Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Mia Van Genesen

“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Chemin dans le bois”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 44 x 49 cm
SKU: 1112180684.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #684
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #500

    “Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.

    ”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #470

    “Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt opdracht op verso.

    ”Abstrait”. Huile sur panneau. Porte une dédicace.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #9
    Van der Auwera

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #318

    Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.

    Un groupe en biscuit italien et musique. Marqué avec un ‘N’ couronné.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #549

    “Compositie met speelkaarten”. Een collage achter glas. Draagt handtekening: ‘Vladimir Menuklyn (?)’.

    ”Composition, jeu de cartes”. Un collage sous verre. Porte une signature: ‘ Vladimir Menuklyn’ (?).
    No longer available
    Dim. 94 x 69 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #460

    “Abstract’. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘V.P.’ en gedateerd ‘58. Op de verso een signatuur: ‘Wolfgang Paalen’.

    ”Abstrait”. Huile sur toile. Monogrammée ‘V.P.’ et datée ‘58. Porte une signature au verso: ‘Paalen’.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #552
    De Cock

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 142 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #544

    “Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.

    ”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 40 x 44 en 37 x 48 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #224
    Fr. Smets

    “Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 72 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #542

    “Ballerina”. Olieverf op doek. Russische school. Draagt signatuur ‘Shukaev’ (?) en datum 1972.

    ”Ballerine”. Huile sur toile. Ecole russe. Porte une signature : ’Shukaev’ et datée 1972.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #529

    “Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’

    ”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #621

    Grote kristallen luchter.

    Un grand lustre en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #574

    “Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.

    ”Famille Impériale”. Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 90 x 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #659
    Bourgeois

    “Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.

    ”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 66 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #524

    “Abstract werk”. Olieverf op board. Draagt monogram: ‘H.N.W.’. Toeschrijving op verso.

    ”Travail abstrait”. Huile sur carton. Porte le monogramme : ‘H.N.W.’. Dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 52 x 45 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #651

    Kleine kristallen luchter.

    Un petit lustre en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #490

    “Venetië”. Olieverf op gemaroufleerd doek.

    ”Venise”. Huile sur toile marouflée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694
    Karel Jongelinghs

    “Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #692

    “Een biggetje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Kleine perforatie onderaan.

    ”Un porcelet”. Huile sur toile. Porte une signature. petite perforation en dessous.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #512

    “Het meisje en de os”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Béla Kàdàr. Kleine beschadiging.

    ”La fille et le boeuf”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Béla Kàdàr. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 48 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #480

    “Hoeve bij een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Berghe’.

    ”Fermette près du canal”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 52 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #554

    “Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.

    ”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.
    No longer available
    Dim. 90 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #539

    “De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Les ramasseurs de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #514

    “Tobias en de engel”. Olieverf op doek. Resten van een signatuur rechts onderaan. Achteraan toegeschreven aan Cornelis van Poelenburg (1586 - 1667).

    ”Tobias et l’ange”. Huile sur toile. Restes d’une signature à droite en bas. Dédicace au dos à Cornelis van Poelenburg ( 1586 - 1667).
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 800 / 1200

Other lots in this auction

  • #176

    Een zitbank van gesculpteerd en goud gepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Un banc en bois sculpté et à patine doré style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 95 x 130 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #304
    G. Duval

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Nature morte, roses”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #418

    Een stolp en twee drageoirs van kleurloos kristal. De eerste met zilveren handvat, de andere op zilveren voet.

    Une cloche et deux drageoirs en cristal incolore. Le premier à manche en argent, les drageoirs sont sur pieds en argent.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #14
    Frans Hens
    Period: 1856 - 1928

    “Aanlegsteiger op de Schelde”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1896.

    ”Embarcadère sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée et datée 1896.
    No longer available
    Dim. 18 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #4

    “Marktzicht & Hollandse boerin met dochter.” Houtsnede op rijstpapier. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Scène de marché” et “Paysan hollandais et sa fille”. Gravures sur bois sur papier de riz. Signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 21 x 17 en 22 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #668

    Een comtoiseklok met gedreven geel koperen voorplaat en slinger. Met gewichten.

    Une comtoise, cadran en cuivre jaune repoussé et balance. poids présents.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #159
    Marcel Cockx
    Period: 1930 - 2007

    “Driekoningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Les Rois mages”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #297
    Delvaux

    Een zwarte vintage handtas met stoffen hoes.

    Un sac à main vintage en cuir noir. Avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #771

    Een Madonna en Kind van monochroom porselein, gemerkt M.I. Hummel en twee kleine beeldjes met een apocrief Meissen merk onderaan.

    Une Vierge à l’Enfant en porcelaine monochrome, marqué M.I. Hummel et deux petites statues avec une marque apocryphe Meissen sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #599

    Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.

    Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.
    No longer available
    Dim. 140 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #98

    Een paar verzilverde kandelaars met barokke motieven.

    Paire de candélabres en métal argenté aux motifs baroques.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #365

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct ( fermoir détaché).
    No longer available
    Dim. 8,22 g
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More