Similar lots by type
-
#719Roger Boutens
“Deutschnofen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2002.
“Deutschnofen”. Huile sur toile. Signée et datée 2002.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#702
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#754
“Kattin met kittens”. Olieverf op paneel. In de geest van Ronner.
“Chat et chatons”. Huile sur panneau. Dans l’esprit de Ronner.No longer availableDim. 24 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#697
“De sultan en zijn favoriet”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt onleesbaar handtekening.
“Le sultan et sa favorite”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 17 cmEstimate: € 120/160 -
#32Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Boszicht” en “Terras met zicht op een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de bois” et “Terrasse au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#739K.L. Van Meers
“Mediterraan havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Port méditerranéen”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#364Achiel LombaertPeriod: 1911-1990
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#202George Van RaemdonckPeriod: 1888-1966
“Portret van een dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1936. Herdoekt.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et daté 1936. Retoilée.No longer availableDim. 195 x 150 cmEstimate: € 2500/3000 -
#369
“Strandzicht”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Vue de plage”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#12Firmin Verhevick
“Stilleven met drie bloemenvazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux vases fleuris”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#709Rik VersonnenPeriod: °1919
“Stilleven met vissen”. Olieverf op doek. Gesigneerd, ‘82.
“Nature morte aux poissons”. Huile sur toile. Signée, ‘82.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#729
“Marine”. Olieverf op board. Toeschrijving op keerzijde: Eugène Leroy.
“Marine”. Huile sur carton. Attribution au verso: Eugène Leroy.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#656Hyppolyte Prat
“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 X 38 cmEstimate: € 180/220 -
#348D.T. Richard
“Damesportret”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/150 -
#362Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“Accordeonist”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Accordéoniste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 360/400 -
#456Louis Collet
“De bevroren vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’étang gelé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 117 cmEstimate: € 120/200 -
#759
“Ezels op het strand”. Olieverf op paneel.
“Ane sur la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#714Roger Boutens
“Onthulling”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
“Révélation”. Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#343
“Bedrijvigheid op het strand bij zonsopgang”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Activités à la plage au crépuscule”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 200/250 -
#712E. Lichtelijn
“Lago Maggiore”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Lago Maggiore”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 180/220 -
#665Maurice Vallet
“Compositie-assemblage”. Opgebouwd uit diverse soorten hout op paneel. Gesigneerd.
“Composition-Assemblage”. Comprenant différentes sortes de bois et peinture. Signée.No longer availableDim. 122 x 153 cmEstimate: € 200/240 -
#506Roger Van BelleghemPeriod: 1922-2000
“Naakten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Nus”. Huile sur panneau. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 400/460 -
#724L. Meys
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#643Roger BoutensPeriod: °1923
“Rododendron in een vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1990.
‘Rhododendron dans un vase”. Huile sur toile. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#607
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
Défense sculpté en forme de crocodile. Travail africain.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 150/180 -
#333Johnson Bros.
Een aardewerken servies met een rood ‘Coaching scenes’ decor, bestaande uit 12 grote borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 6 + 12 kleine borden, 6 diepe borden, 2 koffiepotten, 2 suikerpotten, 2 melkkannen, een sauskom, 12 kopjes met onderschoteltjes, zes soepkommen, enz.
Service en faïence au décor “Coaching scenes” rouge, comprenant 12 grandes assiettes, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 6 pus 12 petites assiettes, 6 assiettes creuses, 2 cafetières, 2 sucriers, 2 pots à lait, une saucière, 12 tasses et soucoupes, six soupières etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#725
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit een dames- en een herenhorloge, een potloodkokertje en een siervoorwerpje met een ivoren hondenkopje. We voegen er een zakhorloge aan toe.
Lot de sept objets en argent: une montre homme et une montre dame, un porte mine et un objet décoratif serti d’une tête de chien en ivoire sculpté. Nous ajoutons une montre de poche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#783
Drie rechthoekige bijzettafeltjes en een ronde salontafel van geel koper in Lodewijk XV-stijl met onyxen bladen.
Trois tables de gigogne et une table de salon ronde en cuivre jaune de style Louis XV. Tablettes en onyx.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#218
Duits polychroom porseleinen eet-en koffieservies met kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt met gekroonde R.
Service à caé et à dîner en porcelaine polychrome allemand au fond bleu kobalt. Marque avec R Couronné.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#527
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kleine vaasjes en twee verschillende borden.
Lot de porcelaines d’Imari comprenant deux petits vases et deux assiettes différentes.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#745
Een lot van zeven koekoeksklokjes van hout en kunststof, waarvan vier met een slinger in de vorm van een schommelend meisje en drie zonder slinger.
Lot de sept pendules coucou en bois et plastique dont quatre aux balanciers en forme d’une fille sur un balançoire et trois sans balanciers.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#620
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 40,05 gEstimate: € 800/1000 -
#667
Een glazen parfumflesje met verzilverd metalen montuur en versierd met personages in een landschap. Chinees werk.
Flacon à parfum en verre monté en métal argenté et décoré de personnages dans un paysage. Travail chinois.No longer availableDim. H 8 cmEstimate: € 100/120 -
#673
Drie Chinese bootjes van gesculpteerd ivoor op houten sokkel.
Trois bateaux chinois en ivoire sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. L 20, 13 en 7,5 cmEstimate: € 120/200 -
#576
Een niervormig bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met één lade en een galerijtje.
Table rognon de style Louis XVI en bois de placage avec un tiroir et une galerie.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#167
Een paar hoornvazen van Brussels porselein, met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900.
Paire de cornets en porcelaine dite Vieux Bruxelles décorés de fleurs peintes à la main. Vers 1900.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/180