Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, verso gesigneerd met opschrift.
“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, verso gesigneerd met opschrift.
“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, verso gesigneerd met opschrift.
Ferdinand Adriaenssens
Period: 1859 - 1944

“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, verso gesigneerd met opschrift.

"Forest landscape". A painting, oil on canvas, signed and inscribed on the back.
Dim. 44 x 33 cm
SKU: 1604240134.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #134
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #458

    Een 19e eeuwse vergulde bronzen Birmaanse leeuw.

    A 19th century gilt bronze Burmese lion.
    No longer available
    Dim. h 12.5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #29
    R. Mario

    “Stal met geit en kippen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "View of a stable with a goat and chickens". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 19 x 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #409

    Een paar vierhoekige Chinees porseleinen vaasjes, meerkleurig en vergulde details met figuratief decor. Begin 20e eeuw.

    A pair of square Chinese porcelain vases, multicolored with gilded details and figural decoration. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #26

    Een eikenhouten armstoel met groene bekleding, op wieltjes vooraan. Lodewijk XVI-stijl.

    An oak armchair with green upholstery, front wheels. Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. 100 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195

    Een zwartgelakt houten marqueterie bureau met verguld bronzen ornamenten en 5 laden. Replica Mazarin stijl, André-Charles Boulle. 2 barsten in de lak aan achterzijde.

    A black lacquered wooden marquetry desk with gilded bronze ornaments and 5 drawers. Replica Mazarin style, André-Charles Boulle. 2 cracks in the lacquer on the back.
    No longer available
    Dim. 86 x 200 x 105 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #93
    Luxval Val Saint Lambert

    “Romeo”. Een Art Deco design vaas, ontwerp door Charles Graffart en René Delvenne voor VSL.

    "Romeo". An Art Deco design vase, designed by Charles Graffart and René Delvenne for VSL.
    No longer available
    Dim. 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #65
    Hergé

    2 Franstalige Tintin strips, 1e druk. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.

    2 French-language Tintin albums, 1st edition. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #279

    Een rechthoekige spiegel met vergulde delen en een spiegelrand.

    A rectangular mirror with gilded parts and a mirror edge.
    No longer available
    Dim. 130 x 74.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.

    A large green ceramic table lamp, Ceramica Manises, Valencia.
    No longer available
    Dim. h 90 cm (enkel voet)
    Estimate: € 120 / 180
  • #309
    Ralph Czikan
    Period: 1867-ca 1931

    ‘Zomers gevelzicht met rozen’, waterverf op papier, getekend en met aanduiding Ascain.

    'Summer facade view with roses', watercolor on paper, signed and indicating Ascain.
    No longer available
    Dim. 38 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #203
    Minton, England

    Een uitgebreid servies met oranje rand. Type: ‘Carlton’. Minton Bone China. Compleet voor 12 personen. 5 sets borden, 2 sets kopjes en schotels. 108 stuks totaal. Jaren ‘70.

    An extensive dinnerware set with an orange trim. Type: 'Carlton'. Minton Bone China. Complete for 12 people. 5 sets of plates, 2 sets of cups and saucers. 108 pieces in total. From the 1970s.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #529

    “Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.

    “Peasant landscape.” Oil paint on panel. Dutch school, 19th century. Recent full restoration.
    No longer available
    Dim. 43 x 62 cm
    Estimate: € 800 / 1200
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More