#162Baele‘Deer in motion’, print op papier, draagt de naam C. Baele.
#341‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
"Monroe resting", mixed media on canvas.No longer availableOnline onlyDim. h 100 x b 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#68“Noordwijk strand”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#280D. Wageneer“Stadsgezichten”. Drie aquarellen in één lijst.
"Cityscapes". Three watercolors in one frame.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#88Henri H.D.V.De Vooght“De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.
"The shoemaker". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1917. Small damage.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#389Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
#365“De paardenkoets”. Olieverf op doek.
#228“Aartsengel Michael”. Een icoon op paneel. Signatuur onderaan. Resten van label op paneel.
"Archangel Michael." An icon on panel. Signature at the bottom. Remnants of label on panel.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 25cmEstimate: € 60 / 80 -
#184“Zeekapitein”. Een ets op papier. Onderaan gesigneerd.
"Rouen". An etching. Signed inside and outside the plate and numbered 7/50.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 32 cmEstimate: € 20 / 30