Other lots in this auction
-
#332Louis Belen“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
”Deux hommes dans un intérieur”. Une gravure.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#45AfrikaTwee grote ruwe armbanden waarvan één gebroken van ivoor en één van gepolijst ivoor.
Deux grands bracelets en ivoire (un cassé).No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#732Een theeserviesje van Satsumaporselein, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkpot en twaalf kopjes met ondertasjes.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, comprenant une théière, un pot a lait, un sucrier et douze tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#179Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 400 / 500 -
#76Olyslager, AntwerpenEen oude autokoffer met binnenin twee aparte uitneembare compartimenten.
Un ancien coffre pour voiture à deux compartiments séparés et amovibles.No longer availableDim. l:91 dmEstimate: € 80 / 100 -
#137“Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.
”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 160 -
#488Een kleine fishtank van verguld en meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Un fishtank en porcelaine de Chine polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#798Een paar messingen kandelaars circa 1900.
Une paire de candélabres en laiton. Vers 1900.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#617“Beertjes”. Een groepje van terracotta. Zuid Amerika.
“Oursons”. Groupe en terre cuite. Amérique du Sud.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#449Romain De SaegherPeriod: 1907 - 1986“Rivierzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue fluviale”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#348Twee tabakspotten van meerkleurig porselein, waarbij één in de vorm van een visser bij een sloep en de andere van een man op een vrachtwagen. Gaaf. Begin XXe eeuw.
Deux pots à tabac en porcelaine polychrome, dont un en forme de pêcheur auprès d’une chaloupe, et l’autre en forme d’un homme sur un camion. Début XXième siècle.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#442Louis Belen“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 60 / 100

