Similar lots by type
-
#502Vladimir Suchanek
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 24/35 en gedateerd 1969 buiten de plaat.
“Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 24/35, datée 1969 hors planche.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#4
Een reeks van vijf ‘Immerseeltjes’. Gesigneerd buiten de plaat.
Une série de cinq ‘Immerseeltjes’. Signé hors planche.No longer availableDim. 21 x 12 cmEstimate: € 30/50 -
#724Joseph Van Hoof
“Boerenkar in een landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Chariot dans un paysage”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 24 x 30,5 cmEstimate: € 30/50 -
#534
“Ferrari 250 GTO”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 164/250 buiten de plaat.
“Ferrari 250 GTO”. Une lithographie. Signée et numérotée 164/250 hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 150/180 -
#459Jef Vaes
“4 ogen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 3/10 buiten de plaat.
“4 yeux”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 3/10 hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 20/30 -
#472A. Frank
“Paard en toren”. Ets en aquatint. Gesigneerd en genummerd 4/4 buiten de plaat.
“Cheval et tour”. Une eau-forte/aquatinte. Signée et numérotée 4/4 hors planche.No longer availableDim. 32,5 x 28 cmEstimate: € 55/65 -
#62R. Lynden
“Vismarkt te Mechelen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Marché au poisson à Malines.” Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 30/50 -
#699Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
“De hand van de zaaier”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 90/100 buiten de plaat.
“La main du semeur”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 90/100 hors planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#69Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.
“Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 41,5 cmEstimate: € 120/200 -
#102
Een paar chromolitho’s met romantische taferelen.
Deux chromolithographies représentant des scènes romantiques.No longer availableDim. 77 x 54 cmEstimate: € 50/100 -
#59Theo De Vos
Een paar zichten op Mechelen. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1951 & 1961.
Une paire de vues sur Malines. Pastel sur papier. Signés et datés 1951 & 1961.No longer availableDim. 39 x 28 & 30 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#99Roger Hebbelinck
“Geerwijnstraat te Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 116/350 buiten de plaat.
“Rue Geerwijn, Bruges”. Une eau-forte. Signée et numérotée 116/350 hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 65 ,5 cmEstimate: € 40/50 -
#492Frieda Van Meir
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘93. Met dedicatie.
“Composition”. Une lithographie. Signée et datée ‘93. Avec dédicace.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 65/80 -
#542Henri Matisse
“Le cirque”. Een lithografie. Niet gesigneerd.
“Le cirque”. Une lithographie. Non signée.No longer availableDim. 45 x 69 cmEstimate: € 150/280 -
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Azalea’s - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/100 buiten de plaat.
“Azalées - Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 41/100 hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 23,5 cmEstimate: € 50/80 -
#272Roger Hebbelinck
“Winters Leiezicht”. Een kleurenets naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 229/350 buiten de plaat.
“Vue hivernale de la Lys”. Une eau-forte d’après une oeuvre de Albert Saverys. Signée et numérotée 229/350 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 63,5 cmEstimate: € 100/120 -
#734
“Vrouw in profiel”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat: ‘Henri De Braekeleer’ en gedateerd 1876.
“Femme de profil”. Une eau-forte. Signée dans la planche: ‘Henri De Braekeleer’ et datée 1876.No longer availableDim. 12 x 8 cmEstimate: € 20/30 -
#282Maurice Langaskens
“Les reconstructeurs”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/100 buiten de plaat.
“Les reconstructeurs”. Une eau-forte. Signée et numérotée 75/100 hors planche.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 60/80 -
#499Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“De Schelde - Mariekerke- St. Amands”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 17/50 buiten de plaat.
“L’Escaut - Mariakerke - St. Amands”. Une eau forte. Signée et numérotée 17/50 hors planche.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#617
Een grote schotel van celadonporselein, versierd met een vegetaal reliëfdecor. Kleine randschilfer.
Un grand plat en porcelaine céladon, décor en relief de plantes. Petit éclat au bord.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 130/150 -
#461
Een Chinese keizer en keizerin, opgebouwd uit plaatjes ivoor.
Deux statues en plaquettes d’ivoire représentant un empereur et une impératrice.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#328
Een lot Brussels porselein, bestaande uit vier hoornvaasjes, waarbij twee onder stolp en twee Mariabeeldjes, waarbij één onder stolp. Grotendeels XIXe eeuw.
Un lot d’objets en porcelaine bruxelloise comprenant quatre vases corne sous cloche et deux statues de la Sainte Vièrge dont une sous cloche. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#341
Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen. In zes etuis, aangekocht bij Tilquin te Antwerpen.
Un couvert pour douze convives en métal argenté. Tilquin- Anvers. Dans six étuis.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#654Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Duinenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur les dunes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#161Billes
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#190Chopard Genève
Een 18 karaats wit gouden polshorloge (klein letsel aan polsband).
Montre à bracelet en or blanc 18 ct (petit dégât au bracelet).No longer availableDim. Bruto: 65,76 gEstimate: € 1200/1400 -
#258
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.
Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.No longer availableDim. h 142 cmEstimate: € 100/120 -
#181
“De druivenplukster.” Een beeld van albast.
“Vendangeuse de raisins”. Une statue en albâtre.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#414
Een oude mandoline en een Afrikaans snaarinstrument.
Une mandoline ancienne et un instrument à cordes africaine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#661
Een lot Märklin voor spoortype HO, bestaande uit een locomotief en elf wagons, waaronder panoramawagens. Wagons: 4064, 4085, 4087, 4090, 4169 (2X), 4224, 4294, 4296 & 4269 (2x).Locomotief: 3159 elektrolok krokodil 1020.Allen in originele doos.
Un lot de douze pièces Märklin pour rails de type HO comprenant 11 wagons et une locomotive dont des wagons panoramiques.Wagons: 4064, 4085, 4087, 4090, 4169( x2), 4224, 4294, 4296 & 4269 (x2).Locomotive: 3159 elektrolok krokodil 1020. le tout dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 240/280 -
#41Western Germany
Drie verschillende beige alarmklokjes met bloemendecor. Blessing. Europa.
Trois petites pendules alarme de couleur beige avec décor fleuri. Europe.No longer availableDim. H 19,5 cmEstimate: € 50/80