21 cmEstimate: € 150 / 200

