#468
Une paire de pots-cylindres en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 125/140 -
#212Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946
“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350/450 -
#503
Een antiek Keizersbeeld van gepolychromeerd en verguld hout. Enkele beschadigingen.
Une statue impériale antique en bois polychrome et doré. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/300 -
#6
Een grote Belgisch aardewerken jardinière met reliëfdecor van rozen.
Une grande jardinière en faïence belge à décor en relief de roses.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#244S. De Leener
Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 76 x 96 cmEstimate: € 150/200 -
#535Goebel, Germany
“Junge mit Regenschirm”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.152A.
#408
Een paard van koper op marmeren voet.
#317
#17
Een stolp van geslepen kleurloos kristal. Gaaf.
#558
Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.
#103Emile Lascaris
“Moeder en kind”. Een groep van zwartgepatineerd teracotta. Gemonogrammeerd.
Mère et enfant. Un groupe de terre cuite patinée noire. Monogrammé.No longer availableDim. 44 x 23 cm -
#517
“Abstract”. Pen op papier. Draagt signatuur.
Composition abstraite. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 150/200