Similar lots by type
-
#667
Een schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en bloemen. Randschilfers.
Un plat en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes et de fleurs. Eclats.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 150/200 -
#405
Vijf schoteltjes van Japans porselein. XVIIIe & XIXe eeuw. Randschilfers.
Cinq petits plats en porcelaine japonaise. XVIII & XIXème siècle. Dégâts au bords.No longer availableDim. Ø: 11,5 - 12,5 cmEstimate: € 50/60 -
#409
Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.
Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#654
Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80/120 -
#70
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300/400 -
#616Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160/200 -
#683
Een paar vazen van Imariporselein met een decor van tuinen met bloemen en vogels.
Une paire de vases en porcelaine Imari à décors de jardins, de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#675
Drie antieke dekselpotjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemendecors. De twee grote met een haarscheur.
Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 200/240 -
#420
Zes verschillende kopjes en zes schoteltjes van Japans porselein. Grotendeels Imari. XIXe eeuw.
Six tasses et six sous-tasses en porcelaine japonaise, la plupart en porcelaine Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 7 - 14 cmEstimate: € 60/100 -
#419
Twee Japanse vazen met figuratieve decoratie en een Japans wierookbrandertje. We voegen er een moderne Chinese vaas aan toe.
Deux vases japonais, décoration figurative et un encensoir japonais. Nous ajoutons un vase chinois moderne.No longer availableDim. h:36 cmEstimate: € 30/60 -
#406
Een bord van blauw en wit Chinees porselein.
Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#402
Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.
Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...No longer availableEstimate: € 40/50 -
#574
“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
”Famille Impériale”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 220/240 -
#785
Vijf verschillende vaasjes en een theepotje van Imari porselein, waarbij twee vaasjes met bronzen montuur (onvolledig). Het dekseltje van het theepotje niet origineel. XIXe eeuw.
Cinq petits vases différents et une théière en porcelaine Imari, dont deux vases montures en bronze (incomplet). Le couvercle de la théière n’est pas d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 6 - 19 cmEstimate: € 50/80 -
#797
Een schotel van Imariporselein met gelobde rand. XIXe eeuw.
Un plat en porcelaine Imari, aile lobbé. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#564
Drie verschillende kopjes en drie schoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Twee kopjes met haarscheur. XVIIIe eeuw.
Trois tasses différentes et sous-tasses en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Deux tasses avec un cheveu. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 7,5 - 11,5 cmEstimate: € 50/70 -
#618
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#435
Een balustervaasje van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome fleuri.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120/200 -
#638
Een gelakt houten piedestal met een drakendecor van parelmoer in het blad.
Un piédestal laqué, décor de dragons en nacre dans la tablette.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#705
Een zesdelig Satsuma theeservies.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, en six pièces.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#642
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#315
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300/400 -
#678
Twee schotels met blauw op witte landschapdecors, waarbij één Chinese van porselein en één Engelse van aardewerk.
Deux plats à décor bleu sur blanc de paysages, dont un plat en porcelaine de Chine et l’autre en faïence anglaise.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#563
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#447
Een Art-Deco vaas in groene glaspasta.
Un vase Art Déco en pâte de verre vert.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55/60 -
#380
Johannes Paulus II bezoek aan Afrika. Een vergulde medaille. In origineel doosje.
Jean Paul II en visite en Afrique”. Une médaille dorée. Dans son emballage d’origine.No longer availableDim. Ø 5 cmEstimate: € 20/30 -
#319A. Istas
“Landschap met stormwolken.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et nuages de tempête”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#558
Een houten schildersezel.
Un chevalet en bois.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#208
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.
”Nu féminin”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 1200/1400 -
#148
“Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.
”Lévrier”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille d’après Fremiet.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#400
Een lot 18 karaats geel smeltgoud.
Un lot d’or à fondre jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,59 gEstimate: € 400/450 -
#69Armand Apol
“Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.
”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#121
Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.
Une théière de Namur et un pot à lait, montures en argent.No longer availableDim. h: 11 & 18 cmEstimate: € 120/140 -
#793
The Faber Collection. 4 kunstboeken: Klee (2 vol.), Sienese Paintings en Turner. Jaren 50.
”The Faber Collection”. 4 livres: Klee (2 volumes), Sienese Paintings et Turner. Années ‘50.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#325
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een fancy diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant fancy de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 400/500 -
#586
Een handgeknoopt wollen Bocharatapijt.
Un tapis Bouchara en laine nouée main.No longer availableDim. 240 x 333 cmEstimate: € 80/120