#567Een set van twee Chinees porseleinen ‘Nine-Dragon’-vazen, famille rose in Qianlong-stijl.
#444Frans Vantongerloo“Winters Heidezicht” & “Lente in bloei”. 2 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter Heath View" & "Spring in Bloom." 2 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24,5 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#715John Grey & Sons, LondonEen Engelse messing en koperen bugel. Gemerkt en met embleem “SPMK” en gegraveerd “H Nord”.
An English brass and copper bugle. Marked and with emblem "SPMK" and engraved "H Nord".No longer availableDim. 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#720Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#448Een Brunei ketel, Sarawak Maleisïe, 19e eeuws.
#498“Thaise Singha’s”. Een paar fijn gegoten, brons gepatineerd Boeddhistische tempelleeuwen.
"Thai Singha". A pair of finely cast, bronze patinated Buddhist temple lion statues.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#438Een terracotta votieve plaat, gesculpteerd met goudblad details, 18e eeuws, Siam. Breukherstelling.
#260ParkerEen gelakeerde Parker vulpen met 18kt 750.
#408Drie Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt. De grootste heeft een haarlijnscheur aan de kraag, de middelste is aan de kraag gelijmd.
Three multicolored Nanking vases with a warrior decor. Marked on the bottom. The largest has a hairline crack on the neck, the middle one has been repaired at the neck.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120