Other lots in this auction
-
#166Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#398Drie Liebig-Chromoalbums: Folklore I & II Nederlandstalig en Folklore I Franstalig. Compleet.
Trois albums chromo Liebig: Folklore I & II en néerlandais et Folklore I en français. Complet.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#645Een smeedijzeren art deco stijl staande lamp met grote glazen coupe en een marmeren blad. Naar Majorelle.
Un lampadaire en fer forgé, grand abat-jour en verre et tablette en marbre. D’après Majorelle.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#773“Leonardo Da Vinci. Alle schilderijen en tekeningen”. Een kunstboek. Frank Zöllner. Ed. Taschen, 2003.
”Leonardo Da Vinci. Alle schilderijen en tekeningen”. Un livre d’Art. Frank Zöllner. Ed. Taschen, 2003.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#305Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 350 / 450 -
#432Eugène VerboeckhovenPeriod: 1798 - 1881“Studie van geiten en schapen”. Potlood op papier. Gemonogrammeerd.
”Etude de moutons et de chèvres”. Crayon sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 12 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#567Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.
Un Bouddha assis en laiton plein. Quelques manquements et dégâts.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#34Roy LichtensteinPeriod: 1923 - 1997“Seductive girl”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 18/40 buiten de plaat.
”Seductive girl”. Une eau-forte. Signée et numérotée 18/40 hors planche.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#667Een paar verguld bronzen appliques in barokke stijl met twee lichtpunten.
Une paire d’appliques en bronze doré, style baroque, à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#705Corgi Toys“Elevating service ramp”. In originele doos. Bijgevoegd een Land Rover zonder doosje.
”Elevating service ramp”. Emballage d’origine. Nous ajoutons une miniature, Land Rover, sans emballage.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#484“Constantinopel”. Aquarel. Draagt een handtekening: Verschaffelt.
”Constantinople”. Une aquarelle. Porte une signature: Verschaffelt.No longer availableDim. 43 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#233Een paar bronzen empire wandkandelaren met twee lichtarmen, gedragen door engelen.
Une paire de candélabres murals en bronze à deux bras, portés par des anges.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 650 / 750

