Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bosrand.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1947.
A. Engelbrecht

“Bosrand.” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1947.

“La lisière”. Huile sur panneau. Signé et daté 1947.
Dim. 20 x 25 cm
SKU: 2708190419.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #419
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #809

    Een tinnen schemerlamp.

    Une lampe en étain.
    No longer available
    Dim. H. 168 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #139
    M.P. Von Hemsburg

    “Stilleven met anjers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909. Een kleine herstelling.

    “Nature morte aux oeillets”. Huile sur toile. Signée et datée 1909. Petite réparation.
    No longer available
    Dim. 78 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #237

    Een tweedeursvitrine met twee tapse pootjes vooraan en versierd met ingelegde biesjes.

    Vitrine à deux portes sur pieds toupies et décorée de filets incrustés.
    No longer available
    Dim. 194 x 130 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #641

    “Ruiter te paard”. Een Japans bronzen beeld.

    ”Cavalier à cheval”. Une statue japonaise en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm l: 75 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #865

    Een lot messing, bestaande uit een verrekijker, een blaker, vier kandelaars en een asbak.

    Un lot d’étain, comprenant une paire de jumelles, un éteignoir, quatre candélabres et un cendrier.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198

    Een Engelse desserte van mahoniehoutfineer. Tijdperk Victoria.

    Desserte anglaise en placage d’acajou. Epoque Victoria.
    No longer available
    Dim. 95 x 115 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579

    “Parijs”. Gemengde techniek. Gesigneerd.

    ”Paris”. Techniques mixtes. Signée.
    No longer available
    Dim. 12 x 16,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #758

    “Moeder en kinderen”. Beeldje van aardewerk. Gemonogrammeerd L.B.

    ”Mère et enfants”. une statue en faïence. Monogramme L.B.
    No longer available
    Dim. L. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #463

    Vier heiligenbeeldjes van Brussels porselein, bestaande uit twee Madonna’s met kind (één met kleine beschadiging), Sint Hubertus (restauratie) en Sint Rochus (kleine beschadiging). XIXe eeuw. We voegen er een Madonna van Scherpenheuvel van Duits porselein aan toe.

    Quatre statues de saints en porcelaine de Bruxelles, comprenant deux Vierges à l’Enfant ( une statue avec dégâts), Saint Hubert ( restauration), et Saint Roch (petit dégât). Nous ajoutons une Madone de Montaigu en porcelaine allemande.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #699

    Een salontafel met een rond zwart marmeren blad op messingen voet.

    Table de salon à tablette ronde en marbre noir. Base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm Ø: 70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #660
    Jacques Leleu Collection

    Een vintage kersenhouten tweezits bank met losse linnen kussens met een bloemenmotief.

    Un canapé à deux places vintage en cerisier.
    No longer available
    Dim. 145 x 97 x 95 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #842
    Keramis

    Art nouveau vaas van aardewerk met polychroom decor van zwaluwen. Onderaan gemerkt en genummerd : decor 1322, model 806.

    Un vase Art Nouveau en faïence, décor polychrome de hirondelles. Marque sous la base et numéroté: décor 1322, modèle 806.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More