Other lots in this auction
-
#118Een lot zilveren bestek bestaande uit een slabestek met been, twee taartscheppen, twee ijslepeltjes en 6 dessertlepeltjes 800‰, makersmerk R. Schapmans.
Un lot de couverts en argent composé d'un couvert à salade avec os, deux pelles à gâteaux, deux cuillères à glace et 6 cuillères à dessert 800‰, poinçon de maître R. Schapmans.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#211Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableDim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400 / 600 -
#72Alfred Napoléon DelaunoisPeriod: 1875 - 1941“Nonnen” & “Misdienaars”. Twee potloodstudies op papier. Beide gesigneerd en gemonogrammeerd.
Sœurs & Acolytes. Deux études au crayon sur papier. Signées et monogrammées.No longer availableDim. 29 x 22 & 17,5 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#122Henry Schouten“Vierspan met hooiwagen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Char à foin à quatre chevaux. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#330Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,88 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis brut de +- 8 ct. et de quatre baguettes de diamants et de deux princesses d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 10,90 gEstimate: € 2200 / 2300 -
#342“Livre d’or de la Résistance Belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.
“Livre d'or de la Résistance belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#265Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,40 ct. en onyx.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,40 ct. et d'onyx.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 500 / 600 -
#175PomellatoEen paar 18 K geelgouden oorbellen bezet barnsteen. Gesigneerd.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de +- 0,50 ct de perles et d'un petit rubis.No longer availableDim. 11,38 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#664Vier boeken m.b.t. Paul Delvaux. Mira Jacob, “Paul Delvaux, Graphic Work”. Ed. Rizzoli, New York 1976 (geen omslag, geen plaat). Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (geen omslag). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (Duitse versie). Idem (Franse versie, zonder omslag).
Quatre livres sur Paul Delvaux. Mira Jacob, Paul Delvaux, Graphic Work”. Ed. Rizzoli, New York 1976 (pas de jaquette, pas de planche). Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (sans jaquette). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande). Idem (version françaie sans jaquette).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#326Een Engelse tafel met twee klapbladen.
Table anglaise à deux abattants.No longer availableDim. 175 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#321Een lot porseleinen en biscuit beeldjes en groepjes.
Lot de figurines et groupes en porcelaine et biscuit.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#691Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit negen verschillende schotels, een tafelemmertje, twee flessenzetters en drie kleine schaaltjes.
Un grand et varié lot de métal argenté, composé de neuf plats différents, un seau de table, deux poseurs de bouteilles et trois petits plats.No longer availableEstimate: € 40 / 50

