#359“Dochter van Jean Baptiste Madou met echtgenoot”. Een paar ingekleurde fotoportretten. Verso opschrift, 19e eeuw.
#578Louis DrimmerEen set van twee design lampen, Regency stijl, gesigneerd Louis Drimmer, Frankrijk ca 1980.
A set of two Regency style design lamps, signed Louis Drimmer, France circa 1980.No longer availableDim. h 50 cm (voet grootste lamp)Estimate: € 120 / 180 -
#622Agnès GallandPeriod: *1942“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#360Gamages LondonEen polshorloge, model Limited Edition Yacht Timer Automatic 1210, in bijbehorende doos.
#173Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#69Prosper De RooverPeriod: 1899-1974“Zeezicht met vissersboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Seascape with fishing boats". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 43,5 x 49 cmEstimate: € 100 / 200 -
#513Een gestileerde bronzen beeld van een wandelende panter op schuine marmeren voet.
#65Hergé2 Franstalige Tintin strips, 1e druk. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.
2 French-language Tintin albums, 1st edition. “Le Tresor de Rackham Le Rouge” & “L’oreille Casséé”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#108Een 19e eeuwse likeurset met houten marqueterie doos en kristallen glazen, waarvan 2 manco. Bovenop het deksel met fineer ingelegd het woord ‘Liqueurs’. 1 dop is beschadigd.
A 19th-century liqueur set with a wooden marquetry box and crystal glasses, 2 of which are missing. The word 'Liqueurs' is inlaid on the lid with veneer. 1 stopper is damaged.No longer availableDim. 25.5 x 29 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#638Een paar Murano glazen schelpen met diverse kleuren.
A pair of Murano glass paste sculpted shells in various colors.No longer availableDim. 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#125Een donker eikenhouten eettafel met kruisverbinding in H, 4 gesculpteerde bolpoten en uitschuifbare bladen.
A dark oak dining table with H-shaped cross connections, 4 carved ball legs, and extendable leaves.No longer availableDim. 78 x 160 x 100 cmEstimate: € 100 / 160