Other lots in this auction
-
#535Corgi Toys 104“Dolphin 20 Cruiser on Wincheon trailer”. Zeer goede staat. In originele doos.
”Dolphin 20 Cruiser on Wincheon trailer”. En très bon état.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#41Capodimonte“Pierot en danseres”. Een groep van meerkleurig biscuit naar een ontwerp van Sabadin. Gemerkt en gedateerd 1989. Eén duimpje gebroken.
”Pierrot et danseuse”. Un groupe en biscuit polychrome d’après une oeuvre par Sabadin. Marque et datée 1989. Un pouce manquant.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#483Een gesculpteerde Afrikaanse nijlpaardtand.
Une dent d'hippopotame africain sculptéNo longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#263Wandtapijtje met twee personages. Handgeweven (slijtage).
Tapis mural , deux personnages. Nouée main ( usures).No longer availableDim. 145 x 180 cmEstimate: € 80 / 120 -
#190Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
Une paire de boucles d’oreilles 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 550 / 650 -
#788Lot Afrikaanse sculpturen: drie maskers en een ceremonieel mes.
Un lot de sculptures africaines: trois masques et un couteau de cérémonie.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#214Louis Van HoordePeriod: 1886 - 1935“De waarzegster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La diseuse de bonnes aventures”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 200 / 280 -
#851Een lot kleine klokjes, waarbij vijf met handbeschilderde houten wijzerplaten en één klokje met een decor van M. I. Hummel. Enkele slingertjes en sleuteltjes manco.
Un lot de petites pendules, dont cinq à cadrans en bois peints à la main et une pendule à décor par M.I. Hummel. Quelques balanciers et clés manquants.No longer availableDim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 25 / 30 -
#478Twee souvenirs uit Caïro, bestaande uit replica’s van een dodenmasker en een kleine Ushepti (grafbeeldje). Begin jaren ‘30.
Deux souvenirs du Caire, comprenant une réplique d’un masque de mort et une petite statue mortuaire Ushepti. Début années ‘30.No longer availableDim. h: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 50 -
#209Jules Victor GenissonPeriod: 1805 - 1860“Kathedraalinterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur de cathédrale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 500 / 800 -
#508Drie stenen stempels, afkomstig van de Tomebamba uit Cuenca, Ecuador.
Trois tembres en pierre, origine Tomebamba, Cuenca, Equador.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#359Leonard Vincent SchaekenPeriod: 1865 - 1915“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur Venise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 80 / 100

