Similar lots by type
-
#299“Plattelandszicht met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
”Paysage de campagne au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 48 x 67 cmEstimate: € 30 / 50 -
#122“Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableDim. 49 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#542“Zicht op de Rijn”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Wille’.
“Vue sur le Rhin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘Wille’.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 120 / 160 -
#791Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#804“Personages”. Een potloodstudie op papier. XVIIe - XVIIIe eeuw.
“Personnages”. Etude en crayon sur papier. XVIIe-XVIIIe siècle.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#794“Moeder met kind”. Een tekening op papier. Draagt een handtekening ‘Felix de Boeck’.
“Mère et enfant”. Un dessin sur papier. Porte la signature ‘Felix de Boeck’.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#552“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Amiet’ en datum ‘49.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte la signature ‘Amiet’ et la date ‘49.No longer availableDim. 51 x 33 cmEstimate: € 120 / 140 -
#39Deheereweghe“Schip in het droogdok”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Navire en cale sèche”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#252J. SteerlinckEen architecturaal plan van de kapel ‘Régence de Wilrijk’. Periode Empire. In kader uit de tijd.
Un plan d’architecte de la chapelle ‘Régence de Wilrijk’. période Empire. Avec encadrement d’époque.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#544“Heidezicht”. Pastel op papier. Draagt handtekening ‘Wijsmuller’.
“Fagnes”. Pastel sur papier. Porte la signature ‘Weismuller’.No longer availableDim. 32 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#154Jan Michiel RuytenPeriod: 18813 - 1881“De lezeres”. Een studietekening. Potlood op papier. Gesigneerd.
”La lectrice”. Un dessin d’étude. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#469P. Heekers“Drie generaties”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1911.
“Trois générations”. Pastel sur papier. Signé et daté 1911.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#672“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘G. Buysse’.
“Vue sur la campagne”. Aquarelle sur papier. Signé ‘G. Buysse’.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#489“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74“Boom in een landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd. Glas gebroken.
”Arbre dans un paysage”. Pastel sur papier. Signé. Verre cassé.No longer availableDim. 33 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#349W. Farynhor“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#782Leo BervoetsPeriod: 1892 - 1978Een dubbelzijdige potloodstudie van een liggend naakt en een lezende vrouw. De voorzijde gesigneerd.
Une étude en crayon représentant un nu couché et une femme qui lit. La partie frontale est signée.No longer availableDim. 17 x 25 xmEstimate: € 40 / 50 -
#404“Rustende herder”. Bruine inkt op papier. Vroeg XIXe eeuw.
“Berger au repos”. Encre brune sur papier. Début XIXième siècle.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#592Dordevic MiodragPeriod: °1936“Compositie”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 98 x 70 cmEstimate: € 420 / 500 -
#319Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur fermette”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549“Stilleven”. Pastel op papier. Draagt een handtekening ‘Ratkowski’ en datering 1966.
“nature morte”. Pastel sur papier. Porte une signature ‘Ratkowski’ et est daté 1966.No longer availableDim. 26 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#9Een lot van vijf naaktstudies, houtskool op papier, waarbij één gesigneerd “P. Lemaire”. In map.
Un lot de cinq études de nus, fusain sur papier, dont une qui porte la signature “P. Lemaire”; Dans une farde.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#654Wolles“Herenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1923.
“Portrait d’homme”. Pastel sur papier. Signé et daté 1923.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#272Freddy Van CotthemPeriod: °1950“Antwerps havenzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur le port d’Anvers”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 31 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#111The Franklin Mint“Intruder”. Een groep van gepatineerd brons naar ontwerp van Lanford Monroe. Onderaan gemerkt. 1990.
”Intrus”. Un groupe en bronze d’après Lanford Monroe. Marque sous la base. 1990.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#742Drie verschillende siercoupes/hoornvazen van Brussels porselein met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Trois coupes/cornets en porcelaine de Bruxelles avec motifs dorés et décor floraux polychromes. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 16 - 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#781Een ronde metalen luchter met vier lichtpunten, versierd met strikken, duivelskoppen en beesten. Omstreeks 1900.
Un lustre rond à quatre points lumineux, décoration de noeuds, de têtes de diable et animaux. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#80Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’un camée.No longer availableDim. 13,93 gEstimate: € 300 / 400 -
#615Een driedelig salon, bestaande uit een tweezitsbank en twee armstoelen. Epoque Empire. Beschadiging aan de bank, bekleding te vervangen.
Salon trois pièces comprenant un canapé deux places et deux fauteuils d’époque Empire. Dégâts, couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#248Theo CarrierBronzen engel, als jardinière. Gesigneerd.
Une jardinière en forme d’ange en bronze. Signée.No longer availableDim. H. 125 cmEstimate: € 300 / 400 -
#497Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#556Een Duitse ééndeursvitrine van notenhoutfineer met vlakken van wortelnoot. Onderaan twee gebogen paneeldeurtjes en op leeuwenpoten. XIXe eeuw.
Une vitrine allemande à une porte en bois de placage de noyer avec des parties en bois de ronce. En dessous se trouvent deux portes à panneaux courbés sur pieds griffes. XIXième siècle.No longer availableDim. 178 x 84 x 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#37Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale anglaise en cuivre et verre.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 50 / 80 -
#434“Gestileerde herder met zijn hond”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Berger stylisé et son chien”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#2Een theeserviesje gemaakt uit Weens porselein, bestaande uit elf kopjes en schoteltjes (één met een klein letseltje).
Un service à thé en porcelaine viennoise, comprenant onze tasses et soucoupes ( dont une endommagée).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#380Een lot van vijf wekkers in diverse uitvoeringen.
Un lot comprenant cinq réveils divers.No longer availableEstimate: € 25 / 35

