Other lots by Schuermans
#712Elysé SchuermansPeriod: °1938“Parkzicht in de herfst met een paviljoen in de achtergrond”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
#349Elysé SchuermansPeriod: °1938“Aan de Reien”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
"At the Reien". Oil on board. Signed lower right.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#344Elysé SchuermansPeriod: °1938“De watermolen”. Olieverf op board. Gesigneerd linksonder.
"The Water Mill". Oil paint on board. Signed on the bottom left.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#94Elysé SchuermansPeriod: °1938“Bomenrij in de winter met huizen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder. Passe-partout te vervangen.
"Row of trees in winter with houses in the background." Oil on panel. Signed lower right. Mat to be replaced.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150
#748Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
#751RobbedoesEen lot van 87 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1962-2049. Periode ‘75-’77.
A lot of 87 vintage Robbedoes weekly magazines. No. 1962-2049. Period '75-'77.No longer availableEstimate: € 20 / 70 -
#264Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Antwerpen en de Schelde vanaf de bocht gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
"Antwerp and the Scheldt River seen from the bend". Oil paint on panel. Signed at the bottom left.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#366Een staande kapstok, romantische uitvoering.
#623Een gedeeltelijk wit met licht blauwe rand porseleinen eetservies. Waaronder: 24 platte en 12 diepe borden, 5 onderschotels van verschillende grote, 1 sauskom, 1 dekselpot, 8 koffiekopjes en 11 onderschoteltjes, melk en suikerpot en 24 dessertborden. Er zijn hier en daar kleine schilfertjes en 1 reserve deksel.
A partially white with light blue rim porcelain dinner set. Including: 24 flat plates and 12 deep plates, 5 different-sized saucers, 1 gravy boat, 1 lidded pot, 8 coffee cups and 11 saucers, milk and sugar pot, and 24 dessert plates. There are some small chips here and there and 1 spare lid.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#201Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.
#164Een schilderij, winterzicht, olie op panneel, links onderaan getekend Koekoek in vergulde kader.
A painting, winter scene, oil on panel, signed Koekoek in a gilded frame on the bottom left corner.No longer availableDim. h 60 x b 90 cmEstimate: € 400 / 500