#558Een penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches, omgeven door vlinders en bloemen.
Un cylindre à pinceaux en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages en cartouches, papillons et fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#369J. Van Sintjan“Havengezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#489“Compositie” . Houtskool. Draagt handtekening: Kurt Lewy.
“Composition”. Fusain. Porte une signature: Kurt Lewy.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#188ChristofleEen verzilverd metalen bestek voor twaalf personen, met kleine en grote messen met hoornen handvat, dessertvorken, dessertlepels, grote vorken en grote lepels. Decor ruban croisé. Met aankoopbewijs van 1923.
Un service à couverts en métal argenté pour douze convives. Comprenant des petits et grands couteaux aux manches en corne, fourchettes à dessert, cuillères à dessert, grandes fourchettes et grandes cuillères. Décor ruban croisé. Avec certificat d’achat de 1923.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#644Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#123Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
#643Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.
#610Een vitrine met twee gebogen paneeldeuren onder de gevitreerde deuren, versierd met Chinese decors van vogels en bloemen.
Une vitrine à deux portes courbées sous deux portes vitrées, décorations chinoises d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 160 x 105 x 52 cmEstimate: € 200 / 280