Similar lots by type
-
#207“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#515Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#407“De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.
“Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200 / 1300 -
#411Een geelkoperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre jaune à six lumières.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#611Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.
Sculpture en terre cuite représentant une tête d’enfant surmontée d’une tête de lion, d’un crapaud et d’un serpent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#618Een Russische feesticoon. XIXe eeuw.
Icône de fête russe. XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 400 / 500 -
#609“De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 450 / 550 -
#699Radu Deca“Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.
“Pregatire”. Gouache. Signée.No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#445Een oude kolenbak met gedreven koperen panelen met huiselijke en herbergtaferelen. Schotland, XIXe eeuw. We voegen er een XVIIIe eeuwse geelkoperen pollepel aan toe.
Ancien bac à charbon aux panneaux en cuivre repoussé représentant des scènes de la vie quotidien. Ecosse, XIXe siècle? Nous ajoutons une louche en cuivre jaune du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#643Afrikaans masker van gebeeldhouwd en gekleurd hout en met vlechtwerk achteraan. Lwena, Angola en Kongo. Op metalen sokkel.
Masque africain en bois sculpté et peint, cordes tissées vers l’arrière. Lwena, Angola et Congo. Sur socle en métal.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#564Apen in een maïsplant. Ebbenhouten beeld. Makonde. Kleine herstelling.
Singes dans une plante de maïs. Sculpture en ébène. Makonde. Petite réparation.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 100 / 160 -
#648Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.
Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#475“Fidel en Ché”. Twee marionetten van textiel, leder en geschilderd gips. Geheel met de hand vervaardigd. Zuid-Amerikaans werk.
“Fidel et Ché”. Deux marionnettes en textile, cuir et plâtre peint. Faites entièrement à la main. Travail sud-américain.No longer availableDim. H.45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#204“Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.
“Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 250 / 300 -
#769Een godslamp van verzilverd koper. Binnenin met olielamp met glazen reservoir.
Lampe de sanctuaire en cuivre argenté. L’intérieur en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#372Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).
Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#555Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.
Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#227Paule BismanPeriod: 1897 - 1973“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#422Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#490Fassianos, Daum FranceHoofdje in profiel van blauw gesatineerd glas. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Petite tête en profil en verre bleu satiné. Marque et signature sous la base.No longer availableDim. H. 8,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#403Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.
Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#46Alfred Richard“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220 / 280 -
#637“Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.
“Diable à la coiffure de coq”. Sculpture en bois. Makonde.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 100 / 160 -
#525Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#295Park Swiss made E.A.Twee verschillende stopwatches. Genummerd.
Deux différents chronomètres. Numérotés.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#155Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,45 gEstimate: € 450 / 550 -
#698Een collectie van 45 Britse militaire mutskentekens. Hedendaags. Achteraan met fabricagemerk.
Collection de 45 insignes militaires britanniques contemporaines. Avec marque de fabrication au verso.No longer availableEstimate: € çà / 110 -
#715Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#485Een tafellamp van cloisonné op brons on de vorm van een Korinthische zuil op een voetstuk van albast.
Lampe de table en bronze cloisonné en forme de colonne corinthienne à bassement en albâtre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#504Een lot van vijf Afrikaanse ceremoniebijltjes. Songye en Luba.
Lot de cinq petites haches de cérémonie africaines. Songye et Luba.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#601Een coupe in Cantonporselein in een bronzen montuur op voet. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine du Canton à monture en bronze sur piédouche. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 800 / 900 -
#640Eagle Lock Co.Een oude reiskoffer met binnenin laden en hangers. Begin XXe eeuw.
Ancien coffre de voyage avec tiroirs et penderie à l’intérieur. Début de XXe siècle.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#543Een vaas op sokkel van groene kwarts.
Vase et socle en quartz vert.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 80 / 150 -
#208“De apostel Johannes”. Een kleine icoon. Cyprus, XIXde eeuw. Kleine letsels.
“L’Apôtre Jean”. Petit icône. Chypre, XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#125Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#528Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Guan Yin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chines.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 150 / 180

