Similar lots by type
-
#322Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Damesfiguren”. Een paar gouaches op papier. Gesigneerd.
”Figures de dames”. Une paire de gouaches sur papier. Signés.No longer availableDim. 22 x 18 & 21 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#151Robert DetrixhePeriod: °1935Een lot van vijf schilderijtjes met fruit, uitgevoerd op broodplankjes. Gesigneerd.
Un lot de cinq peintures de fruits, fait sur des planches à pain. Signées.No longer availableDim. 37 x 16 cmEstimate: € 200 / 240 -
#64Elisabeth Ostendorf“Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hiver 2004”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#19Een lot aangaande St-Gummarus en Lier bestaande uit een boek over Lier uit de reeks ARS BELGICA door J.A. Goris; drie recente (20ste eeuw) bedevaartvlaggetjes van de Sint Gummarusfeesten; een bedevaartvaantje uit het midden van de 18de eeuw en een prent met als onderwerp Sint Gummarus.
Un lot en relation avec St Gommaire et Lierre, comprenant un livre de la série ARS BELGICA par J.A. Goris, trois petits drapeaux de pèlerinage récents (XXème siècle) des fêtes de St Gommaire, un petit drapeau de pèlerinage mi-XVIIIème siècle et une image de St Gommaire.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#279“Oud-Bijbelse voorstelling”. Inkt en sanguine op papier. XVIIIe eeuw.
”Ancienne scène Biblique”. Encre et sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#219Jan van CouverEen paar havengezichten, aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Une paire de vues portuaires, aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 35,5 x 51,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#24Jan C. Neervoort“Het melken”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.
”La traite”. Dessin à l’encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#203Andrei MedinskiPeriod: °1948“Piateta”. Olieverf op board. op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Piateta”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1992.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 350 / 400 -
#282“De oogst”. Houtskool op papier. Omgeving Permeke, toegeschreven aan Huber Malfait.
”La récolte”. Fusain sur papier. Entourage de Permeke, attribué à Huber Malfait.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 150 / 180 -
#299Jozef MousPeriod: 1896-1968“Natiepaarden”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.
”Chevaux de Nation”. Deux dessins à l’encre sur papier. Signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 150 -
#519Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#562“Terrastafereel”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Tappert’.
”Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé ‘Tappert’.No longer availableDim. 20 x 27cmEstimate: € 300 / 400 -
#554Van Marcke“Liggend naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1964.
”Nu couché”. Pastel sur papier. Signé et daté 1964.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#712Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Industrie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Industrie”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#189J.M. Tilmes Junior“Waterlandschap met vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Paysage fluvial et pêcheurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1867.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#13Een lot porselein, bestaande uit een XIXe eeuwse inktpot met een jager met hond van Brussels porselein, een vioolvormig doosje van Meissenporselein en een wasvrouw. Het laatste met kleine beschadiging aan het handje.
Un lot de porcelaine, comprenant un encrier du XIXème siècle à chasseur et chien en porcelaine de Bruxelles, une boîte sous forme de violon en porcelaine de Meissen et une femme lessiveuse. Cette dernière avec un petit dégât à la main.No longer availableDim. h: 18, 13 & 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#509“Sumoworstelaars”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Des lutteurs sumo”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#790Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 194 x 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#877Een antiek gedreven roodkoperen processiekruis.
Une croix de procession antique en cuivre rouge repoussé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#155Een 18 karaats drie kleuren gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or tricolore 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 13,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#144Een Reliquiarium met verschillende heiligen en een wassen zegel in een kader.
Un Reliquaire à plusieurs Saints et un tampon en cire dans le cadre.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#714Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Un miroir à encadrement en bois doré.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#476Beloutsj bidkleed van wol.
Un tapis de prière en laine Beloutch.No longer availableDim. 142 x 100 cmEstimate: € 30 / 40 -
#575Een halfronde eikenhouten wandconsole met notenhouten bies.
Une console en chêne demi-lune à traits incrustés.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#106Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne et portes à moulures. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 195 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 213 x 135 cmEstimate: € 50 / 80

