Similar lots by type
-
#797César De CockPeriod: 1823-1904
“Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.
“Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.No longer availableDim. 99 x 69 cmEstimate: € 1500/2500 -
#589Egide P. Rosseels
“Winter in de kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’hiver à la Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#219Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 200/300 -
#729
“Zicht op een moskee”. Olieverf op doek. handtekening ‘Sergant’.
“Vue sur la Mosquée”. Huile sur toile. Signée: “Sergant”.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#612A. Stepanov
“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met B. Sabinin.
“Verdure”. Huile sur panneau. Signé. Avec B. Sabinin.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#312Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#314Constant Simon
“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#649Roger Vlaminck
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Vue sur le village”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 26 x 31 cmEstimate: € 30/50 -
#329Theofiel De Bock
“Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.
“Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#564Hilde Hendrickx
“De danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 120 x 55 cmEstimate: € 40/50 -
#239Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#202Julien Van de Veegaete
“Moeder en kind bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant prés du feu ouvert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#234Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
Een lot van vier kleine losse schilderijtjes.
Un lot de quatre petites peintures.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200/220 -
#172
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Handtekening ‘Ziani’.
“Vue sur la ville”. Huile sur toile. Signée: “Ziani”.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 100/200 -
#216Louis Cortois
“Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.No longer availableDim. 144 x 95 cmEstimate: € 600/1000 -
#592Daniel GiermonprezPeriod: °1933
“Stilleven met vissen”. Olieverf op doek. Op de achterkant gesigneerd en gedateerd 25/9/57.
“Nature morte, poissons”. Huile sur toile. Signée à l’arrière et datée 25/9/57.No longer availableDim. 97 x 145 cmEstimate: € 250/350 -
#319Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#232
“Landschap met bomen en bloemen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage d’arbres et de fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#224G.C. Hansen
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. gesigneerd.
“Berger et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 92 x 116 cmEstimate: € 200/240 -
#204Albert DillensPeriod: °1844
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Portait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 117 x 82 cmEstimate: € 20à/300 -
#189Edgard Breyne
“Stilleven met hortentia”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte, hortensia”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#199René De Lanoy
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneeerd.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 70 cmEstimate: € 160/200 -
#652Cardy
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 35/50 -
#572Antoon Heyboer
“Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#441
Twee verschillende muziekdozen met draaiende ballerina’s. Japans decor.
Deux boîtes à musique avec ballerines dansantes. Décor japonais.No longer availableDim. 10 x 18,5 cmEstimate: € 40/80 -
#442
Een theeservies van roze en wit Limogesporselein met een verguld decor van bladeren, bestaande uit een theepot, suikerpot, melkkannetje en twaalf kopjes met schoteltjes. Gemerkt.
Service à thé en porcelaine de Limoges rose et blanche à décor doré de feuilles dont une théière, un sucrier, un pot à lait et douze tasses et soucoupes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#41Western Germany
Drie verschillende beige alarmklokjes met bloemendecor. Blessing. Europa.
Trois petites pendules alarme de couleur beige avec décor fleuri. Europe.No longer availableDim. H 19,5 cmEstimate: € 50/80 -
#4
Een reeks van vijf ‘Immerseeltjes’. Gesigneerd buiten de plaat.
Une série de cinq ‘Immerseeltjes’. Signé hors planche.No longer availableDim. 21 x 12 cmEstimate: € 30/50 -
#182Jonghelings
“Kempens interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 106 x 79 cmEstimate: € 300/400 -
#317
Een lot van vijf aardewerken tegels met blauw en witte decors, waarbij drie XXe eeuwse van Makkum en in kader en twee XIXe eeuwse van Delft.
Un lot de cinq carrelages en faïence blanche et bleue dont trois de Makkum encadrées et deux du XIXième siècle de Delft.No longer availableDim. 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 40/50 -
#80
Een halssnoer met bijpassende armband met parels van wit naar roze en tussenstukken van zwarte git en met zilveren sloten.
Collier et bracelet assorti aux perles blanches et roses en alternance avec des perles en jais, aux fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#506
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#34
Een lot van vier verschillende vazen en een karaf van geslepen kleurloos kristal, waarbij één vaas met een gegraveerde afbeelding van Paus Johannes Paulus II.
Un lot de quatre vases différents et une carafe en cristal incolore taillé, dont un vase avec une représentation gravée du Pape Jean-Paul II.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#721
Twee verschillende olielampen met groen glazen reservoir, waarvan één op onyxen voet en een versierd met een bronzen meisje.
Deux lampes à huile aux réservoirs en verre vert, l’une sur colonnette en onyx, l’autre portée par une fillette en bronze.No longer availableDim. h: 41 & 60 cmEstimate: € 40/60 -
#331
“Valk”. Een beeld van meerkleurig biscuit. naar een ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt en genummerd op 1000 exemplaren. Kleine schade aan een nagel. Italiaans werk.
“Faucon”. Une statue en biscuit polychrome, d’après une oeuvre de Edoardo Tasca. Marque et numéro sur 1000 exemplaires. Petits dégâts. Oeuvre italienne.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#469Eric Haazen
“Surrealistisch landschap.” Olieverf op paneel.
“Paysage surréaliste”. Huile sur panneau.No longer availableEstimate: € 80/120