#52Albert René Zimmerman“Meander bij herfst.” Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan, onleesbaar gesigneerd. Craquelé in het doek.
“Meander in autumn.” Oil on canvas. Attributed on the back, illegibly signed. Crackle in the cloth.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#266“Hoeve achter de fruitbomen”. Olieverf op karton, , onleesbaar gesigneerd in vergulde kader.
"Farm behind the fruit trees". Oil on cardboard, indistinctly signed in a gilt frame.No longer availableOnline onlyDim. h 11 x b 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#328J. Cuvelier“Boslandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Forest landscape." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 70cmEstimate: € 20 / 30 -
#272“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Advance in ecological research". Increased engraving. Monogrammed and A.P. outside the image.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 10cmEstimate: € 40 / 60 -
#184“Zeekapitein”. Een ets op papier. Onderaan gesigneerd.
#120E. Gierts“Begijnhof te Brugge.” & “Jerusalem Kerk te Brugge.” E.A. & 5/15. Gesigneerd buiten de plaat. Gedateerd resp. ‘82 & ‘83. Een paar gravures.
#263“Zicht op de rivier bij schemerlicht” Olieverf op paneel, in vergulde kader, niet gesigneerd.
"View of the river at twilight" Oil on panel, in a gilded frame, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. h 10 x b 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#187de Bary“Kippen in de stal.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#65“Wandelende man in de sneeuw.” Olieverf op doek.
“Man walking in the snow.” Oil on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120