Other lots by Van Eyndhoven
#61Goebel - M.I. Hümmel
Een 8-delig kerststalletje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#328Ahura
Een Chinees koppel in wit porselein met gouden accenten, gemerkt Ahura. Made in Italy.
#108Disney
Place a bid ›Estimate: € 200 / 300 -
#113
#77
Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
#240
#280
#137
Een Griekse amphora vaas in terracotta, handbeschilderd, gerestaureerd op meerdere plaatsen. Italiaanse bodemvondst.
#44Jean Van Noten
#364Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
"Old city". An etching, signed and numbered 34/150 outside the plate. -
#87Wiskemann
Een lot divers Wiskemann bestek, bestaande uit 17 lepels, 17 vorken en 12 messen. Bijgevoegd ronde dienschaal. Allen gemerkt.