Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Bonbonnière van lichtblauw melkglas met vergulde details. Onderaan gemerkt. Jaren zestig.
Daum, Nancy

Bonbonnière van lichtblauw melkglas met vergulde details. Onderaan gemerkt. Jaren zestig.

Une bonbonnière en opaline bleue claire et détails argentés. Marque sous la base. Années ‘60.
Dim. Ø 13,5 cm
SKU: 1112180107.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #107
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #406

    Een bord van blauw en wit Chinees porselein.

    Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #483
    Dubois

    Een grote vaas van Belgische steengoed in Egyptische trend, gesigneerd en gemerkt EGD.

    Un grand vase en faïence de Belgique, signé et marqué EGD.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #426

    Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.

    Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.
    No longer available
    Dim. 110 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #321

    Vier beeldjes van meerkleurig Duits porselein, bestaande uit een putto met kandelaar, een putto met ree, een fluitspelende putto en een danseresje. Allen gemerkt onderaan.

    Quatre statues en porcelaine allemande, comprenant un putto avec un candélabre, un putto avec un chevreuil, un putto jouant la flûte et une danseuse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #603

    Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met een decor van personages. Eerste helft XXe eeuw.

    Une défense africaine sculptée, décor de personnages. Première partie XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 144 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #690

    Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.

    Un petit tapis de prière de Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 150 x 94 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #345

    Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een korfje bezet met half edelstenen.

    Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de panier sertie de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. 7,78 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #726

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table Gateleg, pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 108 x 148 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #685

    Koekoeksklok. Met twee koekoekjes. Met slinger en gewichten.

    Une pendule coucou à deux coucous. Balance et poids sont présents.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #6

    Een paar barokke kerkkandelaars van messing.

    Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #92

    “Portret van een Hollandse vrouw. Olieverf op paneel, Een XIXde eeuws werk. Lichte schade aan het voorhoofd.

    ”Portrait d’une femme hollandaise”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Petit dégât au front.
    No longer available
    Dim. 39 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #359

    Twee schilderijtjes van Paul Hagemans. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Deux petites peintures par Paul Hagemans. Huile sur panneau. Signées.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More