Similar lots by type
-
#484Petra Jacobs de Kleyn
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu féminin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#534Reno
“Mask” & “Red eye”. Gemengde techniek op board. Beide op de verso gesigneerd en gedateerd 2011.
”Masque” & “Oeil rouge”. Techniques mixtes sur carton. Signés et datés 2011 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#189F. Friederichsen
“De Rouwstoet”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913. Herdoekt, maar met nieuwe beschadiging.
”Le cortège funèbre”. Huile sur toile retoilée. Signée et datée 1913. Dégâts.No longer availableDim. h: 66 x 102 cmEstimate: € 150/200 -
#219
“Paard en ezel aan de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘F. Kluys”.
”Cheval et âne auprès de l’étable”. Huile sur toile. Porte la signature : F. Kluys.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 160/180 -
#229Robert Cupis
“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘44.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#539
“Boulevard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Kees Verwey’.
”Boulevard”. Huile sur panneau. Porte la signature: ‘Kees Verwey’.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 220/240 -
#119Dehaes
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/150 -
#249E. Bouillon
“Gerooid bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois arraché”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 89 cmEstimate: € 200/220 -
#399
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#222Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Vrouw in de schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme dans la grange”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 300/400 -
#149Albert Franciscus Embrechts
“Berken in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hêtres dans la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#184Jan CockxPeriod: 1891-1976
“De vangst na de jacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La prise après la chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 100 cmEstimate: € 220/280 -
#574A. Vandroemme
“Trekpaarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 200/240 -
#234Henri Rowet
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#134
“Bron aan de rand van het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Geen signatuur. Toegeschreven aan Isidore Meyers.
“Source à l’orée du bois”. Huile sur toile marouflée. Sans signature, attribuée à Isidore Meyers.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 100/160 -
#672J. Riemsdijk
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#659Bernard Relecom
“Volk op de pier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
”Du monde sur la jetée”. Huile sur toile. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#214J. Coomans
“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300/500 -
#232A. Vereecke
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#179Pieter GorusPeriod: 1881 - 1941
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 320/360 -
#684Pierre HendrixPeriod: 1913 - 1995
“Zolderatelier” & “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
”Atelier au grenier” & “ Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 20 x 24 & 54 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#99Georges Steel
“Jongen uit Granada”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Jeune homme de Grenade”. Huile sur carton. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 48 x 3 8 cmEstimate: € 120/180 -
#792Talamon
“Lezende jonge vrouw”; “Naakt met sjaaltje” & “Vrouw voor spiegel”. Drie kunstwerken, verschillende technieken. Allen gesigneerd.
”Liseuse”, “Nu avec un châle”, & “Femme et miroir”. Trois oeuvres d’art, différentes techniques. Signées.No longer availableDim. 54 x 33, 45 x 61, 30 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#84Tuur De RijbelPeriod: °1927
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 55/75
Other lots in this auction
-
#646
Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#743
Een messingen verrekijker uit het begin van de XXste eeuw.
Une paire de jumelles en laiton, début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#614
“Peter Pan”. Een voorstelling van hout en metaal op vergulde wandconsole.
”Peter Pan”. Une représentation en bois et métal sur une console dorée.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 100/120 -
#352
Een oude toverlantaarn, gemonteerd op elektriciteit. In houten kist.
Une ancienne lanterne magique, montée à l'électricité. Dans un coffre en bois.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 50/80 -
#326
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 147 x 112 cmEstimate: € 80/120 -
#507
“Zittende Guan Yin op Fo-hond”. Een beeld van cloisonné op rood koper. Onderaan gemerkt.
”Guan Yin assis sur un chien Fo”. Une statue en cloisonné sur cuivre rouge. marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120/200 -
#139
Een devotienaaldwerk. XIXe eeuw.
Une broderie de dévotion. XIXème siècle.No longer availableDim. 76 x 68 (met kader)Estimate: € 50/80 -
#764
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#325
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 450/550 -
#77
Een lot oude Nederlandstalige comics: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.
Un lot de comics anciens en Néerlandais: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.No longer availableEstimate: € 55/80 -
#474
“Parijs”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Dubois.
”Paris”. Huile sur toile. Porte la signature Dubois.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#653
Een gevarieerd lot Afrikaans en Chinees ivoor: een kam, een beeldje met palmbomen en olifanten, een maskertje, een hanger in de vorm van een roos en één in de vorm van Guanyin en een Happy Buddha. Eerste helft van de XXste eeuw.
Un lot d’ivoire africaine et chinoise: un peigne, une statue de palmiers et éléphants, un masque, un pendentif en forme de rose et une en forme de Guan Yin ainsi qu’un Bouddha heureux. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 50/80