#324Roger SomvillePeriod: 1923 - 2014“Personages op het strand”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
“Personnages sur la plage”. Lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 56 x 73 cmEstimate: € 120 / 200 -
#639Een zittende heilige van gebeeldhouwd hout. Vermoedelijk Oost-Europa, XVIe eeuw. Sporen van polychromie
Sculpture d’un saint assis en bois. Probablement Europe Orientale du XVIe siècle. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 600 / 800 -
#88Een eironde vaas van aardewerk met een meerkleurig druipdecor. Onderaan gemerkt: France in reliëf (kleine schilfer aan de binnenkant van de zool).
Vase ovoïde en faïence à décor polychrome coulé. Marque “France” en relief sous la base (petit éclat à l’intérieur de la semelle).No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#757Een theepot van Chinees porselein.
#843B. Gastmans (Heemkundige Kring Mortsel 1989). “Mortsels Stratenboek”. Met bijlage “kaarten en wapenschilden”.
B. Gastmans (Heemkundige Kring Mortsel 1989). “Mortsels Stratenboek”. Avec annexe “kaarten en wapenschilden”.No longer availableEstimate: € 20 / 22 -
#396Een houten schildersezel.
Chevalet en bois.No longer availableDim. 230 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#668Een serie van vijf Arita borden met Chenghua merk. Imari decor met gestileerde fohonden in uitsparingen en met pioenen in blauw en wit rond een roestrode driehoek in het centrum rondom een rozet met polychrome bloemen. Japan, omstreeks 1780 volgens bijgevoegd certificaat van Yamanake & Co te Kyoto.
Suite de cinq assiettes Arita aux marques Chenghua. Decor Imari de chiens de pho stylisés dans des cartouches et aux pivoines en bleu et blanc entourant un triangle rouille et une rosace aux fleurs polychromes dans le creux. Japon, vers 1780 selon le certificat ajouté de Yamanake & Co à Kyoto.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 500 / 600 -
#100Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
#420Een schakelketting 925 ‰, een armband 1000 ‰ en drie ringen bezet met half edelstenen één van 835 ‰ en twee 925 ‰.
Bijoux en argent: une chaîne à maillons 925‰, un bracelet 1000‰ et trois bagues aux pierres semi-précieuses, une de 835‰, l’autre 925‰.No longer availableDim. 52,30 gEstimate: € 50 / 100 -
“La Campine Dorée”. Gouache sur papier. Signature illisible. Daté 1962.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 100