Similar lots by type
-
#202
“Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.
"Landscape with figures". A painting, oil on canvas. Venetian school, late 18th century. Shows signs of wear. -
#219Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
“Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed. -
#199Rafael GorsenPeriod: 1942-2020
“De kwelling”. Een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd, onderaan gesigneerd.
"The torment". A painting, oil on canvas marouflaged, signed at the bottom. -
#325Robert Boudry
“Twee appels”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Boudry.
"Two Apples," a painting, oil on panel, signed R. Boudry. -
#229Marco MagisPeriod: 1934 - 1995
“Stilleven met look”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marco Magis.
"Still life with garlic", a painting, oil on canvas, signed by Marco Magis. -
#194Jan Frans SimonsPeriod: 1855-1919
“Brief van het front”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en met label op het kader.
"Letter from the front". A painting, oil on canvas, signed at the bottom with label on the frame. -
#279Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Stilleven met gedekte tafel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Kokken.
"Still life with set table", a painting, oil on panel, signed H. Kokken. -
#382
“De appelsien”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd.
"The orange", a painting, oil on panel in a gilded frame, signed. -
#352
“Schaapjes op de heide”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt een plaatje ‘Ch Vandamme 1844 - 1898 en de initialen CVD.
"Sheep on the Heath", a painting, oil on panel in a gilded frame, with a plaque 'Ch Vandamme 1844 - 1898 and initials CVD. -
#149Alfred OstPeriod: 1884-1945
“De doornenkroon”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd.
"The Crown of Thorns". A painting, mixed media on paper, signed at the bottom. -
#274Herman Van TankerenPeriod: 1900 - 1980
“Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Intérieur de la grange aux poules". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. -
#272Jozefien Van Looy
“Papaver Weelde”. Een lot van 3 schilderijen, acryl op doek. Met certificaat gesigneerd en getiteld.
"Papaver Abundance". A lot of 3 paintings, acrylic on canvas. Signed and titled with certificate. -
#2DK
“Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.
"Jesus on the cross", a painting, oil on canvas, 19th century, monogrammed lower left DK and dated 1839. -
#172
“De afkoping”, gemaroufleerd werk naar de 19e eeuw in weelderige vergulde kader.
"The redemption", marouflaged work from the 19th century in luxurious gilded frame. -
#259
“Stadszicht bij nacht”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
"City view at night," a painting, oil on canvas, signed illegibly. -
#242Irène BataillePeriod: 1913-2012
“Dame op stoel” & “Dame met kind”. Een lot van 2 schilderijen, gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
"Lady on chair" & "Lady with child". A lot of 2 paintings, gouache on paper. Signed at the bottom. -
#292
“Zicht op de jungle met houtdraagster”. Een schilderij, olieverf op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘85.
"View of the jungle with wood carrier." A painting, oil on paper, signed and dated '85 at the bottom. -
#392
“Nederlandse landschappen”, een set van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel in vergulde kader.
"Dutch landscapes", a pair of 2 paintings, oil on panel in gilt frame. -
#254
“Parijs straatzicht”, een schilderij, olieverf op doek, draagt handtekening ‘Gio Fattori’.
"Paris street view," a painting, oil on canvas, signed 'Gio Fattori.' -
#252
“Molenzicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.
"Molenzicht" is a painting, oil on canvas in a gilded frame, from the 19th century, unsigned. -
#389
“De pruim en de frambozen”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader.
"The Plum and the Raspberries", a painting, oil on panel in a gilded frame. -
#182Louis ClessePeriod: 1889 - 1961
“Stilleven met vissen”, een schilderij, olieverf op paneel
"Still Life with Fish," a painting, oil on panel -
#169Alfred Emile Léopold StevensPeriod: 1823 - 1906
“Zicht op strand en zee”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd A. Stevens.
"View of the beach and sea", a painting, oil on panel, signed A. Stevens. -
#192Henri HoubenPeriod: Antwerpen 1858-1931
“Interieur met verliefd koppel”, een schilderij, olieverf op doek , gerestaureerd, gesigneerd H. Houben.
"Interior with a romantic couple", a painting, oil on canvas, restored, signed H. Houben.
Other lots in this auction
-
#319Deknudt
Een vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
A vintage mirror with beveled glass, a long rectangular frame, and gilded details. Marked with label "Deknudt". -
#150
Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met 2 centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct. HVS2.
A pair of 18kt rose gold earrings set with 2 central brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct. HVS2. -
#240
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.72 ct in total. -
#345
Een keramieken opium rookpotje.
A ceramic opium pipe bowl. -
#247Dynamobel
Een bureaustoel met wieltjes model ZAS321.
An office chair with wheels model ZAS321.Place a bid ›Estimate: € 160 / 180 -
#295Wiskemann, Bruxelles
Een 126-delig bestek van Wiskemann in inox met bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 visvorken, 12 dessertvorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 6 stuks serveerbestek.
A 126-piece stainless steel cutlery set by Wiskemann with matching case, including 12 large forks, 12 small forks, 12 fish forks, 12 dessert forks, 12 large knives, 12 small knives, 12 fish knives, 12 large spoons, 12 small spoons, 12 teaspoons, and 6 pieces of serving cutlery.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#36
Een massief houtgesculpteerd salontafeltje met glazen blad. Indonesisch tafereel met boogschutster.
A solid wood sculpted coffee table with glass top. Indonesian scene with a female archer. -
#191
Een klassiek Engelse houten vitrinekast, 2-deurs onderaan, 1 lade, marmeren blad en 2 glazen deuren bovenaan met verlichting binnenin.
A classic English wooden display cabinet with 2 doors at the bottom, 1 drawer, marble top, and 2 glass doors at the top with interior lighting.Place a bid ›Estimate: € 150 / 200 -
#377
Een lot van 2 Canton borden in Chinees porselein.
A lot of 2 Canton plates in Chinese porcelain. -
#108Disney
Een vintage serie Disney boekjes in originele standaard. Bestaande uit; Donald Duck “Heeft Pech, Als Piloot, Moeilijkheden” & Mickey Mouse “In de wereld der toekomst, En de wonderdoos, En het geheim van v/d Lazy Daisy Ranch”. Enkele plaatsen herstelling met tape.
A vintage set of Disney booklets in original stand. Consisting of; Donald Duck "Has Bad Luck, As a Pilot, Difficulties" & Mickey Mouse "In the World of the Future, And the Magic Box, And the Secret of Lazy Daisy Ranch". Some repairs with tape in a few places.Place a bid ›Estimate: € 200 / 300 -
#359
“Zodiac”, een lithografie van Alphonse Mucha door de ateliers Carta in U.S.A.. Uitgave van 1997, met certificaat.
"Zodiac", a lithograph by Alphonse Mucha produced by the Carta studios in the U.S.A. Released in 1997, with certificate. -
#176
Een Engelse mahoniehouten rolltop bureau in Victoriaanse stijl met binnenin uitschuifbaar werkblad en lederen bekleding, 6 kleine laden en 7 vakjes. Onderaan aan weerskanten 1 deurkastje, verrijdbaar.
An English mahogany roll-top desk in Victorian style, with a retractable work surface and leather lining, 6 small drawers, and 7 compartments. At the bottom on each side, there is a mobile cabinet with a door.