Other lots in this auction
-
#492Octave PirletPeriod: 1914 - 1979“Landschap met koeien”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et vaches”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#278Een Art Deco piëdestal met vaas van roos en groen Vlaams aardewerk versierd met bloemen.
Un piédestal Art Déco avec un vase en faïence rose et vert flamant, décoration de fleurs.No longer availableDim. h 112 cmEstimate: € 120 / 180 -
#705Swarovski“Anna”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2004. In originele doos.
”Anna”. Un objet en cristal de la collection “Magie de la danse” d’après une oeuvre par Anton Hirzinger. Edition annuelle 2004. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#612Een Chinese prent.
Une image chinoise.No longer availableDim. 68 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#359Drie grafische werken:- “Kathedraal te Reims” - Een ets van Paul Mansard. 22 x 16 cm- “Mechelen” - Een lithografie naar Samuel Prout. 27 x 42 cm- “Moeder en kind”. Een lithografie, genummerd 15/30. 41 x 28 cm
Trois oeuvres graphiques:- “La cathédrale de Reims” - Une eau-forte par Paul Mansard. 22 x 16 cm- “Malines” - Une lithographie par Samuel Prout. 27 x 42 cm- “Mère et enfant”. Une lithographie, numérotée 15/30. 41 x 28 cm.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#337“Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. Ed. Manteau. Brussel, 1944.
”Het leven van Rik Wouters doorheen zijn werk”. Nel Wouters. ed. Manreau. Bruxelles, 1944.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#430Een lot geslepen blauw Boheems kristal, bestaande uit een bolle vaas, een kelkvaas, een coupe op voet, een vaas op voet, een bonbonnière, een mandje en een fruitschaal.
Un lot de cristal de Bohème bleu taillé, comprenant un vase sphérique, un vase calice, une coupe sur pied, un vase sur pied, une bonbonnière, un panier et une coupe à fruits.No longer availableDim. h: 8 - 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#12J Severin“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#418Een paar kleine gemberpotjes van blauw en wit Chinees porselein.
Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#362Alfons Vermeir“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#646Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 200 / 240 -
#187Een paar bronzen kandelaars in de vorm van zittende olifanten met een bloem.
Une paire de candélabres en bronze, en forme d’éléphants assis et une fleur.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220 / 280

