Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Jules Postel
Period: 1867-1955

“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

"Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
Dim. 69 x 91cm
SKU: 2701260229.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 27 January 2026 19:00
Catalogue #229
Estimate: € 80 / 120
Interested in this lot?
Place a bid ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #580

    ‘Zonder titel’. Action painting, acryl op doek. Niet getekend.

    'Untitled'. Action painting, acrylic on canvas. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #524
    Pauwaert

    ‘Platbodems onder zeil’. Olieverf op papier. Getekend.

    'Flat-bottomed boats under sail', oil on paper. Signed; M. Pauwaert.
    Place a bid ›
    Dim. 49/64 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #552
    L Moens

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #539

    “Zicht op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "View of the sea." A painting, oil on canvas, not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 68,5 x 58,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #394
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    “Staand naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Standing nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #569
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    “Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.

    "Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.
    Place a bid ›
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #359
    Gerrit Lakmaaker

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.

    Place a bid ›
    Dim. 55/74 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542

    “Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Sitting nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 69,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #449

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #489

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Place a bid ›
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #543
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554
    Pierre Diner
    Period: 1832 - 2015

    “Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.

    "Young dancer", a painting, oil on canvas, signed Pierre Diner.
    Place a bid ›
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #590

    Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.

    Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.
    Place a bid ›
    Dim. 81/65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #239

    ‘Landschap met koeien en schapen’, olieverf op doek. Met meerdere scheuren in het doek, niet getekend.

    Place a bid ›
    Dim. 68/92 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #499
    Lucas Meersman

    ‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.

    Place a bid ›
    Dim. 72-77 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #444
    Frans Siaens

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on canvas, signed.
    Place a bid ›
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #492
    Period: 1960

    “Melancholische Piérrot”, een schilderij, olieverf op paneel. Niet gesigneerd, circa 1960.

    "Melancholic Pierrot", a painting, oil on panel. Not signed, circa 1960.
    Place a bid ›
    Dim. 33 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #434
    Alex Wauters
    Period: 1899–1965

    “Prostituee op uitkijk”. Een schilderij, inkt en gouache op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Prostitute on the lookout." A painting, ink and gouache on paper. Signed at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. 49 x 68 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #544

    Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.

    Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 73 x 46,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #462
    Léon Delderenne

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

    "Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
    Place a bid ›
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #534
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    Place a bid ›
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #432
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    ‘Boszicht’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Boszicht'. Oil on panel. Signed.
    Place a bid ›
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #494
    Robert Arens
    Period: 1905-1998

    “Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.

    "Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist.
    Place a bid ›
    Dim. 42.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #592

    “Koeien in de sloot”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.

    "Cows in the Ditch", a painting, oil on canvas, unsigned.
    Place a bid ›
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #124

    Een spiegel met vergulde kader, hout en plaaster, in Louis XVI-stijl.

    A mirror with a gilded frame, wood and plaster, in the Louis XVI style.
    Place a bid ›
    Dim. 161 x 90 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #324
    Keramis

    Een geglazuurd keramische vaas met floraal decor, gemerkt Keramis, decornummer 2740.

    A glazed ceramic vase with floral decoration, marked Keramis, decoration number 2740.
    Place a bid ›
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #358

    Een Japanse zittende Boeddha van meerkleurig Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.

    A Japanese seated Buddha made of multicolored Satsuma porcelain. Marked at the bottom.
    Place a bid ›
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #421

    Een verzilverde bronzen koe.

    A silver-plated bronze cow.
    Place a bid ›
    Dim. 40 x 25 x 54 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #258
    Canon

    Een analoog fototoestel, Canon A-1 met handleiding, lenskapjes, aankoopbewijs (1982) en toegevoegd 2 tafel tripods.

    An analog camera, Canon A-1 with manual, lens caps, purchase receipt (1982), and 2 small tripods included.
    Place a bid ›
    Dim.
    Estimate: € 80 / 120
  • #9

    Twee geschilderde miniaturen met vrouwenportretten.

    Two painted miniatures with female portraits.
    Place a bid ›
    Dim. H 9, B 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #274
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Parklandschap met twee personages’, een impressionistische olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    ‘Park landscape with two figures’, an impressionistic oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Place a bid ›
    Dim. 27/37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #561

    Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.

    A set of 3 Chinese porcelain gods of luck.
    Place a bid ›
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #248

    Een klokstel van zwart en groen marmer, met bijbehorende ornamenten. Het uurwerk is te herstellen.

    A clock set of black and green marble, with corresponding ornaments. The clock is in need of restoration.
    Place a bid ›
    Dim. H 37, B 40, D 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #382
    Clement Van Lysebetten
    Period: 1921 - 1996

    “Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.

    "Nude at the bar". A painting, oil on panel, signed by Clement Van Lysebetten.
    Place a bid ›
    Dim. 52.5 x 36.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #410

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 0,60 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds, total weight 0.60 ct.
    Place a bid ›
    Dim. 4,30 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #412

    “Campbell’s”. Litho naar Andy Warhol, draagt een handtekening.

    "Campbell’s". Lithograph after Andy Warhol, bearing a signature.
    Place a bid ›
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Antiekveiling 27 & 28 Januari 2026

600 loten verwacht Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.

27 January 2026 19:00
28 January 2026 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 January 2026 19:00
Bid deadline: 27 January 2026 18:00

Notice: Please fill out your billing information on your account page before placing a bid.

Gelieve uw adres gegevens te vervolledigen alvorens te bieden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More