Similar lots by type
-
#434Émile Louis Foubert
“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
"Nude portrait." A lot of 2 drawings on paper. Signed at the bottom EM Foubert '80. -
#482Jac Gijzen
‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.
'Kathmandu', mixed media on paper, dated '85 and signed Joc Gijzen. -
#424Frans Vantongerloo
Portret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#564Floris Jespers
“Hoevezicht”. Een tekening, houtskool op paier. Gesigneerd.
"Hoevezicht" (Farm View). A drawing, charcoal on paper. Signed. -
#592
“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
"The Oyster-Muncher". Oil reproduction on canvas. Signed at the bottom. After painting by Jan Steen. -
#502Floris JespersPeriod: 1889-1965
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in barokke kader. Gesigneerd Jespers.
"Flower still life." Oil on canvas in a Baroque frame. Signed Jespers. -
#542Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with farms and drinking cows by the pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#574Emmanuel Nepomucéne De GhendtPeriod: 1738-1815
“Le Soir / Le Matin”. Een paar gravures op papier met erotisch thema, in verguld kader.
"Le Soir / Le Matin". A set of engravings on paper with an erotic theme, in gilded frame. -
#514Toru Kuranuki
“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
"Abstract composition." A silkscreen print on paper, signed outside the plate at the bottom, dated '84, and numbered 8/15. -
#429Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949
“Portret dame met hoed”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
“Portrait lady with hat”. A litho on paper. Signed in the plate at the bottom. -
#342
“Oude Vlierstruik”. Een ets op papier, genummerd 11/20, gesigneerd buiten de plaat.
"Oude Vlierstruik". An etching on paper, numbered 11/20, signed outside the plate. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#524Jules PostelPeriod: 1867-1955
“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#572De Boeck
“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
“Inland shipping”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Flaking damage present. -
#562G. De La Garde
“Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.
"Forest view with figures". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1944 at the bottom. -
#539
Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
An icon on a panel with 4 images of religious scenes. -
#552Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with Drinking Cows by the Pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#439Blommaert
Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.
A tapestry made by Blommaert. Yet to be described. -
#499A. Schmidt
“Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.
"Peasant scene". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, presumed reproduction. -
#532Els van Rompu
“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
"Menseneters". A painting, mixed media on canvas. Signed and dated 1997. -
#492Charles Dubois
“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
"Village view on the river". Oil on canvas. Attributed to Charles Dubois. Indecipherable signature. 18th century. -
#584Luc GoossensPeriod: 1942-1982
“Radijzen in net”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “L. Goossens”.
"Radishes in a net." A painting, oil on panel. Signed at the bottom "L. Goossens." -
#469Edgard Farasyn
“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom. -
#472
Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
Other lots in this auction
-
#358
Een lot van vier Britse kepies bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
A lot of four British kepis, consisting of one tank unit and three guards.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#55Val Saint Lambert
“Hoorn des overvloeds”. Een vintage design Val Saint Lambert, blauw kristalglazen vaas. Met label en onderaan gemerkt
"Horn of plenty". A vintage design Val Saint Lambert, blue crystal glass vase. With label and marked at the bottom. -
#684
Een fijn geknoopt Bochara tapijt in zwart en wit.
A finely knotted Bokhara carpet in black and white. -
#501
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made from woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century. -
#456
Een rond houten Art Deco bijzettafeltje, met 4 uitschuifbare kwarttafeltjes.
A round wooden Art Deco side table, with 4 sliding quarter tables. -
#110
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old-cut diamonds totaling approximately 0.40 ct. -
#388
Een gesculpteerd aardewerken vaasje met kikker ornamenten als handvaten.
A sculpted earthenware vase with frog ornaments as handles. -
#64Alexandre TielensPeriod: 1868-1959
“Heideken”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verso getiteld.
"Heideken". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Titled on the back. -
#609
Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.
A sculpted solid wooden Chinese statue of a lady with a dragon. -
#479Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
“Heidezicht bij storm.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Heath view during a storm." Oil on canvas. Signed. -
#494Van Doren
“Portret van een zittende burgerman”. Olieverf op doek (herdoekt). Toeschrijving achteraan. Einde XIXde eeuw.
"Portrait of a seated bourgeois man". Oil on canvas (recanvassed). Attribution on the back. End of the 19th century. -
#617
Een art-nouveau buste van een jongedame. Draagt onderaan een sticker met opschrift ‘J. H. Haage & zoon, beeldhouwers Rotterdam. Delen gerestaureerd.
An art nouveau bust of a young lady. Carries a sticker at the bottom with the inscription 'J. H. Haage & son, sculptors Rotterdam. Parts restored.