Similar lots by type
-
#174Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#464Francis Busschots“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#599Gino MilaniPeriod: °1921“Le Radet - Moulin de Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
« Le Radet - Moulin de Montmartre ». Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#194Stein“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver hollandais". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#620Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 300 / 400 -
#354“Zicht met bomen aan water”. Vier schilderijen olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd
"Vue avec des arbres sur l'eau". Quatre tableaux huile sur toile. Signées illisiblement.No longer availableDim. 24 x 32 cm & 32 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#532“Huisje bij een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Maison au bord d'un lac". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Paysage romantique avec du bétail. Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#609“Zeilboten op het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Voiliers sur l'eau". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#534I. Dehouck“Hoeves”. Olieverf op board/ papier. Gesigneerd.
"Fermes". Huile sur carton/papier. Signé.No longer availableDim. 23,5 x 31 cmEstimate: € 75 / 100 -
#540“L’union fait la force”. Een verzilverd metalen zakhorloge met afbeelding op de achterkant. Souvenir de l’indépendance. 1830-1905.
"L'union fait la force". Une montre de poche en métal argenté avec une image au dos. Souvenir de l'indépendance. 1830-1905.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#529Karel VerschootenPeriod: 1910 - 1993“Heidezicht te Kalmthout”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Heidezicht à Kalmthout. Huile sur toile. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#130Titus Genève SwissEen 18 K geelgouden herenhorloge met lederen polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct avec un bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#209Lode Verhoeven“Landelijk vergezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 66 cmEstimate: € 50 / 70 -
#184Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Landweg met paard en kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Route de campagne avec cheval et charrette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 125 cmEstimate: € 120 / 200 -
#482Jef Leener“Boeren erf in de winter”. Olieverf op gemaroufleerd doek op karton. Gesigneerd.
"La cour du fermier en hiver". Huile sur toile marouflée sur carton. Signée.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#619Bernard Ruysbroek“Terug naar den stal, Brasschaat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Retour à l'écurie, Brasschaat." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#189Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Herfstzicht met boerenpaarden bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue d'automne avec des chevaux de ferme devant la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 102 cmEstimate: € 120 / 200 -
#484Lode Bosmans“Boom naast het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Arbre à côté du champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449M. Ellens“Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
"Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '91.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204Alfred Jacques VerwéePeriod: 1838 - 1895“Schaap in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mouton dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#192Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Weidezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la pâturage avec des vaches". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#459M. Ellens“Massa”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
"Masse". Technique mixte sur papier. Signé et daté '90.No longer availableDim. 37 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#394Albert Hulstaert“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 70 / 100
Other lots in this auction
-
#245Val Saint-LambertEen asbak en een bonbonnière van geslepen kleurloos en magenta kristal, alsook een geslepen paars gedubbelde asbak. Alledrie gemerkt. De eerste twee resp. met inscriptie 244/200 & 91/180.
Un cendrier et une bonbonnière en cristal taillé incolore et magenta, ainsi qu'un cendrier taillé doublé violet. Tous les trois marqués. Les deux premiers resp. avec inscription 244/200 & 91/180.No longer availableDim. Ø: 14 & 15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#210Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één parel en twee fantasiestenen.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'une perle et de deux pierres fantaisie.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 150 / 200 -
#284Constant PeetPeriod: Borgerhout 1888 - Berchem 1966“Stilleven met bloemen en koffiekop”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs et à la tasse de café". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#223Val Saint LambertEen designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Une coupe design en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. h:19cmEstimate: € 25 / 35 -
#276Een laag eikenhouten buffet of salontafel met drie grote laden in de gordel.
Un buffet bas ou table basse en chêne avec trois grands tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 50x65x170cmEstimate: € 100 / 120 -
#255Een bolle vaas van rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen kleurloze motieven.
Vase bombé en cristal taillé de Bohème doublé rouge à motifs incolores.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#264Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Antwerps straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur une rue à Anvers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#561Een lampenvoet van blauw en wit Chinees porselein met een decor van goudfazanten en pioenen. Op houten sokkel.
Pied de lampe en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de faisans et pivoines dorés. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 44 cm (porselein)Estimate: € 80 / 120 -
#196Een tweedelige mahoniehouten vitrine met onderaan een paneeldeur, bovenaan een beglaasde deur met latwerk. Engeland, tijdperk Victoria.
Une vitrine en acajou en deux parties avec une porte à panneaux en bas, une porte vitrée avec treillis en haut. Angleterre, ère Victoria.No longer availableDim. 199 x 81 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#177DelvauxEen rode handtas van Delvaux.
Un sac à main rouge de Delvaux.No longer availableDim. 24 x 22 cmEstimate: € 320 / 360 -
#521Val Saint-LambertEen driehoekige schaal van blauw kristal met geslepen decor van bollen. Gemerkt onderaan. Pièce Unique.
Coupe triangulaire en cristal bleu à décor taillé de sphères. Marqué en bas. Pièce Unique.No longer availableDim. h: 9 cm Ø: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#408Goebel, Germany“Das grosse Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 333.
"Das grosse Ereignis". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 333.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 75

