#515MercatorEen vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
#75Een paar verguld bronzen wandlampen met strikornamenten en 2 lichtpunten met florale coupes.
A pair of gilded bronze wall lamps with bow ornaments and 2 light points with floral cups.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#173Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#226Een kleine mahoniehouten console met entretoise. In de gordel een lade met merkwaardige trekkers van porselein en koper.
A small mahogany console table with a stretcher. In the apron a drawer with unique pulls of porcelain and copper.No longer availableDim. 72 x 68 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#596Een meerkleurig Perzisch tapijt met geometrisch patroon.
#211Een grote geelkoperen kerkkandelaar in renaissancestijl met 17 lichtpunten op 4 niveaus.
#143Felix Zeh Scheibe-AlsbachPeriod: 1869-1937“Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.
"Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 400 / 500 -
#667MuranoEen lot van drie Murano clowns in veelkleurige glaspasta.
A lot of three Murano clowns in multicolored glass paste.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111Een handbeschilderde porseleinen lampenvoet met verguld bronzen delen.
A hand-painted porcelain lamp base with gilded bronze parts.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 200 / 300