Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.
G. Lorenz

“Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.

"Wooded landscape with pond". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom in mat, presumably "G.Lorenz" and dated 1923.
Dim. 12,5 x 17,5 cm
SKU: 2105240309.
Categories: Papier, Schilderij, Tekening.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #309
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #552
    Frans De Bruyn
    Period: 1867-1943

    “Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Landscape with Drinking Cows by the Pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 x 58,5cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #499
    A. Schmidt

    “Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.

    "Peasant scene". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, presumed reproduction.
    No longer available
    Dim. 38 x 29cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #424
    Frans Vantongerloo

    Portret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.

    Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.
    No longer available
    Dim. h 59 x b 47 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #532
    Els van Rompu

    “Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.

    "Menseneters". A painting, mixed media on canvas. Signed and dated 1997.
    No longer available
    Dim. 60 x 80cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #469
    Edgard Farasyn

    “Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 44,5 x 54 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #482
    Jac Gijzen

    ‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.

    'Kathmandu', mixed media on paper, dated '85 and signed Joc Gijzen.
    No longer available
    Dim. h 57 x b 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #175
    G. Claassen

    “Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.

    "Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt.
    No longer available
    Dim. 114 x 94 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #562
    G. De La Garde

    “Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.

    "Forest view with figures". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1944 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 110 x 125cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #492
    Charles Dubois

    “Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.

    "Village view on the river". Oil on canvas. Attributed to Charles Dubois. Indecipherable signature. 18th century.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 54 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #429
    Philippe Swyncop
    Period: 1878-1949

    “Portret dame met hoed”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.

    “Portrait lady with hat”. A litho on paper. Signed in the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 42 x 32cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #584
    Luc Goossens
    Period: 1942-1982

    “Radijzen in net”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “L. Goossens”.

    "Radishes in a net." A painting, oil on panel. Signed at the bottom "L. Goossens."
    No longer available
    Dim. 23,5 x 19cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #502
    Floris Jespers
    Period: 1889-1965

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in barokke kader. Gesigneerd Jespers.

    "Flower still life." Oil on canvas in a Baroque frame. Signed Jespers.
    No longer available
    Dim. h 72 x b 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #539

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    No longer available
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #434
    Émile Louis Foubert

    “Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.

    "Nude portrait." A lot of 2 drawings on paper. Signed at the bottom EM Foubert '80.
    No longer available
    Dim. 28 x 18cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #564
    Floris Jespers

    “Hoevezicht”. Een tekening, houtskool op paier. Gesigneerd.

    "Hoevezicht" (Farm View). A drawing, charcoal on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 17 x 24cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #572
    De Boeck

    “Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.

    “Inland shipping”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Flaking damage present.
    No longer available
    Dim. 39 x 49cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #524
    Jules Postel
    Period: 1867-1955

    “Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 69 x 91cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #342

    “Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.

    "Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 33 x 24cm
    Estimate: € 35 / 70
  • #439
    Blommaert

    Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.

    A tapestry made by Blommaert. Yet to be described.
    No longer available
    Dim. 172 x 169 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #592

    “Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.

    "The Oyster-Muncher". Oil reproduction on canvas. Signed at the bottom. After painting by Jan Steen.
    No longer available
    Dim. 60 x 50cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514
    Toru Kuranuki

    “Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.

    "Abstract composition." A silkscreen print on paper, signed outside the plate at the bottom, dated '84, and numbered 8/15.
    No longer available
    Dim. 58 x 74cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #574
    Emmanuel Nepomucéne De Ghendt
    Period: 1738-1815

    “Le Soir / Le Matin”. Een paar gravures op papier met erotisch thema, in verguld kader.

    "Le Soir / Le Matin". A set of engravings on paper with an erotic theme, in gilded frame.
    No longer available
    Dim. 38 x 28cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #472

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    No longer available
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #542
    Frans De Bruyn
    Period: 1867-1943

    “Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Landscape with farms and drinking cows by the pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 x 58,5cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #18

    Een lot van vier kepies van verschillende Britse guards.

    A lot of four kepis from different British guards.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #531

    Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.

    A sculpted Chinese solid wood statue of a seated Bodhisattva.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #222

    Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.

    A pair of girandoles with 6 light points and crystal glass decorations.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #163

    Een arreslee in hout, smeedijzer en gecapitoneerd leder. Deels gesculpteerd met hierin Diana, godin van de jacht, met één ontblote borst en gezeten op 2 honden.

    A wooden sleigh with wrought iron and upholstered leather. Partly sculpted with Diana, goddess of the hunt, depicted with one bare breast and seated on 2 dogs.
    No longer available
    Dim. 123 x 215 x 86 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #183
    Frans Ros
    Period: 1883 - 1968

    Een oud schilderspallet met schilderskoffertje die beiden toebehoorden aan de Lierenaar Frans Ros, een Belgische kunstenaar, portretschilder en van 1929 tot 1957 achtste directeur van de tekenacademie te Lier.

    An old painter's palette and painter's case that belonged to Frans Ros, a Belgian artist from Lier, known for portrait painting and serving as the eighth director of the drawing academy in Lier from 1929 to 1957.
    No longer available
    Dim. 8 x 36 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #72

    “Woluwé”. Een paneel met 3 schilderijtjes, olieverf op paneel. Verso getiteld en gedateerd. Toegeschreven aan Alexandre Tielens.

    "Woluwé". A panel with 3 small paintings, oil on panel. Titled and dated on the reverse. Attributed to Alexandre Tielens.
    No longer available
    Dim. 40 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #554
    K. Chau***

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Hoevezicht". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 26 x 29,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #36

    Een antieke bolderkar in hout, vroeg 20ste eeuws.

    An antique wooden cart, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 57 x 95 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #85
    Sommerso Murano

    Een vintage meerkleurig glazen facet-geslepen vaasje met label. Ontwerp door Flavio Poli voor Murano Sommerso.

    A vintage multicolored glass faceted vase with label. Designed by Flavio Poli for Murano Sommerso.
    No longer available
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #338

    Een vintage Wilesco stoommachine.

    A vintage Wilesco steam engine.
    No longer available
    Dim. h 31 x 23 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    “Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, gemarouffleerd.

    "Room still life." A painting, oil on panel, heightened with gouache.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #353

    Een oude ovalen glazen stolp met een wassen Madonna met kind.

    An old oval glass dome with a wax Madonna and child.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More