Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boogschutter”. Een plaquette op voet van deels gesatineerd glas. Gemerkt en onderaan genummerd.
Lalique, France

“Boogschutter”. Een plaquette op voet van deels gesatineerd glas. Gemerkt en onderaan genummerd.

“Sagittaire”. Plaquette sur pied en verre partiellement satiné. Marque et numéro sous la base.
Dim. h: 12 cm
SKU: 2504170093.
Category: Glaswerk.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #799

    Een art deco vaas van purper Booms glas.

    Un vase art deco en verre de Boom.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #703

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.

    Un vase en verre Murano, décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #677

    Een paar vazen van rood Muranoglas met een ribbondecor.

    Deux vases en verre de Murano rouge avec décor ruban.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #63

    Een lot gekleurd en handbeschilderd glaswerk, bestaande uit een blauwe olielamp, een groene vaas, een vaas op koperen voet, twee verschillende kleine vaasjes en twee groene glazen. Begin XXe eeuw.

    Un lot de verrerie en couleur et peint à la main, comprenant une lampe à huile bleue, un vase vert, un vase sur socle en cuivre, deux petits vases vert et deux verres. Début XXième.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #313

    Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.

    Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #7

    Een grote en een kleine glazen stolp met houten sokkel.

    Un grand et un plus petit globe au socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #620

    Een lot van drie siervazen van ‘Mary Gregory glas’ met handgeschilderde decors, waarvan twee met een meisje en eentje met een jongen. Omstreeks 1900.

    Un lot de trois vases décoratifs en verre “Mary Gregory” avec décors peints à la main, dont deux représentant une jeune fille et un représentant un garçon. ± 1900.
    No longer available
    Dim. h: 27, 26 & 16 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #583

    Een vide-poche van glaspasta in de vorm van een kikker en een libel op een lelie.

    Un vide poche en pâte de verre en forme de grenouille et une libellule sur un lys.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #698

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.

    Un vase en verre de Murano, décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #684
    Joan Delamare Atanasiu
    Period: 1955-2015

    Zes diverse églomisés uit de jaren negentig.

    Six églomisés divers des années 90.
    No longer available
    Dim. 20 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #472
    Raphaël Cleeremans
    Period: °1933

    “Architecturale compositie - Collage”. Gesigneerd.

    “Composition architecturale - Collage”. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #254
    C. Ceurremans

    “Besneeuwd hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    “Paysage de campagne enneigé”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    No longer available
    Dim. 64 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #596
    Dordevic Miodrag
    Period: °1936

    “Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.

    “Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #167
    Vic Gentils
    Period: 1919 - 1997

    Een bronzen triptiekje. Gesigneerd en genummerd 37/197/

    Un triptyque en bronze. Signé et numéroté 37/197.
    No longer available
    Dim. 13 x 12 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #249

    Een bolle aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor op donkerblauwe fond. Apocrief gemerkt onderaan.

    Un vase en terre cuite avec décor polychrome sur un fond bleu foncé. Marque apocryphe sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #440
    Paloma Picasso

    Een vaporisator eau de parfum van 50 ml een deodorant stick van 53 g en twee bijpassende sjaaltjes.

    Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un stick à déodorant de 53 g. Avec 2 châles assortis.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #785

    Een reeks van zes notenhouten stoelen met rieten zit en met korenhalmen in de rug.

    Un lot de six chaises avec sièges en cannage, épis de blé sculptés dans le dos.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #724
    B.A. Abramian

    “Wintertafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.

    “Scène d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #317

    “Uncle Sam Bank.” Polychroom gietijzeren spaarpot.

    “Uncle Sam Bank”. Une tirelire en fonte polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #688
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.

    Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #48
    G. Fieravino

    Een bol vaasje van porselein met een handgeschilderd bloemendecor.

    Petit vase sphérique en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More