#350
#9Jos Albert
“Plattelandszicht”. aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1928.
”Vue sur la campagne”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#717
Geisha met een kimono van zijde.
#795Val St. Lambert
“Prince de Gales” Een glasservies in kristal. 42 stuks.
#230
Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 11,15 gEstimate: € 1600/1800 -
#417
Diverse houten fallische beeldjes. 8 stuks.
#757
Een vintage schaal uit glaspasta in orange en witte tinten.
#447
Twee Afrikaanse hoofden in ivoor.
#211
“Bluenose”. Een grote scheepsmaquette van een Canadese schoener.
#47
Houten maquette van een vissersboot.
#281
#706
Een Kaukasisch handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis de Caucase en laine noué main.No longer availableDim. 170 x 100 cmEstimate: € 60/80