Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bomen bij een poort”. Inkttekening op papier. Gesigneerd.
R. Belstein

“Bomen bij een poort”. Inkttekening op papier. Gesigneerd.

Des arbres près d'une porte . Dessin à l'encre sur papier. Signé.
Dim. 59 x 41 cm
SKU: 9903210084.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #84
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #379
    Kunimaro

    “Geisha”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.

    Geisha . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Fin du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #164

    “Jong vrouwelijk naakt”. Een donkergepatineerd bronzen beeld naar een werk van Jozef Cantré.

    Jeune femme nue . Une statue en bronze patiné foncé d'après une œuvre de Jozef Cantré.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #463

    “Vijf Heiligen”. Reisicoontje van messing met email.

    Cinq Saints . Icône de voyage en laiton avec émail.
    No longer available
    Dim. 14 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #269
    Jos Martin

    “Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #673

    Een lot tin, waarvan een litermaat, een schaal met oren, een grote schotel en elf bordjes, grotendeels met de roos gekeurd. Plus een klein Hollands schaaltje.

    Lot d'étain, dont un litre, un bol avec poignées, une grande soucoupe et onze assiettes, la plupart marquées de la rose. Plus un petit plat hollandais.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #541

    Een Chinees warmhoudschaaltje van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages en een Fo-hond. Onderaan gemerkt.

    Un plat à réchauffer chinois en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de personnages et d'un chien Fo. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #471

    Een balustervaas van Chinees porselein, gedecoreerd met een scène aan het Keizerlijke hof in een cartouche, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine, décoré d'une scène de cour impériale dans un cartouche, entouré de jacinthes et de fruits. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #524

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van paradijsvogels en bloemen en de deksels getooid met Fo-honden.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc d'oiseaux de paradis et de fleurs et les couvercles ornés de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #158

    “Romeins centurion”. Een bronzen beeld naar een werk van A. Carrier.

    Centurion romain . Une statue en bronze d'après une œuvre de A. Carrier.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #389
    André Goezu
    Period: °1939

    Twee kleurenlitho’s, beide gesigneerd en genummerd 50/60 buiten de plaat.

    Deux lithographies en couleurs, signées et numérotées 50/60 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    “Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.

    Nu féminin sur peau d'ours . Un groupe de bronze viennois à patine bicolore. Travail récent.
    No longer available
    Dim. 5 x 20 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #175

    Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.
    No longer available
    Dim. 9,65 g
    Estimate: € 1400 / 1600
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More