#77Een set van twee plaasteren Art-Nouveau vazen, gemerkt C. Habock.
A set of two plaster Art Nouveau vases, marked C. Habock.No longer availableDim. h 38.5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#359“Dochter van Jean Baptiste Madou met echtgenoot”. Een paar ingekleurde fotoportretten. Verso opschrift, 19e eeuw.
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal”, (Brabo - Antwerpen), een ets op papier door Romain Malfliet, getekend buiten de plaat en genummerd 21/100.
"Cathedral" (Brabo - Antwerp), an etching on paper by Romain Malfliet, signed outside the plate and numbered 21/100.No longer availableDim. 49 x 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#292Piet Van EngelenPeriod: 1863-1924“Opgeschrikte eenden”. Olieverf op schilderspaneel. Gesigneerd Piet Van Engelen. In vergulde lijst.
"Startled ducks." Oil on painter's panel. Signed by Piet Van Engelen. In a gilded frame.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#690Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#376Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op 4 tapse poten. Met 2 kwartlades en inlegwerk versierd.
A round veneered walnut card table with a hinged top, lined with felt and standing on 4 tapering legs. Featuring 2 quarter drawers and decorated with inlay work.No longer availableDim. 76 x Ø 84 cmEstimate: € 80 / 120 -
#35Een lot van drie oude telefoons in metaal en bakeliet.
A lot of three vintage telephones in metal and bakelite.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#208Een grote groene keramische tafellamp, Ceramica Manises, Valencia.
#239Een vintage houten “Witch-Eye” zonnespiegel met goudkleurig patina. Type Hollywood Regency, Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
A vintage wooden "Witch-Eye" sunburst mirror with a gold patina. Hollywood Regency style. Circa 1960-70.No longer availableDim. 53 x 53 & Ø 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#199Een vergulde houten spiegel met ajourgewerkte lijst.
A gilded wooden mirror with openwork frame.No longer availableDim. 103 x 52 cmEstimate: € 100 / 120