Other lots in this auction
-
#641Een snuffbottle van Chinese lak met een drakendecor. Gesigneerd.
Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60 / 100 -
#74Felix De Winter“Zandweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chemin de sable”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#326Een bureau van notenhoutfineer met opzet. Onderaan twee deuren en drie laden, bovenaan twee kleine paneeldeurtjes naast een grote deur met glas in lood. Belle epoque.
Un bureau en bois de placage en noyer avec coiffe. En dessous deux portes et trois tiroirs, au dessus deux petites portes panneaux à côté d’une grande porte en verre vitrail. Belle époque.No longer availableDim. 185 x 128 x 57 cmEstimate: € 200 / 240 -
#479“Interieur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: De La-Serna.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Porte une signature; La-Serna.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#474“Marine, Ibiza The Sea”.
”Marine, Ibiza The Sea”.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#225Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,18 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#69“Oever”. Gouache op papier. Draagt handtekening ‘Henri Martin’.
“Bords de l’étang”. Gouache sur papier. Porte une signature “Henri Martin”.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#838Een paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein. Vieux Paris, omstreeks 1900.
Une paire de vases en porcelaine polychrome et dorée. Vieux Paris, +- 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#664J. Roels“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#845Matchbox Series 4; 18; 25; 27 & 31Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Dodge Stake truck.- Field car.- Ford Cortina G.T.- Mercedes-Benz 230 SL.- Lincoln Continental.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:Dodge Stake truck.- Field car.- Ford Cortina G.T.- Mercedes-Benz 230 SL.- Lincoln Continental.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#233Een paar bronzen empire wandkandelaren met twee lichtarmen, gedragen door engelen.
Une paire de candélabres murals en bronze à deux bras, portés par des anges.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 650 / 750 -
#699Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.
Un candélabre de table en laiton massif porté par trois cariatides. Vers 1850.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 75

