Other lots by Mora
Similar lots by type
-
#612Ludo
“Michel”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
"Michel". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 35 cm x 26 cmEstimate: € 20/25 -
#620
Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 300/400 -
#44J. De Vogelaere
“Zeilboot op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier en mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 50/70 -
#249Barony
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Medio XIXe eeuw.
"Portrait d'une femme bourgeoise". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Milieu XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#274Marechal
“Stilleven met bloemen religieuze symbolen” en “Watermolen”. Twee olieverfschilderijen, een op doek en een op paneel. Gesigneerd. Een gedateerd 1940.
"Nature morte aux fleurs, symboles religieux" et "Moulin à eau". Deux peintures à l'huile, une sur toile et une sur panneau. Signés. L'un daté de 1940.No longer availableDim. 60 x 50 cm & 38,5 x 43,5 cmEstimate: € 100/120 -
#219Alfons Van BeurdenPeriod: 1878-1961
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60,5 cm x 71 cmEstimate: € 150/250 -
#484Lode Bosmans
“Boom naast het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Arbre à côté du champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#119J. Eggerickx
“Huizen bij een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Maisons au bord d'une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#289Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Zeilboten op de vaart”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers en route". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 180/240 -
#154Jozef Jodocus MoerenhoutPeriod: 1801 - 1875
“Hondje op een zeteltje” Olieverf op paneel. Gesigneerd links bovenaan.
"Chien sur une chaise" Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 14 x 11,5 cmEstimate: € 500/700 -
#569
“Jongen met zwaan”. Olieverf op paneel. In de geest van Jack Butler Yeats.
"Garçon au cygne". Peinture à l'huile sur panneau. Dans l'esprit de Jack Butler Yeats.No longer availableDim. 16 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#302
“Bomen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Apocrief Gesigneerd.
"Des arbres". Huile sur toile marouflée. Signée en apocrife.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 80/120 -
#549J. Berckmans
“Abstracte composities in blauw, roze, wit en groen”. Twee pasteltekeningen op papier. Ruitje gebroken.
« Compositions abstraites en bleu, rose, blanc et vert ». Deux pastels sur papier.No longer availableDim. 63 cm x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#594Jan Van IerselPeriod: 1882 - 1966
“Bloesems nabij Etten-Leur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘52.
« Fleurs près d'Etten-Leur ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté '52.No longer availableDim. 48 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#444Charles Louis La SallePeriod: 1938
“Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.
"Portrait de dame". Dessin au pastel sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 cm x 100 cmEstimate: € 80/100 -
#239
“Huisje bij een stroom bij nacht”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd. XIXe eeuw.
"Chalet au bord d'un ruisseau la nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Pas clairement signé et daté. XIXème siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#609
“Zeilboten op het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Voiliers sur l'eau". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#134François GeertsPeriod: 1850 - 1944
“Koehoeders met kudde aan de drinkplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vachers avec troupeau à l'abreuvoir. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20,5 x 48,5 cmEstimate: € 200/300 -
#174Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 800/1000 -
#492Omar Van Meervelde
“Vier figuren”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1988.
"Quatre chiffres". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1988.No longer availableDim. 108 cm x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#204Alfred Jacques VerwéePeriod: 1838 - 1895
“Schaap in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mouton dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200/300 -
#194Stein
“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver hollandais". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#284Constant PeetPeriod: Borgerhout 1888 - Berchem 1966
“Stilleven met bloemen en koffiekop”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs et à la tasse de café". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#482Jef Leener
“Boeren erf in de winter”. Olieverf op gemaroufleerd doek op karton. Gesigneerd.
"La cour du fermier en hiver". Huile sur toile marouflée sur carton. Signée.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#248Val Saint Lambert
Een vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase de cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 35/45 -
#277Goebel, Germany
Een Afrikaanse olifant van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 36018.
Un éléphant d'Afrique en porcelaine multicolore. Marqué. N° 36018.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 70/100 -
#265
Een lampenvoet van Frans porselein met meerkleurig decor van rozen op gele en blauwe fond en met vergulde versieringen. Met verguld bronzen monturen.
Un pied de lampe en porcelaine française à décor multicolore de roses sur fond jaune et bleu et à décors dorés. Avec montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#350Ice Watch Quartz
Een roestvrij stalen horloge in originele doos met verlengstuk en certificaat.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d'origine avec extension et certificat.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#57
Een grote Chinees porseleinen terrine met meerkleurig bloemendecor en met handvatten in de vorm van varkenskoppen. Eén oortje beschadigd. XVIIIe eeuw.
Une grande soupière en porcelaine de Chine à décor floral multicolore et aux anses en forme de têtes de cochons. Une anse endommagée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 22 x 31 x 21 cmEstimate: € 200/240 -
#393Goebel, Germany
“Zum 20. Geburtstag”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Speciale uitgave n.a.v. het 20-jarig bestaan van de M.I. Hummel club. 1996/97. Onderaan gemerkt. No. 790.
"Zum 20. Geburtstag". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Édition spéciale à l'occasion des 20 ans du club MI Hummel. 1996/97. Marqué en bas. no. 790.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 50/70 -
#572Wim Van RemortelPeriod: 1939
“Musica de la primavera”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en gedateerd 1995.
"Musica de la primavera". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1995.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 30/50 -
#443Goebel, Germany
“Hab’ mein Wagen voll geladen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1996. No. 751. Op houten sokkel. Enveloppe achteraan gelijmd.
"Hab' mein Wagen voll geladen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1996. 751. Sur socle en bois. Enveloppe collée au dos.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/150 -
#213Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbeld kristal. Gemerkt en genummerd 88/188.
Vase en cristal doublé taillé et en partie magenta. Marqué et numéroté 88/188.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/100 -
#617
Een siersabel met hoornen handgreep en messingen pommel, alsook een sierdegen.
Un sabre décoratif avec un manche en corne et un pommeau en laiton, ainsi qu'une épée décorative.No longer availableDim. L:80&110cmEstimate: € 50/80 -
#649Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Chercheuse d’escarbilles”. Een kleurenets. Artiestenproef. Gesigneerd.
"Chercheuse d'escarbilles". Une gravure en couleurs. Essai d'artiste. Signeé.No longer availableDim. 34 cm x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#242Frans Steens
“Kaartspelers in een interieur”. Een glas-in-lood raam. Gesigneerd.
"Joueurs de cartes dans un intérieur". Un vitrail. Signé.No longer availableDim. 96 x 51 cmEstimate: € 40/60