#263Val Saint-Lambert
Een vaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.
#116
#503Delvaux
Een vintage design handtas van leer. Gemerkt.
#552
Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.
#546
Een eikenhouten bureau genre American desk.
#622
Een lot van vijf iconen met een varia aan heiligen.
A lot of five icons featuring a variety of saints.No longer availableDim. 26.5 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#645
Een rond massief eiken houtgesculpteerd tafeltje op klauwenpoten.
A round solid oak wood carved table on claw feet.No longer availableDim. h 65 x Ø 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#269
Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.
#414Neno Arpeco
“Arabisch tafereel”. Een verzilverd reliëf op spiegel paneel. Onderaan gesigneerd, medio ‘80.
A 14 kt white and yellow gold Art Deco ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2.55 gEstimate: € 200 / 250 -
#147Jean De Roncourt
Een art-deco beeld van een krijger met speer in zamak, gesigneerd op de marmeren voet J. De Roncourt.
#579
Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.
A table lamp with a blanc de Chine group of Magu with a little deer. Some fingers on one hand are damaged.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 120 / 180