Similar lots by type
-
#604Armand DandoyPeriod: 1834 - 1898“Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#614Goosens“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, lilas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#624“Ruiters in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cavaliers en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#594Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200 / 260 -
#589Joseph Van de RoyePeriod: 1861 - 1941“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘95.No longer availableDim. 80 x 63 cmEstimate: € 180 / 260 -
#276Een eikenhouten tweedeursvitrinekast met gebogen kap. XIXe eeuw.
Une vitrine en chêne à deux portes. Corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.No longer availableDim. 212 x 112 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#266Een eikenhouten commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 200 / 400 -
#632Fernand GrasmichelPeriod: °1937“Zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
”Tournesols”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224Jan Keustermans“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit étang”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 63 x 77.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#226Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren onder een lade, het opzet met twee gedecoreerde en gevitreerde deuren boven vier bestekladen. XIXe eeuw.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comprends deux portes à panneaux sous un tiroir, la partie de dessus comporte deux portes vitrées et dorées au dessus de quatre tiroirs à couverts. XIXième siècle.No longer availableDim. 200 x 118 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#612“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#256Een eikenhouten commode in Régencestijl met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne style Régence à trois tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#629Jos Vergauwen“Hoeve”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48,5 x 68 cmEstimate: € 60 / 100 -
#562Van de Venne“Kliffen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
”Falaises”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 63 x 119 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Christian Johann KrönerPeriod: 1838 - 1911“Landschap met reeën”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Paysage aux chevreuils”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#706Een gefineerde kwartronde hoekkast met twee deuren en een lade. Engeland, XIXe eeuw.
Une armoire en coin, quart de cercle, en bois de placage, à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 113 x 104 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#206Een hoge eikenhouten bruidskast. XIXe eeuw.
Armoire de mariage en chêne aux coins arrondis et pieds griffes. XIX siècle.No longer availableDim. h: 254 cmEstimate: € 300 / 500 -
#641Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.
Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#585Keisai EisenPeriod: 1290 - 1848“Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.
”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#171Een schouwpendule in de stijl van Boulle met schildpad en koperen inlegwerk. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Het geheel versierd met voorstellingen en versieringen van brons. Sleutel en slinger incluis. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en tortue et cuivre incrusté, style Boulle. Le cadran porte des chiffres romains émaillés. Balancier et clé inclus. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 1000 / 1800 -
#532Jos Vergauwen“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#135Hilaire à StenayEen eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#222Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
”Paysage de bouleaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 150 / 200 -
#172Een paar langwerpige olieverfschilderijen op doek met bloemenstillevens.
Quelques peintures oblong, huile sur toile, représentation de nature mortes, fleurs.No longer availableDim. 117 x 30 cmEstimate: € 400 / 460
Other lots in this auction
-
#559“Stilleven met vissen”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Rooskens.
”Nature morte, poissons”. Techniques mixtes sur papier. porte la signature: Rooskens.No longer availableDim. 54 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#273Een grote partij oude Belgische en Britse munten, waaronder zilveren, in acht etuis en enkele losse reeksen met speciale uitgaven.
Une collection de pièces belges et Anglaises, certaines en argent, dans huit étuis et quelques séries non emballées, éditions spéciales.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#603Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een perzikstruik.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un pêchier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 700 / 1000 -
#65Cary Diller (?)“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#646Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getroste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central tressé finissant en trois têtes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cmEstimate: € 180 / 240 -
#243Een paar obelisken van deels zwartgelakt hout.
Une paire d’obélisques en bois partiellement laqué noir.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 140 / 180 -
#11Twee hoornvaasjes van meerkleurig Rijsels aardewerk met een boer en een boerin in het decor. Vroeg XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt van Dorez-Pelisier (?)
Deux vases cornets en faïence de Lille avec un fermier et une fermière dans le décor. Début XVIIIième siècle. Marque sous la base: Dorez-Pelisier.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#687“Afghaanse windhand”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
”Lévrier afghan”. Une statue en bronze patiné brun.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180 / 240 -
#715Paar olielampen van porselein en messing. Met bloemenmotief.
Deux lampes à huile en laiton et porcelaine. Avec un motif de fleurs en décoration.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#819Marlborough.Een koffieservies van meerkleurig porselein voor twaalf personen met een plantendecor. Twee kopjes manco.
Service à café en porcelaine polychrome pour douze personnes à décor végétal. Deux tasses manquent.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#440Vijf paar dezelfde 18 karaats geel gouden oorbellen van groot naar klein.
Cinq paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct, de forme identique, de petit à grand.No longer availableDim. 7,94 gEstimate: € 180 / 250 -
#294Jean Govaerts“Masseller”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Masseller”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 45 x 53 cmEstimate: € 40 / 60

