#838Een paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein. Vieux Paris, omstreeks 1900.
Une paire de vases en porcelaine polychrome et dorée. Vieux Paris, +- 1900.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#802Roger Somville“Personages”. Litho. Gesigneerd.
#189Louis KoopmanPeriod: XIXde eeuw“Spes Patriae. Een optocht van verklede kinderen bij een theater Odéon, voorzien van een oranje en een Nederlandse vlag, als hoop van het vaderland”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan.
”Spes Patriae. Une parade d’enfants déguisés devant le théâtre Odéon avec un drapeau hollandais, espoir du patrimoine”. Huile sur panneau. Signé à droite en bas.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#486GabbehEen loper van rode wol.
#626Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#287“Oeil de boeuf”. Vierkant met inlegwerk.
#227Eugène FehdmerPeriod: 1846-1918“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée et datée 1894.No longer availableDim. 70 x 95 cmEstimate: € 600 / 800 -
#350Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. een saffier van ± 0,50 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Un collier de perles à fermoir en or jaune 18 ct et pendentif sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un saphir de ± 0,50 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180 / 200