Other lots in this auction
-
#228Een driedelig klokstel van rood marmer, versierd met verguld bronzen beslag. De pendule getooid met een zamakken voorstelling, getiteld ‘L’Univers’ van Jacob Petit en geflankeerd door twee vierarmige kandelaars met vijf lichtpunten, eveneens van donkergepatineerd zamak. Omstreeks 1910. Met sleuteltje.
Une garniture de cheminée en trois pièces en marbre rouge, décoration de montures en bronze. La pendule est décorée de représentations en régule nommé ‘L’Univers’ par Jacob Petit et flanqué de deux candélabres à cinq points lumineux, également en régule. Vers 1900. Avec clé.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#435Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 600 / 700 -
#833Drie laat XIXe eeuwse sierschotels met handgeschilderde decors en vergulde randen, waarbij er twee een paar vormen. Het enkele gesigneerd ‘Dubois’.
Trois plats du XIXème siècle tardif, décors peint à la main et rebords dorés, dont deux formant une paire. L’autre signée ‘Dubois’.No longer availableDim. Ø: 31 & 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#860Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.
Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433Een lotje XIXe eeuws glaswerk, waaronder een Luiks kannetje met een dop in de vorm van een zwaan
Un lot de pièces en verre du XIXème siècle, dont une verseuse de Liège à couvercle sous forme de cygne.No longer availableDim. h: 11 - 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#742Een bijzetmeubeltje in twee niveaus met open zijkanten en rug.
Un meuble à deux niveaux, côtés ouverts.No longer availableDim. b: 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#795Een bruine pluchen beer.
Un ours en peluche brun.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#422“Staand naakt .” Gravure. E.A. Draagt een handtekening buiten de plaat. Lobel Riche.
“Nu debout”. Gravure. Epreuve d’artiste, porte une signature hors planche: Lobel Riche.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 120 / 150 -
#753Een bronzen kameel. Poten gerestaureerd.
Un chameau en bronze. Pattes restaurées.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#885Een lot Imariporselein, bestaande uit twee ronde potjes, een kalebasvaas (gerestaureerd) en een schaaltje.
Un lot de porcelaine de Limoges, comprenant deux petits pots ronds, un vase calebas restauré et un petit plat.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#828Een lot van drie oude verrekijkers, waarvan één in etui en twee afgewerkt met been.
Un lot de trois paires de jumelles, dont une dans un étui et deux aux finitions en os.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#452Een lot biscuit, bestaande uit een dekseldoosje, getooid met twee kindjes met een nestje, een paar beeldjes in de vorm van jongens en een art nouveau vide-poche met een jonge vrouw.
Un lot de biscuit, comprenant une boîte à couvercle décorée de deux enfants et un nid, une paire de statues sous forme de garçons et un vide-poche Art Nouveau.No longer availableDim. h: 15 - 17 cmEstimate: € 40 / 50

